Visagino savivaldybė

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
2018-09-19  |   Skelbiamas viešas nekilnojamojo turto nuomos konkursas

Visagino savivaldybės administracija skelbia viešą nekilnojamojo turto nuomos konkursą: 8,75 m2 bendro ploto negyvenamųjų patalpų (registro Nr. 44/1419779, unikalus Nr. 3098-7004-5017, patalpų indeksas 1-3), esančių Visagine, Taikos pr. 15A.
Patalpų nuomos terminas – 5 metai. Pradinis nuompinigių dydis – 0,61 Eur per mėnesį už 1 m2. Patalpos nuomojamos komercinei (prekybos) veiklai vykdyti (pageidaujamas parduodamų prekių asortimentas: dienraščiai, savaitraščiai ir kiti spaudos leidiniai, kanceliarinės prekės, asmens higienos priemonės ir kitos prekės).

PlačiauNaujienos
2018-09-18  |   VII TARPTAUTINIS TAUTINIŲ KULTŪRŲ FESTIVALIS „RUDENINĖS“ LAUKIA JŪSŲ

Rugsėjo 28–30 d. Visagine sužydės įvairiaspalvis tautų medis, kurio sunokintus vaisius „ragausime“ jau VII Tarptautiniame tautinių kultūrų festivalyje „Rudeninės“! Tradicija tapęs festivalis suburs devynių tautų atstovus, pristatysiančius savo kultūrų ypatumus! 

Plačiau
2018-09-18  |   Europos judumo savaitė: dalyvauja rekordinis Lietuvos savivaldybių skaičius

Š. m. rugsėjo 16 d. Lietuvoje, kaip ir daugelyje Europos šalių, prasidėjo didžiausia pasaulyje gyventojų judumą skatinanti kasmetė miestų kampanija, kuriai prigijo Europos judumo savaitės pavadinimas. Šios savaitės kulminacija – Diena be automobilio, kuri tradiciškai vyks paskutinę kampanijos dieną – rugsėjo 22-ąją.
Kampanijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai, skatinti gyventojus, ypač miestiečius, išsaugoti švarų orą, kuo mažiau važinėti automobiliu, daugiau vaikščioti pėsčiomis, naudotis viešuoju transportu, dviračiu ar pasirinkti kitą aplinkai palankią susisiekimo priemonę. Šįsyk Europos judumo savaitės šūkis – „Pasirink ir judėk“.

Plačiau
2018-09-14  |   RUGSĖJO 16-22 D. – EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ

Junkitės prie Europos Judumo Savaitės ir dalyvaukite nuotraukų konkurse „Pasirink Ir Judėk“. Siųskite nuotrauką – laimėkite PASPIRTUKĄ arba kuprinę!

Ką daryti? 
Įamžinkite alternatyvaus judėjimo būdą į darbą, mokyklą ar judėjimą mieste ir nuotraukas siųskite el. paštu info@rsveikata.lt. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, tel. Nr. ir savivaldybę. Nuotraukų konkursas „Pasirink ir judėk“ skirtas Rokiškio rajono savivaldybės, Visagino savivaldybės ir Kupiškio rajono savivaldybės gyventojams.

Plačiau
2018-09-19  |   VASARA SU KNYGA – š. m. rugsėjo 21 d. 16 val. Visagino viešosios bibliotekos kiemelyje (Taikos g. 52)

2018 m. rugsėjo 21 d. 16 val. kviečiame į Visagino viešosios bibliotekos (Taikos g. 52) kiemelį, kur vyks: aktyviausių skaitymo iššūkio  dalyvių apdovanojimai bei Visagino kūrybos namų teatro klubo „Gyvenimas gražus“ publicistinės kompozicijos „Iš svajonių gimsta tikrenybės”, kuri buvo rodyta Respublikinėje dainų šventėje, demonstracija.

Visagino viešosios bibliotekos kolektyvas

Plačiau
2018-09-19  |   PASIUTLIGĖ – NEPAGYDOMA LIGA!

Pasiutligė – virusinė liga pažeidžianti centrinę nervų sistemą. Žmogus šia liga užsikrečia įkandus pasiutusiam gyvuliui ir su jo seilėmis virusui patekus į žaizdą. Labai retai galima užsikrėsti seilėms patekus ant sužeistos odos ar gleivinės. Žmogui pasireiškus pasiutligės simptomams, ligos baigtis beveik visada būna mirtina.
Žmonių pasiutligė iki šių dienų išlieka svarbia visuomenės sveikatos problema visame pasaulyje. Ja sergama visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Ji yra nustatyta net 150-yje šalių. Pasiutlige, žmonės dažniausiai užsikrečia nuo benamių šunų.

Plačiau
2018-09-19  |   Edmundo Malūko knygos „Vytauto žemė“ pristatymas

Spalio 4 d. 15 val. Visagino viešosios bibliotekos filiale – meno galerijoje (Sedulinos al. 14/3) vyks naujausios Edmundo Malūko knygos „Vytauto žemė“ pristatymas.
Kodėl knyga turėtų būti patraukli visaginiečiams? Pirmiausia – savivaldybės teritorijoje senąją krašto istoriją mena tik vienas paminklas: Magūnų kaime esantis Vytauto Didžiojo 500-osioms mirties metinėms paminėti pastatytas kryžius.

Plačiau
2018-09-18  |   SEMINARŲ CIKLAS „ES INVESTICIJOS VERSLUI REGIONUOSE“ - UTENA

Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Lietuvos Respublikos ūkio ministerija tęsia regioninių seminarų ciklą „ES investicijos verslui regionuose", kurio penktasis renginys vyks Utenoje, rugsėjo 21 d., viešbutyje „Angelas“, Aukštaičių g. 2. Seminare aktualias ES investicijų verslui temas pristatys ir informaciją suteiks Ūkio ministerijos, Lietuvos verslo paramos agentūros, UAB „Investicijų ir verslo garantijos", Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros, Lietuvos inovacijų centro atstovai.  

Plačiau
2018-09-18  |   Pažintį su Europa Gabrielė pradėjo vos trylikos: jei emigruočiau, tai tik trumpam

Jaunimo Europos komanda jau nuo 2010 m. buria jaunus, galinčius šiuolaikiškai pristatyti ES temas, žmones. Šios komandos tikslas – padėti kitiems jauniems žmonėms suprasti, kaip veikia Europos Sąjunga ir kokią įtaką ji turi kiekvienam iš mūsų. Jaunimo Europos komanda ne tik domisi ES veikla, bet ir perteikia savo žinias kitiems. Šiemet prie komandos prisijungė ir visaginietė, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro mokinė Gabrielė Pimpytė.
Dar tik pradėjusi mokytis vienuoliktoje klasėje Gabrielė Pimpytė iš Visagino jau gali pasigirti dideliu bagažu žinių apie Europos Sąjungą (ES) ir skirtingų Europos kultūrų pažinimu.

Plačiau
2018-09-18  |   Visagino kūrybos namai atnaujina 12 neformaliojo vaikų švietimo programų

Siekiant neformaliojo vaikų švietimo programų įvairovės, didesnio prieinamumo, kad popamokinėse veiklose dalyvautų kuo daugiau vaikų, nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. iki gruodžio 31 d. Visagino kūrybos namai atnaujina 12 neformaliojo vaikų švietimo programų, finansuojamų iš mokinio krepšelio, vykdymą. Pamokų metu moksleiviai tobulins savo kompetencijas techninės, meninės kūrybos srityse, dalyvauja edukacinėse programose. Už gautas mokinio krepšelio lėšas pastoviai atnaujinama VKN edukacinė aplinka, įsigyta moderni įranga, naujos mokymo priemonės.

Plačiau
2018-09-17  |   TARPTAUTINĖ ANKSTYVOSIOS PREVENCIJOS PROGRAMA „ZIPIO DRAUGAI“ 2018–2019

Tarptautinė ankstyvosios prevencijos programa „Zipio draugai“ bendromis programos  vykdytojų ir pedagogų pastangomis Lietuvoje vykdoma nuo 2000-tųjų metų. Lietuvoje minėta programa vykdoma lietuvių, lenkų ir rusų kalbomis. Programoje taikoma veiksmingų metodų sistema, todėl vaikai išmoksta patys sėkmingai įveikti sunkumus ir stresą, ieškoti socialiai priimtinų išeičių ir paramos, padėti kitiems, prisiimti atsakomybę už savo elgesį ir kt.

Plačiau
2018-09-14  |   ŠAUKIAMAS ETIKOS KOMISIJOS POSĖDIS

2018 m. rugsėjo 19 d. 16.00 val. šaukiamas Etikos komisijos posėdis. Posėdis vyks savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Parko g. 14).

Etikos komisijos posėdžio darbotvarkė:
1. Dėl Visagino savivaldybės tarybos narių I. Davidiuko ir I. Chomenko galimai pažeistų viešų ir privačių interesų.
2. Dėl piliečio skundo nagrinėjimo.
3. Kiti klausimai.

Plačiau
2018-09-14  |   MUZIKINĖ POETINĖ POPIETĖ

Šiltą ir saulėtą rugsėjo 8–ios popietę poezijos bei muzikos garsai kvietė žmones į Visagino viešosios bibliotekos Meno galeriją - skaityklą, kur vyko Danutės Ruseckajos renginys „Kai siela prabyla muzika ir eilėmis“.
Danutė KATKAUSKAITĖ-RUSECKAJA gimė Dzūkijoje, Lazdijų rajone. Ji talentinga kūrėja, į savo 6 poezijos knygas sudėjusi apie du tūkstančius eilėraščių, aktyvi visuomenininkė, renginių, literatūrinių švenčių dalyvė. Ji Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos ir Tarptautinės literatų, rašytojų ir menininkų gildijos „Vingis“ narė, Lietuvos kūrybinės raiškos asociacijos „Menų sodas“ prezidentė.

Plačiau
2018-09-14  |   PRASIDEDA VETERANŲ G. REKONSTRUKCIJOS DARBAI

Visagino savivaldybės administracija pradėjo projekto „Dėl Veteranų g. ir aplinkinių teritorijų rekonstrukcijos“ įgyvendinimą.
„Šią gatvę galima pavadinti pagrindine miesto prekybos magistrale, traukos vieta, kuri yra populiari tarp visaginiečių ir visą laiką pilna žmonių. Šiandieninė jos būklė (važiuojamosios dalies, dviračių tako ir šaligatvių) reikalauja kapitalinio remonto, todėl buvo nuspręsta atnaujinti šią miesto dalį“ – sakė administracijos direktorius Sergejus Mickevičius.
Veteranų g. bus visapusiškai atnaujinta nuo sankryžos su Santarvės g. iki sankirtos su Taikos pr.

Plačiau
2018-09-13  |   VISAGINO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRAS SKELBIA KONKURSĄ VYRIAUSIOJO BUHALTERIO PAREIGOMS EITI

Buveinė: Taikos pr. 13, 31110 Visaginas.
Pareigybė: vyriausiasis buhalteris, pareigybė reikalinga organizuoti Visagino socialinių paslaugų centro (toliau – VSPC) buhalterinę apskaitą pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus.
Pareigos: Darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį (neterminuota darbo sutartis).

Plačiau
2018-09-13  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS KOMITETŲ POSĖDŽIŲ LAIKAS

Pranešame apie savivaldybės tarybos komitetų posėdžių laiką. Komitetų posėdžiai vyks savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Parko g. 14):

– 2018 m. rugsėjo 18 d. 9.00 val. šaukiamas SOCIALINIŲ REIKALŲ IR SVEIKATOS APSAUGOS komiteto posėdis;
– 2018 m. rugsėjo 18 d. 10.00 val. šaukiamas MIESTO PLĖTROS, INVESTICIJŲ IR VIETINIO ŪKIO komiteto posėdis;

Plačiau
2018-09-12  |   KVIEČIA TARPTAUTINIS GATVĖS TEATRO FESTIVALIS „100-MEČIO MOZAIKA“

Teatras neatsiejama kultūros dalis, bet ne kiekvienas gali sau leisti nusipirkti bilietą į spektaklį. Projektas „100-mečio MOZAIKA“ suteikia galimybę pasinerti į teatro pasaulį kiekvienam norinčiam, nes vyksta viešoje erdvėje nemokamai. O svarbiausia, vyksta istoriškai nepaprastai svarbiu ir nuostabiu laiku, kai Lietuva švenčia nepriklausomybės 100-metį. Todėl šiais metais visi dalyviai atvyksta su sveikinimu Lietuvai šia ypatinga proga. Savo pasirodymuose naudojame ugnį kaip šviesos, gyvybės simbolį, būtent tamsoje atsiskleidžiantį visu savo grožiu.

Plačiau
2018-09-12  |   TAPK KRAUJO DONORU!

Rugsėjo 24 d. Visagino ligoninėje nuo 12.00 iki 18.00 val. vyks neatlygintina kraujo donorystės akcija, kurią organizuoja Nacionalinis kraujo centras. Viešoji įstaiga Nacionalinis kraujo centras – didžiausia Lietuvos kraujo donorystės įstaiga, veikianti pagal Europos Sąjungos (ES) reikalavimus. Šio kraujo centro veikla, įranga, personalo kvalifikacija atitinka ES kokybės standartus ir geros gamybos praktikos reikalavimus.

Plačiau
2018-09-12  |   Džiugi naujiena muzikos mėgėjams

Visagino ežero pakrantėje savivaldybės biudžeto lėšomis įrengti net 4 lauko muzikos instrumentai – ksilofonas, šešių skirtingų natų vamzdinių varpų komplektas, būgnelių pora ir nerūdijančio plieno liežuvėlių būgnas! Visi instrumentai atsparūs lauko atmosferos poveikiui, darbus atliko UAB „Percussion Play Baltics“. 
Kviečiame visus, kurie mėgsta muziką, išbandyti naujovę! Labai prašome tausoti turtą, kad juo galėtų pasidžiaugti kuo daugiau Visagino gyventojų ir miesto svečių.

Plačiau
2018-09-12  |   SKELBIAMAS VIEŠAS NEKILNOJAMOJO TURTO NUOMOS KONKURSAS

Visagino savivaldybės administracija skelbia viešą nekilnojamojo turto nuomos konkursą: 38,02 m2 bendro ploto gyvenamųjų patalpų, esančių Visagine, Festivalio g. 1, 1 aukšte.
Patalpų nuomos terminas – 5 metai. Pradinis nuompinigių dydis – 0,42 Eur per mėnesį už 1 m2. Patalpos nuomojamos Statinio (jo patalpų) naudojimo ne pagal paskirtį atvejų ir tvarkos apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2011 m. spalio 12 d. nutarimu Nr. 1178, nustatytoms galimoms veikloms vykdyti.

Plačiau
2018-09-12  |   KVIEČIAME JAUNIMĄ Į SIMULIACINĮ ŽAIDIMĄ

Š. m. rugsėjo 19 d. kviečiame jaunimą nuo 16 iki 29 m. dalyvauti Daugpilio universiteto „Simuliaciniame žaidime“  pagal vykdomą Interreg V-A LAT–LIT bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Pasiruošę verslui! / ReforB“ („Ready for Business“, kodas Nr. LLI-143) 2014–2020 m. m.
* Žaidimas vyks anglų kalba. Transportas ir maitinimas apmokamas iš projekto lėšų.
Registracija ir informacija tel. 8 672 31 983 (Tatjana Kuraš). 

Plačiau apie projektą.  

Plačiau
2018-09-11  |   KVIEČIAME Į SUSITIKIMĄ BRANDUOLINĖS IR RADIACINĖS SAUGOS KLAUSIMAIS

Pastaruoju metu pastebimas intensyvesnis Lietuvos gyventojų domėjimasis radiacine sauga ir jos svarba mūsų kasdieniniame gyvenime. Siekdami informuoti Lietuvos gyventojus, gyvenančius netoli branduolinės energetikos objektų, branduolinės ir radiacinės saugos klausimais, Radiacinės saugos centras kartu su Valstybine atominės energijos saugos inspekcija 2018 m. rugsėjo 26 d. 14.00 val. Visagino savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje (Parko g. 14) organizuoja susitikimą su Visagino savivaldybės gyventojais tema „Branduolinės energetikos objektų poveikis gyventojų saugai ir aplinkai“.

Plačiau
2018-09-11  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS SOCIALINIŲ REIKALŲ KOMISIJOS POSĖDIS

2018 m. rugsėjo 6 d. įvyko Visagino savivaldybės socialinių reikalų komisijos posėdis, komisijos pirmininkė – Visagino savivaldybės administracijos tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Danutė Kotovienė.
Komisijai buvo pateikti 39 gyventojų prašymai dėl vienkartinės materialinės pašalpos (iš dalies kompensuoti gydymo, komunalinių paslaugų, vaistų įsigijimo ir kitas būtinas išlaidas). Nuspręsta patenkinti 33 prašymus ir skirti 969 eurų paramą.
Komisijos posėdžio metu buvo svarstyti 12 prašymų dėl socialinės paramos, iš jų iš dalies patenkinti 9 prašymai: 6 – dėl socialinės pašalpos, 2 – dėl kompensacijos,1 – dėl socialinės pašalpos ir kompensacijos.

Plačiau
2018-09-10  |   Skelbiamas konkursas Visagino „Verdenės“ gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti

Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentui:
1. turėti aukštąjį universitetinį ar jam lygiavertį išsilavinimą;
2. atitikti bent vieną iš šių reikalavimų:
2.1. turėti pedagogo kvalifikaciją ir ne mažesnį kaip 3 metų pedagoginio darbo stažą;
2.2. turėti magistro laipsnį, pedagogo kvalifikaciją ir ne mažesnį kaip 2 metų pedagoginio darbo stažą;

Plačiau
2018-09-10  |   Visagino „Gerosios vilties“ progimnazija skelbia atranką psichologo (1 et.) pareigoms eiti

Darbo vieta: Partizanų g. 2/7, Visaginas.
Darbo sutarties rūšis: Terminuota. Vaiko priežiūros atostogų metu 2 metams.
 
Reikalavimai:
1. Aukštasis išsilavinimas ir psichologo kvalifikacija (specialybė) ir ne žemesnis nei psichologijos magistro kvalifikacinis laipsnis ar jam prilyginama kvalifikacija (ne mažiau nei 240 kreditų apimties nuosekliųjų universitetinių psichologijos krypties studijų.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Rugsėjis
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 24092673
Šiandien apsilankė: 715
Dabar naršo: 97
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema