Visagino savivaldybė

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31140 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
2018-11-21  |   REGISTRUOKITĖS IR DALYVAUKITE ŠVENTINĖJE EISENOJE

Kviečiame tėvelius ir senelius kartu su savo mažyliais prisijungti prie eglutės įžiebimo šventės - dalyvauti Mažųjų Kalėdų senelių, Snieguolių ir Snaigių eisenoje lapkričio 30 d. Eiseinos dalyviai - vaikai iki 12 metų su papuoštomis vaikiškomis „transporto priemonėmis“. Kiekvienas dalyvis bus pasveikintas dovanėle!
Dalyvių registracija vyks iki lapkričio 27 d.
Registracijos forma: https://visaginomuge.typeform.com/to/sfNgQT

PlačiauNaujienos
2018-11-21  |   VISAGINO EGLĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ KVIEČIA Į SVEČIUS

Artėja didžiosios metų šventės, kurių laukia ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Visaginas skelbia stebuklingo Kalėdų laikotarpio pradžią ir lapkričio 30 d. kviečia kartu įžiebti miesto eglę Santarvės aikštėje bei skleisti Kalėdų dvasią mieste.

Šventės programa:

14.00 val. – Kalėdinių eglučių puošimo konkursas;
♫ 17.00 val. – šventinė mugė;
18.00 val. – kūrybinė visaginiečių šventinė programa;

Plačiau
2018-11-19  |   PRADEDAME SKAIČIUOTI METŲ LAIMĖJIMUS. KVIEČIAME RINKTI GERIAUSIUS VISAGINIEČIUS!

Nuo 2009 metų Visagino bendruomenė kasmet metų pabaigoje susiburia vertindama praėjusių metų padarytą pažangą, didžiausius laimėjimus, įgyvendintas naujoves, kūrybinius sumanymus ir pan. Visi drauge skelbiame nominantus įvairiose veiklos srityse ir išreiškiame jiems pagarbą organizuojamame šventiniame renginyje „Mano miestas – Visaginas“. Tai planuojame padaryti ir šiais metais. Kviečiame prisiminti, kuo garsėjome, kieno darbai, veikla, poelgiai, projektai, laimėjimai, idėjos jums paliko didžiausią įspūdį, yra verti dėmesio ir pagarbos.

Plačiau
2018-11-16  |   SKELBIAMAS KALĖDINIŲ EGLUČIŲ PUOŠIMO KONKURSAS

Kalėdinės eglutės puošimas yra puikus laiko praleidimo su šeima, bendradarbiais, kolegomis būdas ir galimybė pajusti šventinę nuotaiką. Todėl šiemet Visagino savivaldybės administracija kartu su Visagino kūrybos namais ir vėl organizuoja Kalėdinių eglučių puošimo konkursą, kurio tikslas – įkurti Santarvės aikštėje eglučių parką, sukurti miesto bendruomenei šventišką nuotaiką, perduoti miesto gyventojams ir svečiams savo geriausius linkėjimus ir sveikinimus artėjančių švenčių proga.

Plačiau
2018-11-15  |   Kurkime šventinę nuotaiką drauge!

Brangūs auksarankiai meistrai ir kūrybiniai mūsų miesto žmonės!
Ar Jūs sukaupėte daug savo darbų? Jūsų rankdarbiai ieško sau naujų šeimininkų? Jūs sukūrėte naują receptą, bet dar ne visi paragavo šio skanėsto?
Miesto eglės įžiebimo proga kviečiame Jus dalyvauti mugėje – 2018 m. lapkričio 30 d. nuo 17.00 val. Santarvės aikštėje.
Viskas paprasta! Užpildykite anketą ir atsiųskite adresu sekretore@visaginokultura.ltJums bus paruošta vieta! 

Plačiau
2018-11-07  |   SKELBIAME NUOTRAUKŲ KONKURSĄ „#MYLIU VISAGINĄ“

Kviečiame visus, ir visaginiečius, ir miesto svečius, ir mažus, ir didelius, dalyvauti nuotraukų konkurse „#MYLIU VISAGINĄ“ ir dalintis fotografijomis, kuriose įamžinti Visagino vaizdai, architektūros objektai, žmonės, gatvės, šventės ir kt. 
Šio konkurso tikslas – išrinkti gražiausias miesto nuotraukas, kurios bus naudojamos Visagino savivaldybės „Facebook“ paskyros viršeliui bei pakviesti visaginiečius ir miesto svečius dalintis gražiausiais Visagino vaizdais. Konkurse gali dalyvauti visi norintys. 

Plačiau
2018-11-07  |   SKELBIAMAS PROJEKTO „BENDRUOMENINIŲ VAIKŲ GLOBOS NAMŲ ĮKŪRIMAS IR VAIKŲ DIENOS CENTRŲ TINKLO PLĖTRA VISAGINO SAVIVALDYBĖJE“ PARTNERIŲ ATRANKOS KONKURSAS

Visagino savivaldybės administracija skelbia projekto „Bendruomeninių vaikų globos namų įkūrimas ir vaikų dienos centrų tinklo plėtra Visagino savivaldybėje“ (toliau – Projektas) partnerių atrankos konkursą.

Plačiau
2018-11-21  |   VIETOJ DARBO BIRŽOS PRADEDA VEIKTI UŽIMTUMO TARNYBA

Lietuvos Respublikos Seimui ir Lietuvos Respublikos Vyriausybei pritarus, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Lietuvos darbo birža įgyvendino vieną didžiausių institucinių pertvarkų Lietuvoje – Lietuvos darbo biržos ir teritorinių darbo biržų reorganizaciją. 2018 m. spalio 1 d. šalyje pradėjo veikti Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Plačiau
2018-11-21  |   VISAGINO VIEŠOJI BIBLIOTEKA KVIEČIA PRISIJUNGTI PRIE METŲ ŽODŽIO IR METŲ POSAKIO RINKIMO

Lietuvių kalbos draugijai rūpi įtvirtinti tradiciją - Metų žodžio ir Metų posakio rinkimus. Pernai šie rinkimai surengti pirmą kartą ir daugiausia balsų gavo žodis NUOŠLIAUŽA ir posakis LAIKAUSI KAIP... GEDIMINO KALNAS.
Jau galima siūlyti pretendentus į 2018-ųjų Metų žodžio ir Metų posakio titulą. Pretendentai siūlomi iki gruodžio 31 d., balsavimas „Lietuvos žini
Siūlymus galima siųsti el. paštu metuzodis@gmail.com arba skelbti Metų žodžio paskyroje

Plačiau
2018-11-21  |   VISAGINO BENDRUOMENINIAI ŠEIMOS NAMAI

Visagino savivaldybės administracija įgyvendina socialinį projektą „Visagino bendruomeniniai šeimos namai“, skirtą visoms šeimoms, siekiančioms darnios atmosferos savo namuose. Projekto trukmė – 24 mėn. Projektu siekiama organizuoti kompleksines paslaugas šeimoms, mokyti šeimos narius spręsti ir įveikti sunkumus, kylančius dėl krizinių situacijų: sutrikę santykiai šeimoje, vaikų auklėjimo nesklandumai, psichologiniai sunkumai netekus darbo, skyrybos ir pan. Tikslinė projekto grupė – šeima (tėvai (globėjai) ir vaikai).

Plačiau
2018-11-21  |   Apie saugų Lietuvos pasienį E. Ostašenkovo kūryboje

Baigiasi itin reikšmingi Lietuvai metai: Lietuvos valstybės atkūrimo 100-etis; Lietuvos kariuomenės įkūrimo 100-etis; 160 metų Vincui Kudirkai, 130 metų kaip pirmą kartą publikuota V.Kudirkos „Tautiška giesmė“, 99 metai, kaip ji patvirtinta Lietuvos  himnu; Sąjūdžio, sudariusio sąlygas atkurti šalies Nepriklausomybę, gimimo 30-etis ir po to vykę pokyčiai šalyje gyvenusių tautinių mažumų bendruomenių gyvenime ir Krašto apsaugos sistemos kūrime.

Plačiau
2018-11-20  |   MAISTO PRODUKTŲ IR HIGIENOS PREKIŲ TIEKIMAS NEPASITURINTIEMS GYVENTOJAMS

Visagino savivaldybės administracija informuoja, kad paramos maisto produktais ir higienos prekėmis, finansuojamos iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo, nepasiturintiems Visagino savivaldybės gyventojams išdavimas numatomas 2018 m. lapkričio 26, 27, 28 d. ir gruodžio 3 d. nuo 9.00 iki 17.00 val. (pietų pertrauka nuo 13.00 iki 14.00 val.) adresu Taikos pr. 15 D (prie Greitosios medicinos pagalbos pastato). Turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Tel. pasiteirauti (8 386) 34 561.

Plačiau
2018-11-20  |   UTENOS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO VISAGINO POLICIJOS KOMISARIATO INFORMACIJA

Nuo lapkričio 25-tosios dienos prasideda tarptautinė socialinė akcija „16 aktyvumo dienų prieš smurtą prieš moteris“ – ir tęsiasi iki gruodžio 10-tosios – tarptautinės žmogaus teisių dienos. Toks simbolinis laikotarpio įrėminimas demonstruoja, jog smurtas prieš moteris yra žmogaus teisių pažeidimas.
Remiantis statistinėmis duomenimis – Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariate 2017 m. per 10 mėnesių buvo pradėtas 91 ikiteisminis tyrimas dėl smurto artimoje aplinkoje, 2018 m. - 68.

Plačiau
2018-11-19  |   TARPTAUTINĖJE KONFERENCIJOJE

Lapkričio 16 d.  Visagino „Verdenės“ gimnazijos 2 a klasės mokinės Miglė Petrylaitė, Livija Jatkevičiūtė ir Liana Lovkytė kartu su savo mokytoja Danguole Savičiene dalyvavo tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio – socialinio švietimo projekto „Saulėto oranžinio traukinio kelionė“ baigiamojoje konferencijoje „Gerosios darbo patirties sklaida keliaujant saulėtu oranžiniu traukiniu 2018“.  Jame skaitė pranešimą apie projekte gimnazijos mokinių atliktą veiklą.

Plačiau
2018-11-19  |   KVIEČIAME Į PROJEKTO APTARIMĄ!

2018 m. lapkričio 21 d. 17.00 val. savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje (Parko g. 14) vyks projekto „Reprezentacinė sporto salė“ gairių aptarimas su Visagino bendruomene.
Organizatoriai: Visagino savivaldybės tarybos nariai Dmitrij Ikonikov ir Sergejus Kotovas. 
Kviečiame aktyviai dalyvauti! 

Plačiau
2018-11-17  |   LAPKRIČIO 17 D. – TARPTAUTINĖ STUDENTŲ DIENA

Mieli studentai,
ne tik ši diena, bet ir kiekvienas rytojus priklauso Jums. Tai suvokdami galite formuoti jį tokį, kokio kiekvienas norite.
Džiaugiamės, kad mūsų studentai yra aktyvūs ir atviri idėjoms. Žinių bei iniciatyvų kupini, jauni, protingi žmonės yra geriausias pokyčių variklis. Tokio ryžto ir drąsos reikia mūsų savivaldybei ir šaliai, į tokius Jus – savo ateitį – su viltimi žiūrime mes visi.
Linkime Jums ryžto, atkaklumo ir pasitikėjimo savimi, neblėstančio džiaugsmo bei neišsenkančios jaunatviškos energijos.
Džiaugsmingos ir prasmingos šventės!

Savivaldybės merė Dalia Štraupaitė
Administracijos direktorius Sergej Mickevič

Plačiau
2018-11-16  |   Dėl tikroves neatitinkančios informacijos apie Lenkijos delegacijos priėmimą

Informuojame, kad žiniasklaidoje pasirodžiusi informacija dėl maitinimo paslaugų pirkimo 2018 m. lapkričio 12 dienai neatitinka tikrovės.
Konkurso laimėtojai buvo informuoti, kad, atsižvelgiant į ne nuo organizatorių priklausančias aplinkybes, maitinimo paslaugos organizuojamos nebus, laikantis pirkimo techninėje specifikacijoje (su kuria susipažino visi konkurso dalyviai) nurodytų terminų – t. y. daugiau nei prieš 2 val. iki paslaugų teikimo termino pradžios. 
Atkreipiame dėmesį, kad naujų pirkimų, susijusių su svečių maitinimu, administracija neorganizavo ir sutarčių su paslaugos tiekėjais nesudarinėjo.

Plačiau
2018-11-16  |   ŠAUKIAMAS ETIKOS KOMISIJOS POSĖDIS

2018 m. lapkričio 21 d. 16.00 val. šaukiamas Etikos komisijos posėdis. Posėdis vyks savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Parko g. 14).
Etikos komisijos posėdžio darbotvarkė:
1. Dėl sprendimo priėmimo pagal Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos 2018-10-26 raštą Nr. S-4580-(2.5).
2. Kiti klausimai.

Plačiau
2018-11-16  |   KVIETIMAS NEMOKAMAI DALYVAUTI SVORIO KOREKCIJOS PROGRAMOJE

Programa skirta padėti šeimai pakeisti gyvenimo būdą ir užtikrinti, kad naujai susiformavę maitinimosi, fizinio aktyvumo, poilsio ir emocinio reguliavimo įgūdžiai prisidėtų prie svorio stabilizavimo arba mažinimo.
Dalis programos – stovykla su nakvyne skirta vaikams nuo 12 metų ir paaugliams ar jaunimui iki 29 metų. Po stovyklos dalyviai namuose kartu su tėveliais, ar vienu iš tėvelių ar kitu vyresniu asmeniu, atlieka užduotis ir įtvirtina stovykloje gautas žinias, nuotoliniu būdu padedant programos specialistams.

Plačiau
2018-11-16  |   Šiaulių banko perspėjimas

Šiaulių bankas informuoja, kad pastarosiomis dienomis masiškai pradėjo plisti melagingi laiškai, kuriuose pranešama apie tariamai neteisingus bandymus prisijungti prie interneto banko ir užblokuotą paskyrą. Melaginguose laiškuose gyventojai raginami nedelsiant prisijungti prie savo el. bankininkystės paskyros ir pateikti savo mokėjimo kortelių duomenis. Pateikiama prisijungimo nuoroda į banko veiklą imituojančią svetainę.
Be to, gyventojai sulaukia skambučių iš asmenų, kurie apsimeta FNTT atstovais ir praneša apie neva užblokuotas banko sąskaitas.

Plačiau
2018-11-16  |   KVIEČIAME Į SUSITIKIMĄ SU GIEDRA RADVILAVIČIŪTE

Lapkričio 17 d. (šeštadienį) 14.00 val. Visagino viešosios bibliotekos filialo Meno galerijoje (Sedulinos al. 14/3) vyks susitikimas su rašytoja, eseiste, Europos Sąjungos literatūros ir 2015 m. Nacionalinės kultūros ir meno premijų laureate Giedra Radvilavičiūte. Bus pristatoma naujausia rašytojos esė knyga „Tekstų persekiojimas“ (2018 m.), kurią galėsite įsigyti renginio metu.
Maloniai kviečiame.

Plačiau
2018-11-15  |   ATKURTAM VALSTYBINĖS LIETUVIŲ KALBOS STATUSUI – 30

1988 m. lapkričio 18 d. tuometinė Lietuvos Konstitucija buvo papildyta straipsniu, įteisinančiu lietuvių kalbos vartojimą viešojo gyvenimo srityse. Tai buvo pirmasis žingsnis atkuriant ir įteisinant valstybinės lietuvių kalbos statusą. Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę teisiškai šį lietuvių kalbos statusą galutinai nustatė dabar galiojanti 1992 m. Lietuvos Respublikos Konstitucija ir 1995 m. priimtas Lietuvos Respublikos valstybinės kalbos įstatymas.

Plačiau
2018-11-15  |   APLEISTŲ TERITORIJŲ TVARKYMO INOVACIJŲ GEROSIOS PATIRTIES PASIDALINIMO VIZITAS PRAHOJE

Siekdama pertvarkyti apleistas erdves ir taip mažinti neigiamą teritorijų poveikį aplinkai, skatinti darnų regionų vystymąsi ir bendradarbiavimą, novatoriškais metodais tvarkyti apleistas teritorijas, Visagino miesto savivaldybės administracija kartu su projekto partneriais iš Daugpilio, Rezeknės, Kraslavos ir Panevėžio įgyvendina projektą „Transformacija iš apleistų erdvių į išpuoselėtas“ („Trasformations from Slum to Chic“, Trans-form, Project LLI-386) pagal Europos teritorinio bendradarbiavimo  2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programą (www.latlit.eu).

Plačiau
2018-11-15  |   Spalvoto meduolio diena - ir Visagine

Jau 10-oji Spalvoto meduolio diena, šventė suartinanti šeimą ir draugus, šiemet kviečia susiburti kartu lapkričio 24 d., šeštadienį, spalvinti meduolių ir prisidėti prie globotinų vaikų savanorystės skatinimo.
20-yje Lietuvos miestų, daugiau kaip 30 kepyklėlių ir bendruomenių vyksianti šventė kartu su Vaiko teisių apsaugos tarnyba ir garbaus amžiaus žmonėms įkurta iniciatyva „Sidabrinė linija“ šiais metais buria drauge ne tik atitolusias šeimas ir bendruomenes, bet siekia sumažinti atskirtį tarp kartų.

Plačiau
2018-11-15  |   INFORMACIJA

Visagino savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad paraiškas Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams 2019 metams finansuoti pateikė Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Visagino viltis“ ir Visagino neįgaliųjų draugija.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Lapkritis
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 27720078
Šiandien apsilankė: 20630
Dabar naršo: 168
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema