VERSIJA NEĮGALIEMS
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
SpausdintiPrašymų (skundų) priėmimas
Tarybos posėdžių transliacija
Visagino savivaldybės 2014 m. biudžeto projektas
Aplinkos tvarkymo ir švaros taisyklės
Atliekų tvarkymas
Oro kokybės rodikliai
Išorinės reklamos įrengimas
Valstybinės žemės nuomos mokestis
Vaikų socializacijos projektų rėmimo tvarkos aprašas
Vaikų socializacijos programos
Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 m. programa
Renginių organizavimas Visagino savivaldybės viešosiose vietose
Vaikų dienos centrai
Švietimo stebėsenos rodikliai
Spaudoje apie Visaginą
Gyvūnų laikymo ir auginimo Visagino savivaldybės teritorijoje taisyklės
Naujienos
2014-10-22  |   Kviečiame teikti prašymus pagal Visagino savivaldybės Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros programoje numatytą priemonę

Visagino savivaldybės administracija skelbia kvietimą teikti prašymus pagal Visagino savivaldybės Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros programoje (patvirtinta Visagino savivaldybės tarybos 2014 m. sausio 30 d. sprendimu Nr. TS-2) numatytą priemonę:
• Naujai įregistruotų įmonių pradinių steigimosi išlaidų padengimas – iki 500 Lt.
Finansavimo sąlygos:
• įmonė įregistruota Visagino savivaldybėje ne anksčiau kaip prieš 12 mėnesių.
• įmonės registravimo išlaidos yra patirtos ne anksčiau kaip prieš 12 mėnesių.
Prašymai priimami iki 2014 m. lapkričio 14 d.
Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros programą, Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros programos įgyvendinimo tvarkos aprašą bei prašymo formą galite rasti interneto svetainėje www.visaginas.lt.
Smulkesnę informaciją galite gauti telefonais (8 386) 39 117, 8 655 24 307, elektroniniu paštu inga.stankeviciene@visaginas.lt arba Visagino savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriuje 228 kab.

Plačiau
2014-10-22  |   SKELBIAMAS VIEŠAS NEKILNOJAMOJO TURTO NUOMOS KONKURSAS

Visagino savivaldybės administracija skelbia viešą nekilnojamojo turto nuomos konkursą:
• 138,15 m2 ploto negyvenamųjų patalpų, esančių Visagine, Vilties g. 3. Patalpos nuomojamos komercinei veiklai vykdyti. Patalpų nuomos terminas – 5 metai. Pradinė patalpų nuomos kaina – 1,73 Lt  (0,50 Eur) per mėnesį už 1 m2;
• 90,86 m2 ploto negyvenamųjų patalpų, esančių Visagine, Vilties g. 3. Patalpos nuomojamos komercinei veiklai vykdyti. Patalpų nuomos terminas – 5 metai. Pradinė patalpų nuomos kaina – 1,73 Lt (0,50 Eur) per mėnesį už 1 m2.
Paraiškos priimamos vokuose 10 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo spaudoje. Dėl papildomos informacijos ir būtinų dokumentų kreiptis į Visagino savivaldybės administraciją: Parko g. 14, 414 kab., tel. (8 386) 50428, atsakingas asmuo – Rasa Gaidelienė.

Plačiau
2014-10-22  |   III TARPTAUTINIS ALDONOS DVARIONAITĖS JAUNŲJŲ PIANISTŲ IR MOKYTOJŲ KONKURSAS-FESTIVALIS

Konkurso-festivalio programa:

Spalio 28 d.
11.00 val. – tarptautinio konkurso-festivalio atidarymas (Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos didžioji salė, Festivalio g. 3A);
18.30 val. – fortepijoninės muzikos vakaras. F. Šopeno kūriniai, atlikėja prof. Marija Korecka-Soszkowska (Lenkija). 

Spalio 29 d.
18.30 val. – fortepijoninės muzikos vakaras (Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos didžioji salė, Festivalio g. 3A). F. Šopeno ir F. Šuberto kūriniai, atlikėjas prof. Maratas Gumarovas (Uzbekistanas).

Spalio 30 d.
17.00 val. – laureatų koncertas ir konkurso-festivalio iškilmingas uždarymas (Visagino kultūros centro „Bangos“ salė, Parko g. 16).

Renginio organizatoriai: VšĮ „Meno ir švietimo pasaulis“; Visagino Č. Sasnausko menų mokykla; asociacija Uzbekų kultūros centro Visagino padalinys; Lietuvos muzikų draugija „XXI amžiaus muzika ir švietimas“; Visagino kultūros centras.
Projekto partneriai: Balio Dvariono labdaros ir paramos fondas; Uzbekijos Respublikos ambasada Latvijoje ir Lietuvoje; Uzbekistano valstybinė konservatorija.
Renginio globėja: Visagino savivaldybė. Plačiau

2014-10-21  |   DĖKOJAME VISIEMS AKCIJOS DALYVIAMS!

2014 m. spalio 17–18 d. Visagino savivaldybės parduotuvėse ir prekybos centruose vyko Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ inicijuota rudeninė maisto produktų rinkimo akcija. Akciją vykdė Visagino socialinių paslaugų centras ir Visagino neįgaliųjų draugija, ją organizuoti padėjo 70 savanorių.
Visaginiečiai aktyviai ir noriai dalyvavo akcijoje. Iš viso 1087 Visagino gyventojai prisidėjo prie jos ir nupirko vargingai gyvenantiems asmenims 3806 vnt. maisto produktų. Daugiausiai buvo surinkta makaronų, kruopų, sausainių, arbatos, cukraus, žmonės aukojo ir aliejaus, mėsos bei žuvies konservų.
Nuoširdžiai dėkojame Visagino „Verdenės“ gimnazijos, Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokiniams, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro studentams ir visiems visaginiečiams, prisidėjusiems prie akcijos.
Džiugu, kad „Maisto banko“ akcija Visagine tapo gražia tradicija, o gyventojai ir toliau noriai aukoja žmonėms, kuriems pagalba tiesiog gyvybiškai būtina.

Plačiau
2014-10-21  |   Visagino policijos pareigūnai organizavo švietėjišką akciją moksleiviams „Būk saugus ir matomas kelyje su atšvaitu!“

Utenos apskr. VPK Visagino PK Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio nepilnamečių reikalų ir bendruomenės pareigūnai kartu su jaunaisiais policijos rėmėjais spalio 16–17 dienomis inicijavo akciją Visagino miesto mokyklose „Būk saugus ir matomas kelyje su atšvaitu!“. Šios akcijos metu ypatingas dėmesys buvo skiriamas atšvaitų nešiojimui. Kiekvienoje pradinukų klasėje apsilankę pareigūnai ir jaunieji policijos rėmėjai bendravo su mokiniais ir jų mokytojomis, patikrino, ar visi turi atšvaitus ir tinkamai juos nešioja. Džiugu, kad beveik visi moksleiviai segi atšvaitus ant kuprinių arba drabužių, o „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 2b klasė ir mokytoja Laima galėtų vadintis saugiausia klase, nes visi be išimties turi net po kelis atšvaitus ir juos nešioja. Tiems vaikučiams, kurie neturi atšvaitų, pareigūnai juos padovanojo. Mažieji taip pat labai susirūpinę savo tėvelių saugumu, todėl pareigūnai įteikė atšvaitų bei linkėjimų ir moksleivių tėvams. Taip pat visą savaitę jaunieji policijos rėmėjai kartu su mokyklų socialiniais pedagogais rytais budės prie įėjimų į mokyklas ir tikrins, ar vyresniųjų klasių moksleiviai nešioja atšvaitus. Neturintiems juos dovanos kartu su atmintine eismo dalyviams „Saugokime vieni kitus kelyje“.

Plačiau
2014-10-20  |   Ieškai darbo – ateik į kariuomenę!

Spalio 23  d. Visagino jaunimo darbo centras kviečia vyrus ir moteris nuo 18 iki 36 m. į  informacinį renginį „Kario profesija ir savanorio tarnyba“.
Dalyvauja Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės Utenos teritorinio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus vyr. srž. Egidijus Varna.
Renginys vyks Utenos teritorinės darbo biržos Visagino skyriaus 2 aukšto salėje (Tarybų g. 25, 201 kab.).
Pradžia 14 val.

Visagino jaunimo darbo centro  informacija

Plačiau
2014-10-20  |   Dėl išorinės reklamos

Primename, kad Visagine draudžiama kabinti išorinę reklamą (skelbimus, plakatus ir pan.) ant transporto laukimo paviljonų. Pastaruoju metu reklamos skleidėjai priklijuoja reklamą ant stiklo, tai gadina paviljonų stiklus. Pažymime, kad trumpalaikei išorinei reklamai skirti šalia paviljonų esantys pilkos spalvos bendro naudojimo informaciniai stendai. Prašome kabinti skelbimus ant jų. Priešingu atveju reklamos skleidėjai bus baudžiami nustatyta tvarka pagal Administracinių teisės pažeidimų kodeksą.
Taip pat primename, kad pagal Reklamos įstatymo 12 straipsnį draudžiama įrengti išorinę reklamą (iškabas, stendus, skydus, vitrinos ir pan.) neturint leidimo įrengti išorinę reklamą. Leidimas suteikia teisę leidime nurodytoje vietoje įrengti specialią išorinės reklamos pateikimo priemonę ir ant jos skleisti reklamą arba skleisti reklamą ant pritaikytos išorinės reklamos pateikimo priemonės. Visagino savivaldybės teritorijoje leidimus išduoda Visagino savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyrius.

Plačiau
2014-10-20  |   MELAGINGI PRANEŠIMAI PAŽEIDĖJAMS BRANGIAI KAINUOJA

Bendrojo pagalbos centro (BPC) telefono numeris 112 –  SKUBIOS PAGALBOS TELEFONAS iškviečiant policininkus, ugniagesius, medikus ar kitas tarnybas įvykus nelaimei.
BPC centro duomenimis, per dieną sulaukiama apie 7,5 tūkstančio, o per metus iki 4 mln. skambučių.
Visi žino, kad skambučiai šiuo numeriu yra nemokami, todėl atsiranda norinčių pažaisti ar pakvailioti ir melagingai skambinama į BPC pranešant apie išsigalvotus incidentus ir nelaimes.  Deja, ir mūsų Visagino miesto gyventojai papildė šalies statistiką dėl melagingų pranešimų, tačiau tai turėjo pasekmių pažeidėjams.  Pernai 2013 m. lapkričio 23 d. Visagino miesto gyventojas (gim. 1985 m) būdamas neblaivus melagingai iškvietė Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) pareigūnus adresu: Visagino g. 18, Visaginas kur neva kilo gaisras. Atvykus į iškvietimo vietą, jokio gaisro požymių nebuvo. Nustačius visas įvykio aplinkybes šiam gyventojui Visagino miesto apylinkės teismas pagal Administracinių teisės pažeidimų kodekso (ATPK) 186 str. skyrė 450 litų baudą ir 42 litus šis pažeidėjas turėjo atlyginti Visagino PGV dėl iškvietimo patirtus nuostolius.
2014 m. rugsėjo 25 d. iš taksofono, esančio Visagine prie namo  Veteranų g. 22, nepilnametis paskambino į BPC ir melagingai pranešė apie gaisrą ant parduotuvės stogo. Atlikus tyrimo veiksmus jo asmenybė buvo nustatyta. Kadangi pažeidėjas nepilnametis,  administracinės priemonės bus taikomos vienam pažeidėjo tėvų.

Plačiau
2014-10-20  |   KVIEČIAME VERSLININKUS PRISIDĖTI PRIE GEROS VERSLO PRAKTIKOS MEMORANDUMO!

Gerbiamasis verslo atstove,
Daugiau nei 2300 Lietuvos įmonių jau naudojasi socialiai atsakingą verslą liudijančiu ženklu „Perskaičiuota sąžiningai“. Šis logotipas pirkėjams ir partneriams patvirtina, kad įmonė yra prisijungusi prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo.
Prisijungusios prie Ūkio ministerijos ir verslo atstovų kartu parengto memorandumo, įmonės įsipareigoja nesinaudoti euro įvedimu kaip pretekstu kelti kainas ir gauna teisę rinkodaros tikslais naudoti specialų ženklą „Perskaičiuota sąžiningai“.
Jei Jūsų įmonė iki šiol dar neprisijungė prie Geros verslo praktikos memorandumo, kviečiame tai padaryti dabar:
PATEIKTI PRAŠYMĄ E. BŪDU
PATEIKTI PRAŠYMĄ NAUDOJANTIS E. VALDŽIOS VARTAIS

Plačiau
2014-10-17  |   SEMINARAS TĖVELIAMS, PEDAGOGAMS, UGDANTIEMS IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKUS

Spalio 21 dieną, antradienį, 13.00 val. kviečiame tėvus, pedagogus, ugdančius ikimokyklinio amžiaus vaikus, į seminarą „Vaikų nuo gimimo iki 7 metų psichikos raidos ypatumai“, kuris vyks Visagino pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centre adresu Draugystės g. 1. Seminaro trukmė 4 val. Dalyvavimas seminare nemokamas.
Vaiko raidos eiga – jos sparta ir kryptis – labai priklauso nuo aplinkos veiksnių. Ugdytojų vaidmuo gali būti didesnis, kai vaiko ugdytojai sukuria jam aktyvumo sąlygas. Vaikai nevienodu tempu perima vis naujas raidos kompetencijas. Tai siejama su skirtingu gaunamos stimuliacijos lygiu bei aplinkos teikiamomis galimybėmis. Žinios apie vaiko raidą yra pagrindas kurti vaiko supančią aplinką, planuoti veiklą. Todėl privalu ne tik žinoti vaiko amžiaus tarpsnio dėsningumus, bet ir atsižvelgti į individualias vaiko ypatybes, jas stebėti, nustatyti jo gebėjimus, reikmes, pomėgius, temperamentą, charakterio savybes. ,,Silpnesnių“ ir ,,stipresnių“ vaiko funkcionavimo pusių atskleidimas gali suteikti vertingų įžvalgų, kaip stimuliuoti vaiko raidą bei apsaugoti jį nuo specifinių raidos trūkumų ar juos koreguoti ir užkirsti kelią jų išsivystymui į ilgalaikius sunkumus vėlesniame amžiuje.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Spalis
    2014     
AKTUALUS
KLAUSIMAS
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
PAIEŠKA
SVETAINĖJE
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10068929
Šiandien apsilankė: 265
Dabar naršo: 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema