Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
SpausdintiTarybos posėdžių transliacija
Nevyriausybinių organizacijų projektų rėmimo 2015 m. konkursas
Prašymų (skundų) priėmimas
Aplinkos tvarkymo ir švaros taisyklės
Atliekų tvarkymas
Oro kokybės rodikliai
Išorinės reklamos įrengimas
Valstybinės žemės nuomos mokestis
Neformaliojo vaikų švietimo programų konkurso aprašas
Vaikų socializacijos projektų rėmimo tvarkos aprašas
Vaikų socializacijos projektai
Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 m. programa
Vaikų dienos centrai
Švietimo stebėsenos rodikliai
Gyvūnų laikymo ir auginimo Visagino savivaldybės teritorijoje taisyklės
Poveikio aplinkai vertinimo ataskaita
2015-11-20 Skelbiama anoniminė Visagino savivaldybės gyventojų apklausa

Nuo 2015 m. lapkričio 20 d. iki 2015 m. gruodžio 11 d. Visagino savivaldybės gyventojai kviečiami dalyvauti anoniminėje asmenų prašymų nagrinėjimo ir aptarnavimo Visagino savivaldybės administracijoje kokybės vertinimo apklausoje.
Anketas bus galima užpildyti Visagino savivaldybės pastato, Parko g. 14, 1-ame aukšte, priėmimo pas savivaldybės administracijos specialistus metu. Dėl anketų taip pat galima kreiptis į seniūnaičius.

PlačiauNaujienos
2015-11-27  |   Sukurk šūkį – Laimėk iPAD!

Europiniai partneriai siūlo puikią galimybę jaunuoliams prisidėti prie vystomojo bendradarbiavimo kūrybiškos sklaidos. Viskas, ką reikia padaryti - sukurti šūkį ir nusiųsti nurodytu adresu.
Prizas: iPAD AIR.
Pateikimo terminas – iki 2015 m. gruodžio 9 d.
Prisegtuke pridedamas projekto aprašymas (anglų kalba) ir plakatas (lietuvių kalba).
Daugiau informacijos apie projektą suteiks Viešosios įstaigos „Europos namai“ projektų koordinatorė Aušrinė Diržinskaitė, tel. +370 613 20 560, el. paštas ausrine@eurohouse.lt

Plačiau
2015-11-27  |   Visagino savivaldybės tarybos narių priėmimo grafikas

Visagino savivaldybės tarybos narių gyventojų priėmimo asmeniniais klausimais 2015 m. gruodžio mėn. grafikas (gyventojų priėmimas vyksta Parko g. 14-104):

  • Airida DRUS – gruodžio 2 d. nuo 17.00 iki 18.00 val.;
  • Aleksandr KLOČAN – gruodžio 7 d. nuo 17.00 iki 18.00 val.;
  • Boris LUKOŠKOV – gruodžio 9 d. nuo 16.00 iki 17.00 val.;
  • Vytautas ŠLAUSTAS – gruodžio 10 d. nuo 17.00 iki 18.00 val.;
  • Denis NAIDIONOV – gruodžio 20 d. nuo 16.00 iki 17.00 val.;
  • Mindaugas MIKALONIS – gruodžio 21 d. nuo 16.00 iki 18.00 val.;
  • Jevgenij ŠUKLIN – gruodžio 28 d. nuo 16.00 iki 18.00 val.
Plačiau
2015-11-27  |   Kviečiame į miuziklą „Legenda apie Alytų“

Gruodžio 18 d. 16.00 val. Visagino kultūros centro „Draugystės“ salėje bus pristatytas Alytaus jaunimo centro miuziklas „Legenda apie Alytų“. Maloniai kviečiame visus Visagino m. gyventojus, ypač jaunimą apsilankyti šiame renginyje ir patirti daug malonių įspūdžių.Renginys nemokamas.
Organizatoriai: Alytaus jaunimo centras, Visagino kūrybos namai

Plačiau
2015-11-26  |   Kosmetikams (kosmetologams) apie paslaugas, kurias jie gali teikti

Kosmetikai (kosmetologai) gali teikti tik higienines kosmetikos paslaugas, padedančias išlaikyti natūralų žmogaus kūno grožį, profilaktinėmis priemonėmis išsaugoti odos ir jos priedų fiziologines savybes, ir dekoratyvinės  kosmetikos paslaugas, tokias kaip permamentinis (ilgalaikis) makiažas. Be to, grožio specialistas gali atlikti plaukų skutimą, manikiūrą, pedikiūrą, tatuiruotes, papuošalų vėrimo ir kitas invazines grožio paslaugas.

Plačiau
2015-11-26  |   KINAS

2015 m. gruodžio 5 d. 19.00 val. Visagino kultūros centro „Draugystės“ kino salėje (Parko g. 7) matysite kino filmą visai šeimai „KOKO IR VAIDUOKLIAI“ (Kroatija, 2011 m., įgarsinta lietuviškai). Trukmė 1:30 val. Režisierius - Daniel Kusan. Vaidina: Antonio Parac, Nina Mileta, Kristian Bonacic, Filip Mayer, Ivan Maltaric, Ozren Grabaric, Dijana Vidusin.

Plačiau
2015-11-26  |   VISAGINE PASIBAIGĖ KONKURSO ,,SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“ I ETAPAS

2015 m. lapkričio 24 d. Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje vyko mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ bendrojo ugdymo mokyklų pirmasis etapas, kuriame dalyvavo visos Visagino miesto mokyklos – „Verdenės“ gimnazija, Draugystės progimnazija, „Žiburio“ pagrindinė mokykla, „Gerosios vilties“ progimnazija ir „Atgimimo“ gimnazija. Rungtyniavo 6 komandos, iš viso 30 mokinių, kuriuos lydėjo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros specialistai ir pedagogai. Konkurso komisiją sudarė: pirmininkė Visagino savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Rima Astrauskienė ir komisijos nariai: Visagino savivaldybės atstovas Jonas Nekrošas, Visagino policijos komisariato atstovė Oksana Rožkova, Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Agnė Šapokaitė.

Plačiau
2015-11-25  |   Susitikimas su socialinės apsaugos ir darbo ministre

Lapkričio 24 d. savivaldybės merė Dalia Štraupaitė dalyvavo socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės surengtame susitikime su Lietuvos savivaldybių merais ir nevyriausybinių organizacijų atstovais, kuriame buvo aptarta rengiama naujovė – kompleksiškai teikiamos paslaugos šeimai. Įgyvendinus projektus, šeimos, susiduriančios su sunkumais, krizinėmis situacijomis, visoje Lietuvoje galės gauti būtent joms parinktus įvairiapusius paslaugų paketus. Planuojama, kad kompleksinės paslaugos šeimai bus teikiamos bendruomeniniuose šeimų namuose, kurie, tikimasi, atsiras visose savivaldybėse.

Plačiau
2015-11-25  |   MAISTO TIEKIMAS NEPASITURINTIEMS GYVENTOJAMS

Visagino savivaldybės administracija informuoja, kad paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo nepasiturintiems Visagino savivaldybės gyventojams išdavimas numatomas 2015 m. gruodžio 3, 4, 7 ir 8 dienomis nuo 9.00 iki 17.00 val. (pietų pertrauka nuo 13.00 iki 14.00 val.) adresu Taikos pr. 15 D (prie Greitosios medicinos pagalbos pastato). Vėluojantiems maisto produktai bus dalijami gruodžio 9 d. nuo 9.00 iki 13.00 val. Būtina turėti su savimi asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Primename, kad asmuo, du kartus neatvykęs atsiimti maisto produktų, yra išbraukiamas iš paramos maisto produktais gavėjų sąrašo.
Asmenys, norintys gauti paramą 2016 m., prašymus galės teikti nuo 2015 m. gruodžio 1 d. Visagino savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje, 232 kab. Su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Tel. pasiteirauti (8 386) 61 146.

Plačiau
2015-11-25  |   Į apyvartą išleidžiamas naujas banknotas

Trečiadienį į apyvartą visoje Europos Sąjungoje (ES) išleidžiamas naujas 20 eurų banknotas, kurį bus sunkiau padirbti dėl naujų apsaugos priemonių. Taip teigia Lietuvos banko Grynųjų pinigų tarnybos direktorius Mindaugas Vilkelis. Tačiau jis pripažįsta, kad Lietuvoje šio nominalo banknotas tik antras pagal populiarumą. Pirmąją vietą užima 50 eurų banknotas.
Trečiadienį išleidžiamas 20 eurų banknotas jau trečiasis naujos serijos „Europa“ banknotas. Nauji 5 eurų banknotai į apyvartą išleisti 2013 metų gegužės mėnesį, o nauji 10 eurų banknotai – 2014 metų rugsėjo mėnesį. Serija „Europa“ sukurta, atnaujinus ir patobulinus banknoto apsaugos priemones, siekiant sumažinti banknotų padirbimo galimybes.

Plačiau
2015-11-24  |   VISAGINO KULTŪROS CENTRAS KVIEČIA Į EDUKACINĘ PROGRAMĄ „AŽU VARIO VARTELIŲ“

Šventė įvyks lapkričio 28 d. 18.00 val. VKC „Sedulinos“ salėje. Jus linksmins svečiai iš Vilniaus – tradicinė kapela „Duja“ ir folkloro grupė „Ratilai“. Iš Latvijos atvyksta šokių kolektyvas „Saime“. Taip pat dalyvauja Visagino kultūros centro folkloro ansamblis „Krusnė“, vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Gervė“ ir savo kūrybinės veiklos 10-metį mininti jaunimo liaudiškos muzikos kapela „Samanyčia“.
Organizatorius: Visagino kultūros centras
Projektą iš dalies finansuoja: Lietuvos kultūros taryba

Plačiau
2015-11-24  |   SMULKAUS VERSLO SAVAITGALIS – LAPKRIČIO 27–29 D.

Projektas „Kiekvienas gali būti didelis“ – galimybė smulkiesiems verslininkams garsinti save plačiau, o Lietuvos žmonėms – iš naujo atrasti kokybišką produktą ir paslaugą. Tad šiuo projektu ir siekiama padėti smulkiesiems pasigarsinti apie save ir įgyti daugiau klientų, o gyventojai – kviečiami aktyviau palaikyti vietos smulkiuosius prekybininkus ir gamintojus. Gyvybingas smulkusis verslas, kuriantis ir išlaikantis darbo vietas, yra naudingas ir tiems gyventojams, kurie nėra tiesiogiai į jį įsitraukę.

Plačiau
2015-11-23  |   INFORMUOJAME

2015 m. lapkričio 25 d. 9.00 val. šaukiamas SOCIALINIŲ REIKALŲ IR SVEIKATOS APSAUGOS komiteto posėdis.
Komiteto posėdis vyks savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Parko g. 14).

Plačiau
2015-11-20  |   PROJEKTAS „TRADICINIŲ AMATŲ IR TAUTODAILĖS MOKYKLA“

2015 m. rugpjūčio–lapkričio mėn. Visagino kultūros centras vykdė projektą „Tradicinių amatų ir tautodailės mokykla“, kuris skirtas paprotiniam menui ir atspindi lietuvių tradicijas ir papročius, kalendorines šventes. Projektą finansavo Lietuvos kultūros taryba.
Kokią reikšmę liaudies menas turi žmonijos ir tautos gyvenime? Kuo gyva tauta? Kas sudaro jos esmę? Kuo ji stipriausiai atsispiria prieš išnykimą ir nutautėjimą? Kuo viena tauta skiriasi nuo kitos? P. Galaunė, žymus menotyrininkas ir muziejininkas, atsako trumpai: „savo vidaus turiniu“. O šis turinys – tai tautos kuriamoji galia ir jos padariniai, dvasinės bei materialinės kultūros paminklai, kurie aiškiausiai išreiškiami meno formomis. Tautos dvasinės kultūros paminklai yra kalba, tautosaka: dainos, pasakos, patarlės, mįslės, padavimai ir liaudies menas.

Plačiau
2015-11-20  |   JUDĖJIMAS – SVEIKATOS ŠALTINIS!

Lietuvoje vykdomas projektas, skirtas bendruomenių ir vaikų sveikatinimui per lauko veiklų vykdymą remiantis skandinavišku bendruomenių ir masinio sporto vystymo modeliu. Projektą finansuoja Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

Tikslinės grupės:
•ugdymo įstaigų bendruomenės;
• Trečiojo amžiaus universiteto studentai, senjorai;
• šeimos;
• visi besidomintys sveiku gyvenimo būdu;
• moksleiviai.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2015     
AKTUALUS
KLAUSIMAS
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10068929
Šiandien apsilankė: 262
Dabar naršo: 10
 

 
 

 

 

 

 

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema