VERSIJA NEĮGALIEMS
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
SpausdintiPrašymų (skundų) priėmimas
Tarybos posėdžių transliacija
Visagino savivaldybės 2014 m. biudžeto projektas
IAE regiono projektų konkursas
Aplinkos tvarkymo ir švaros taisyklės
Atliekų tvarkymas
Oro kokybės rodikliai
Išorinės reklamos įrengimas
Valstybinės žemės nuomos mokestis
Vaikų socializacijos projektų rėmimo tvarkos aprašas
Vaikų socializacijos programos
Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 m. programa
Renginių organizavimas Visagino savivaldybės viešosiose vietose
Vaikų dienos centrai
Švietimo stebėsenos rodikliai
Spaudoje apie Visaginą
Gyvūnų laikymo ir auginimo Visagino savivaldybės teritorijoje taisyklės
Naujienos
2014-09-02  |   NEĮGALIŲJŲ NUVEŽIMAS

Informuojame, kad Visagino socialinių paslaugų centras 2014 m. rugsėjo 17 d. ir 2014 m. lapkričio 19 d. organizuoja neįgalių žmonių nuvežimą į Utenos neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą (Aukštakalnio g. 5, 28151 Utena).

Išvykimo laikas – 8.30 val. Išvykimo vieta – Parko g. 14, Visaginas, autobusų stotelė prie Visagino savivaldybės. Registracija tel. (8 386) 70 603, arba mob. 8 600 81 774.

Atsakingas asmuo Visagino socialinių paslaugų centro socialinio darbo organizatorė Loreta Grigaliūnienė.

Plačiau
2014-09-02  |   Žurnalistų ugdymo programa kviečia į atranką!

Esi pasirengęs išsiskirti originaliais darbais? Suteiki sau šansą padirbėti su profesionalais, kurie žino, kad  etiška + skaitoma= MISIJA įmanoma! Iki rugsėjo 17 dienos spėjusių užpildyti atrankos anketą bei patekusių tarp atrinktų  laukia žurnalistų ugdymo programos iššūkiai.

Pakylėti save aukščiau banalių skandalų? Nesijaudink, šitai yra daryti kam ir be Tavęs. O Tu padaryk kitaip. „Perlipki sieną“ ir išgirski. Tikras problemas ir tikrus žmones iš įvairių visuomenės grupių.

Plačiau
2014-09-02  |   MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA LOPŠELYJE-DARŽELYJE „AUKSINIS RAKTELIS“

Rugsėjo 1 d. lopšelio-darželio „Auksinis raktelis“ ugdytinius, skubančius į darželį, pasitiko linksma muzika, skambanti lauke. 9.15 val. visos darželio grupės jau šurmuliavo kiemelyje. Netrukus į šventę atskubėjo Mokslo ir žinių fėja, į darželį užklydo Nežiniukas. „Žvaigždučių“ ir „Katinėlių“ grupių vaikučiai pakvietė Nežiniuką pasimokinti ratelių, „Meškučių“ ir „Voveriukų“ grupių ugdytiniai mokė vyti siūlų kamuolį, „Obuoliukų“ ir „Saulės zuikučių“ grupių auklėtiniai pamokė Nežiniuką šokti linksmą šokį „Murzina katytė“, „Kodėlčiukų“ ir „Saulytės namelio“ priešmokyklinių grupių ugdytiniai padainavo smagią dainelę „Kas miške gyvena“. Nežiniukas nusprendė kartu su vaikais praleisti šiuos metus darželyje, susirasti daug draugų, išmokti šokti, dainuoti, sportuoti ir eiles deklamuoti.

Lopšelio-darželio „Auksinis raktelis“ direktorė Bronislava Kirilovienė tarė sveikinimo žodį vaikams, tėveliams, visai lopšelio-darželio bendruomenei.

Šventė baigėsi nuotaikinga diskoteka. Džiugios vaikų emocijos dar ilgai netilo.

Plačiau
2014-09-02  |   NEĮGALIŲJŲ SOCIALINĖS INTEGRACIJOS SRITYJE VEIKIANČIŲ ORGANIZACIJŲ DĖMESIUI

Visagino savivaldybės administracija kviečia įregistruotų Juridinių asmenų registre neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikiančių organizacijų (asociacijų, labdaros ir paramos fondų, religinių bendruomenių ir bendrijų, viešųjų įstaigų (išskyrus viešąsias įstaigas, kurių savininko teises įgyvendina valstybės arba savivaldybės institucija), teikiančių nuolatines, periodinio pobūdžio (ne rečiau kaip keletą kartų per savaitę pasikartojančias) paslaugas ir vykdančių veiklas, skirtas Visagino savivaldybėje gyvenantiems neįgaliesiems integruoti į visuomenę) atstovus dalyvauti pasitarime, kuriame bus aptariamos prioritetinės 2015 m. projektuose remiamos veiklos (paslaugos) ir kiti aktualūs projektų finansavimo ir įgyvendinimo savivaldybėje klausimai.
Pasitarimas vyks 2014 m. rugsėjo 10 d. 15 val. Visagino savivaldybės mažojoje salėje (I aukštas, Parko g. 14). Plačiau

2014-09-02  |   MALONIAI KVIEČIAME DALYVAUTI IV-OJOJE TARPTAUTINĖJE TURIZMO IR ŽVEJYBOS MUGĖJE PASIENYJE EXPO SEINAI 2014

2014 m. rugsėjo 20-21 d.

Dalyviams ir svečiams Mugė yra nemokama

 Panašiai, kaip praėjusiais metais, IV Tarptautinė turizmo ir žvejybos mugė pasienyje Expo Seinai 2014 yra dalinai finansuojama Europos Sąjungos Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo programos “Tvari žuvininkystės sektoriaus ir pakrantės žvejybos rajonų plėtra 2007-2013 metais” lėšomis.

Mugė įvyks 2013 m. rugsėjo 20-21 dienomis „EXPO Sejny” Andrzej Norwa Service patalpose, Łąkowa 26, 16-500 Sejny, Lenkija Plačiau
2014-09-01  |   Ebola hemoraginė karštligė

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE EBOLA HEMORAGINĘ KARŠTLIGĘ

Plačiau
2014-08-29  |   KVIEČIAME Į SMULKIŲJŲ RANKDARBIŲ STUDIJĄ

Mielos visaginietės, kviečiame ilgus rudens vakarus praleisti kūrybingai. Visagino kultūros centre renkama besidominčiųjų rankdarbiais moterų grupė. Studijos tikslas – išmokti naujų rankdarbių gamybos technikų, skatinti dalyvių saviraišką. Užsiėmimų metu veliama vilna, mezgamos riešinės, gaminami įvairūs papuošalai. Studijos dalyvės turi galimybę dalyvauti VKC projektinėje veikloje, įvairiuose renginiuose.
Susitinkame aštuonis kartus per mėnesį - antradieniais ir ketvirtadieniais 17.00 val. Visagino kultūros centre (Vilties g. 5). Daugiau informacijos apie studijos veiklą: http://visaginokultura.lt/apie-vkc/etnokulturos-skyrius/studijos/vilnos-velimo-burelis/
Užsiėmimus veda Visagino kultūros centro Smulkiųjų rankdarbių studijos vadovė Violeta Abarienė.

Papildoma informacija tel. 8 386 50417, 8 616 84272, 8 659 75372.

Plačiau
2014-08-29  |   „LIETUVOS DRAUDIMAS“ 15-TĄ KARTĄ KVIEČIA VAIRUOTOJUS SAUGOTI VAIKŲ KELIONES Į MOKYKLĄ

Prasidedant naujiems mokslo metams, visą rugsėjo mėnesį didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ ir Visagino savivaldybė kviečia vairuotojus saugoti vaikų gyvybes kelyje ir pasitinkant į mokyklas grįžtančius vaikus vairuoti atsargiau. Rugsėjis skelbiamas akcijos „Apsaugok mane“ mėnesiu, kurio metu „Lietuvos draudimas“ visus Visagino savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų moksleivius apdraus nuo nelaimingų atsitikimų kelyje, o savivaldybė „Apsaugok mane“ ženklu paženklins pavojingiausias perėjas prie mokyklų.

„Akcija kviečiame vairuotojus būti budrius ir užtikrinti, kad vaikų kelionės į mokyklą būtų kuo saugesnės. Tikiu, kad mūsų nenuliūdins pranešimai apie skaudžias eismo nelaimes, tačiau jei taip atsitiktų, esame pasirengę kiekvienam nukentėjusiam nedelsiant suteikti finansinę kompensaciją, kuri bus parama gydymui ar reabilitacijai po eismo įvykio. Akcija „Apsaugok mane“ į mokyklas grįžtančius vaikus pasitinka jau 15-tą rugsėjį, o „Lietuvos draudimas“ 1,5 karto didina draudimo sumą – kiekvienas Visagino moksleivis apdraudžiamas 15 tūkst. litų suma“, – sakė „Lietuvos draudimo“ generalinis direktorius Kęstutis Šerpytis.

Plačiau
2014-08-29  |   Baigėsi dar vieni tradicinio muzikavimo kursai Visagine

Rugpjūčio 19-22 dienomis vykę tradicinio muzikavimo kursai į Visaginą sutraukė virš 40-ties dalyvių iš įvairių Lietuvos rajonų. Organizatoriai (Lietuvos liaudies kultūros centras ir Visagino kultūros centras) džiaugiasi, kad kursuose vis daugiau muzikuoja jaunimas, o šiais metais kaip niekada daug sugužėjo šeimyninių ansamblių!
Šiais metais kursuose buvo galima išmokti groti penkiais instrumentais.
Cimbolais groti padėjo lektorius etnomuzikologas Evaldas Vičinas, būgnelininkė etnomuzikologė Rima Garsonienė ritmingai mušė mažąjį būgnelį, smuikininkė docentė Gaila Kirdienė gausiai susirinkusius smuikininkus mokino griežimo paslapčių, dūdmaišį pūsti mokė Artūras Sinkevičius, groti armonika Arvydas Kirda. Tai Lietuvoje gerai žinomi lektoriai ir muzikantai dalyvaujantys organizuojant Dainų šventes, taip pat jau ne pirmą kartą atvykstantys į Visaginą koncertuoti ir su savo ansambliais.
Norime pasidžiaugti, kad šių metų kursuose grojimo paslapčių sėmėsi trys muzikantai iš Visagino. Tai VKC jaunimo liaudiškos muzikos kapelos „Samanyčia“ nariai. Augustas Gudas grojo cimbolais, Evaldas Raslanas armonika, o kapelos vadovas Aurimas Gudas dūdmaišiu ir cimbolais.
Organizatoriai nori padėkoti visiems prisidėjusiems prie kursų organizavimo, o už finansuotą projektą dėkojame Lietuvos kultūros tarybai.

Plačiau
2014-08-29  |   Dėl šilumos tinklų remonto darbų atlikimo

Dėl šilumos tinklų remonto darbų atlikimo nuo 2014-09-01 8.00 val. iki 2014-09-15 16.00 val. bus nutrauktas karšto vandens tiekimas vartotojams adresais:
Festivalio g. 6, 6a, 8, 8a, 9, 10, 10a, 11, 13, 15, 17.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Rugsėjis
    2014     
AKTUALUS
KLAUSIMAS
Kaip vertinate naują miesto gimtadienio šventei pasirinktą vietą I-ojo mikrorajono amfiteatre?
puikus pasirinkimas;
netinkama vieta;
neturiu nuomonės, man nesvarbu.
Rezultatai
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
PAIEŠKA
SVETAINĖJE
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10068929
Šiandien apsilankė: 1054
Dabar naršo: 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema