VERSIJA NEĮGALIEMS
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
SpausdintiPrašymų (skundų) priėmimas
Tarybos posėdžių transliacija
Visagino savivaldybės 2014 m. biudžeto projektas
Aplinkos tvarkymo ir švaros taisyklės
Atliekų tvarkymas
Oro kokybės rodikliai
Išorinės reklamos įrengimas
Valstybinės žemės nuomos mokestis
Vaikų socializacijos projektų rėmimo tvarkos aprašas
Vaikų socializacijos programos
Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 m. programa
Renginių organizavimas Visagino savivaldybės viešosiose vietose
Vaikų dienos centrai
Švietimo stebėsenos rodikliai
Spaudoje apie Visaginą
Gyvūnų laikymo ir auginimo Visagino savivaldybės teritorijoje taisyklės
Naujienos
2014-09-23  |   EUROBUSO TURAS PO LIETUVĄ

Finansų ministerija įgyvendina euro įvedimo Lietuvoje viešinimo kampaniją. Siekiant kuo plačiau informuoti Lietuvos gyventojus apie euro įvedimą Lietuvoje, visose savivaldybėse bus organizuojami informaciniai seminarai bei Eurobuso kelionės.
Eurobusas atvyks į savivaldybių centrinio miesto aikštę bei aplinkinius miestelius ir supažindins gyventojus su euro įvedimu žaidimų ir viktorinų formomis.
2014 m.  rugsėjo 27 d. Eurobusas keliauja po Visagino miestą.
Renginio vieta:
- nuo 10.00 iki 12.00 val. – aikštelė Parko g. 7;
- nuo 13.00 iki 15.00 val. – aikštelė prie viešbučio „Aukštaitija“, Veteranų g. 9;
- nuo 16.00 iki 18.00 val. – aikštelė prie parduotuvės „IKI“, Taikos pr.80 A.

Plačiau
2014-09-23  |   KVIETIMAS Į ES LĖŠOMIS FINANSUOJAMUS MOKYMUS DAUGIABUČIŲ NAMŲ GYVENTOJAMS IR DAUGIABUČIUS NAMUS ADMINISTRUOJANČIŲ BENDROVIŲ ATSTOVAMS

„Galimybė išsamiai  susipažinti su renovacijos Programa“

UAB „Inlinen“ įgyvendindama pasirašytą sutartį su LR Aplinkos ministerijai pavaldžia institucija Būsto energijos taupymo agentūra organizuoja renginius skirtus Daugiabučių namų atnaujinimo skatinimui. Šie mokymai yra nemokami ir jų tikslinė auditorija yra daugiabučių namų bendrijos nariai, jungtinės veiklos sutartį pasirašę daugiabučių namų savininkai ir daugiabučius namus administruojančių bendrovių atstovai. Šie mokymai nėra komerciniai ir juos inicijuoja valstybinės institucijos, todėl jų tikslas yra suteikti visą tikslią ir aktualią informaciją.

Maloniai norėtumėme pakviesti Jūsų miesto gyventojus sudalyvauti šiame renginyje.Artimiausių mokymų datos:
Plačiau

2014-09-22  |   PRISIMINIMŲ VEDAMI… MES – GAMTOS VAIKAI

2014 m. rugpjūčio 4–18 d. Visagino socialinių paslaugų centras vykdė vaikų socializacijos projektą „Mes – gamtos vaikai“, kurį finansavo Visagino savivaldybės administracija. Projektas buvo skirtas penkiolikai 8–12 metų amžiaus vaikų.

Projekto tikslas – plėtoti vaikų ekologinį sąmoningumą, suteikiant teorinių ir praktinių žinių apie gamtos puoselėjimą, suorganizuoti akciją „Šiukšles rūšiuoji – gamtą tausoji“, formuoti tinkamo elgesio gamtoje įgūdžius.

Mažieji mūsų miesto gyventojai itin entuziastingai dalyvavo akcijoje „Šiukšles rūšiuoji, gamtą tausoji“, nutapė įvairiaspalvius plakatus, kuriuose vyravo mūsų ir mus supančios aplinkos sąveikos, gamtos tausojimo idėjos.

Plačiau
2014-09-22  |   SKANUS IR NAUDINGAS UŽKANDIS Į MOKYKLĄ

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai parengė informaciją  „Skanus ir naudingas užkandis į mokyklą”.

Lankstinukas

Plačiau

2014-09-19  |   V TARPTAUTINIS TAUTINIŲ KULTŪRŲ FESTIVALIS „RUDENINĖS“

Rugsėjo 27 d. 

Santarvės aikštė

10.00 val. Rudeninių mugė.

11.40 val.Festivalio atidarymas.
 
12.00  val.Amatininkų kiemelių atidarymas.
Bus pristatomi  Vitebsko kultūrinio-istorinio komplekso „Auksinis žiedas“ liaudies amatų grupės „Dvina“  ir Minsko amatų galerijos „Slavutasc“ meistrai ir jų darbai. Daugpilio ir skirtingų Lietuvos etninių regionų tradiciniai amatininkai pristatys sertifikuotus tradicinius gaminius. Dalyvaus kepyklos UAB „Romnesa“ atstovai, kurie ves edukacinę programą „Parodomasis šakočio – vieno dažniausių vestuvėms ruošiamų desertų kepimas“.
Savo meistiškumu stebins ir džiugins svečiai iš Dniepropetrovsko srities. Nusipelnę meistrai pristatys Petrikovsko raštą – vizitinę Ukrainos kortelę.
Savo meistriškumą demonstruos Jurijus Lenšinas – stiklo pūtėjas iš Kaliningrado, vienas iš žinomiausių stiklapūčių pasaulyje, nusipelnęs Rusijos menininkas, kurio vardas įrašytas į Gineso rekordų knygą. Jo personalinės parodos rengiamos visame pasaulyje.
Visagino kūrybos namų specialistai vaikams ir jų tėvams praves kūrybines dirbtuves „Miško pasaka“.

Plačiau
2014-09-18  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS AŠTUNTO POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ

2014 m. rugsėjo 25 d. 10.00 val. savivaldybės posėdžių salėje (Parko g. 14) vyks aštuntas Visagino savivaldybės tarybos posėdis (darbotvarkė sudaryta Visagino savivaldybės mero 2014 m. rugsėjo 17 d. potvarkiu Nr. PV-24):                  

DARBOTVARKĖ:

1. Dėl Visagino savivaldybės 2014 metų biudžeto patikslinimo


2. Dėl klasių skaičiaus Visagino savivaldybės bendrojo ugdymo mokykloms 2014–2015 mokslo metais patikslinimo


3. Dėl vidutinės kietojo kuro (malkų) kainos, taikomos būsto šildymo ir karšto vandens išlaidų kompensacijoms apskaičiuoti, patvirtinimo


4. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2013 m. gruodžio 19 d. sprendimo Nr. TS-175 „Dėl Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems Visagino savivaldybės gyventojams teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo


5. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2003 m. rugpjūčio 28 d. sprendimo Nr. TS-80 „Dėl Visagino savivaldybės sveikatos fondo nuostatų“ 1 ir 3 punktų pripažinimo netekusiais galios


6. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2012 m. vasario 23 d. sprendimo Nr. TS-28 „Dėl Visagino savivaldybės išmokų teikimo asmenims, patyrusiems socialinę riziką, tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo


7. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2013 m. balandžio 25 d. sprendimo Nr. TS-65 „Dėl Visagino savivaldybės vietinės reikšmės kelių ir gatvių tiesimo, taisymo (remonto) ir rekonstrukcijos darbų, planuojamų  finansuoti iš kelių priežiūros ir plėtros programos, papildomų tikslinių bei kitų lėšų, objektų sąrašo 2012–2015 m. patvirtinimo“ pakeitimo


8. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2012 m. birželio 26 d. sprendimo Nr. TS-123 „Dėl Visagino savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo įkainio (tarifo) nustatymo metodikos patvirtinimo“ pakeitimo


9. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2009 m. balandžio 30 d. sprendimo Nr. TS-123 „Dėl Žemės mokesčio ir valstybinės žemės nuomos mokesčio, nekilnojamojo turto mokesčio lengvatų svarstymo ir teikimo Visagino savivaldybėje tvarkų aprašų patvirtinimo“ pakeitimo


10. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2008 m. gruodžio 18 d. sprendimo Nr. TS-194 „Dėl Visagino savivaldybės želdynų ir želdinių apsaugos ir tvarkymo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo


11. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2013 m. birželio 27 d. sprendimo Nr. TS-90 „Dėl Butų ir kitų patalpų savininkų bendrosios nuosavybės administravimo tarifo apskaičiavimo metodikos patvirtinimo“ pakeitimo

Plačiau
2014-09-18  |   LIETUVOS GYVENTOJAI AŠTUNTĄ KARTĄ KVIEČIAMI PASITIKRINTI KONSTITUCIJOS ŽINIAS

Šiemet Teisingumo ministerija jau aštuntus metus iš eilės organizuos tradiciniu tapusį Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamą Konstitucijos egzaminą, kurį laikyti ir pasitikrinti, kaip išmano Pagrindinį šalies įstatymą, galės visi Lietuvos piliečiai. Pirmasis egzamino etapas įvyks rugsėjo 30 d.

Egzaminas vyks visų 60 Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybėse. Jis vyks dviem etapais – antrasis bus surengtas spalio 14 d. Geriausiai egzamine pasirodžiusius piliečius spalio 28 d. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje vyksiančiuose apdovanojimuose sveikins Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir teisingumo ministras Juozas Bernatonis.

„Visi šalies gyventojai turi išmanyti Konstituciją, kadangi tai – mūsų valstybės pagrindas. Lietuvos piliečiams šis egzaminas bus puiki galimybė atnaujinti žinias ir pasitikrinti, kaip gerai žino savo teises, kurias jiems garantuoja Konstitucija“, – sako teisingumo ministras J. Bernatonis.

Plačiau
2014-09-18  |   VISAGINE PRASIDEDA TARPTAUTINIŲ FESTIVALIŲ RUDUO!

Mieli visaginiečiai ir miesto svečiai, šis ruduo kaip niekada gausus renginių. Ir ne bet kokių! Jus kviečia trys grandioziniai tarptautiniai festivaliai su puikiomis, turiningomis ir spalvingomis programomis, kurios patenkins net ir išrankiausiųjų poreikius.

Rugsėjo 20 d. „MOZAIKA“

Rudeninį festivalių maratoną rugsėjo 20 d. pradeda X tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Mozaika“. Pirmą kartą atklydęs į Visaginą praėjusiais metais šis festivalis jau tapo vienu labiausiai laukiamų renginių Visagine. Fakyrai, kojūkininkai, akrobatai ir cirko artistai – visa tai ir ne tik laukia Jūsų jau šį šeštadienį amfiteatre prie Visagino kultūros centro „Sedulinos“ salės (Vilties g. 5) ir „Gerosios vilties“ vidurinės mokyklos.
Vilniaus senamiesčio teatras, kartu su Visagino savivaldybe organizuojantis festivalio programą Visagine, žada puikius ir nemokamus šių teatrų pasirodymus:
Ugnies teatras „Magrathea“, Baltarusija, „Teatras, kurio vardo negalima minėti“ („Teatr, kotorogo imeni nelzia nazyvat“), Rusija, „High Art“, Rusja, gatvės aktoriai Katerina ir Stepan, Rusija, „Pololo“, Rusija, „Al‘entrada“ istorinių šokių teatras, Ukraina, ugnies teatras „Pantera“, Ukraina, ugnies teatras „KOT“, Ukraina, tarptautinis projektas „Igriza“, „Vilniaus senamiesčio teatras“, Lietuva.
18.00 val. nuo viešbučio „Aukštaitija“ pajudės iškilminga teatralizuota eisena, kurioje dalyvaus ne tik profesionalūs atvykstantieji teatrai, bet ir Visagino teatro trupės bei muzikantai. Eisenos metu bus apribotas eismas atkarpoje nuo PC „Domino“ iki „Gerosios vilties“ vidurinės mokyklos amfiteatro – Veteranų, Parko, Kosmoso ir Vilties gatvėse. Prašome tuo metu apgalvoti savo judėjimo automobiliais maršrutus ir atkreipti dėmesį į eismo pasikeitimus gatvėse.

Plačiau
2014-09-18  |   INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ PROJEKTAS „VIRTUALUS VIETOVĖS GIDAS“

Visagino „Gerosios vilties“ vidurinė mokykla dalyvavo „PROJEKTŲ VADYBOS AKADEMIJOS“ programoje. Šis projektas respublikoje laimėjo III vietą.
Mokiniai kartu su informacinių technologijų mokytoja metodininke Jelena Zoria sukūrė savo gyvenamosios vietovės gidą  „Keliaujame su Kikao“ (http://gvm.dkd.lt/pva), kurį spalio 14 d. 6 mokiniai pristatys partneriams Herenbergo gimnazijoje, Vokietijoje.
Projekte dalyvavo 29 mokiniai (6 komandos). Visi daug ir nuoširdžiai dirbo ir, kas svarbiausia, džiaugėsi tuo, ką darė. Kiekvienas atliktas darbas tobulino asmenybę, skatino mokinių entuziazmą ir motyvaciją. Tokie projektai padeda kūrybingai žvelgti į savo darbą, taip pat pajusti, kad prisidedi prie visuomenės ugdymo – ir tai yra didžiausia nauda mūsų mokyklai ir miestui.
Šis projektas baigėsi, bet veikla tęsiama pagal parengtą neformaliojo vaikų švietimo programą, papildančią bendrojo lavinimo mokykloje vykdomas programas. Kviečiame mokinius į tęsiamą  „Projekto vadybos akademijos“ veiklą.
Projekto akimirkos: https://onedrive.live.com/redir?resid=FC56E63C7B7E64D1!663&authkey=!AKjMvESGuAEKqrg&ithint=folder%2c.pdf

Plačiau
2014-09-17  |    Dėl Visagino savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų prioritetinių veiklų 2015 metams

Vadovaujantis  Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus 2014 m. rugsėjo 16 d. įsakymu Nr. ĮV-1010 „Dėl Visagino savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų prioritetinių veiklų 2015 metams“, patvirtinta Visagino savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų prioritetinės veiklos 2015 metams.

Įsakymas paskelbtas interneto svetainės www.visaginas.lt rubrikoje „Teisinė informacija – Teisės aktai – Direktoriaus įsakymai“.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Rugsėjis
    2014     
AKTUALUS
KLAUSIMAS
Kaip vertinate naują miesto gimtadienio šventei pasirinktą vietą I-ojo mikrorajono amfiteatre?
puikus pasirinkimas;
netinkama vieta;
neturiu nuomonės, man nesvarbu.
Rezultatai
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
PAIEŠKA
SVETAINĖJE
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10068929
Šiandien apsilankė: 1367
Dabar naršo: 22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema