VERSIJA NEĮGALIEMS
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
SpausdintiPrašymų (skundų) priėmimas
Tarybos posėdžių transliacija
Visagino savivaldybės 2014 m. biudžeto projektas
Aplinkos tvarkymo ir švaros taisyklės
Atliekų tvarkymas
Oro kokybės rodikliai
Išorinės reklamos įrengimas
Valstybinės žemės nuomos mokestis
Vaikų socializacijos projektų rėmimo tvarkos aprašas
Vaikų socializacijos programos
Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 m. programa
Renginių organizavimas Visagino savivaldybės viešosiose vietose
Vaikų dienos centrai
Švietimo stebėsenos rodikliai
Spaudoje apie Visaginą
Gyvūnų laikymo ir auginimo Visagino savivaldybės teritorijoje taisyklės
2014-10-24 SKELBIAMAS KONKURSAS „UŽ NUOPELNUS VISAGINO SAVIVALDYBEI 2014“

Visagino savivaldybės administracija informuoja, kad jau šeštą kartą skelbiamas nominacijų konkursas „Už nuopelnus Visagino savivaldybei 2014“, kurio tikslas – išaiškinti ir paskatinti geriausių 2014 m. veiklos rezultatų asmeninėje ar komandinėje veikloje pasiekusius Visagino savivaldybėje gyvenančius ir dirbančius jai nusipelniusius žmones, stiprinti gyventojų pilietiškumą ir pasididžiavimą savo bendruomenės laimėjimais.
Raginame visas Visagino savivaldybės įmones, įstaigas, organizacijas, asociacijas bei  Visagino gyventojus iki lapkričio 10 dienos teikti siūlymus dėl pretendentų į nominantus. Būtina nurodyti siūlomo asmens vardą, pavardę ir už kokią veiklą (atliktą ar atliekamą darbą), nuopelnus siūloma nominuoti. Užpildytas anketas prašome siųsti elektroniniu paštu informacija@visaginas.lt arba pristatyti į Visagino savivaldybės administracijos gyventojų prašymų priėmimo langelį (Parko g. 14).
Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta konkurso komisija pagal gautus pasiūlymus atrinks pretendentus ir bus paskelbtas kitas konkurso etapas, kuriame už nominantus balsuos visi savivaldybės gyventojai.
Išrinktieji nominantai bus apdovanojami jau tradiciniu tapusio viešo renginio „Mano miestas – Visaginas“ metu.

PlačiauNaujienos
2014-10-30  |   Piešinių konkursas „Tavo ateities Europa“

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje organizuoja piešinių konkursą „Tavo ateities Europa“. Kviečiame įsivaizduoti, kokia bus Europa 2050-aisiais ir ką joje veiksi tu! Konkurse gali dalyvauti 3–7 klasių moksleiviai.
Kokius darbus pateikti konkursui?
Piešinys turi būti A4 formato dydžio. Piešimo technikos ir priemonės gali būti įvairios (akvarelė, guašas, tušas, pastelė, kreidelės, aliejiniai dažai, lino raižinys, koliažas, aplikacija, kt. mišri technika, karpiniai ir t. t.). Kitoje lapo pusėje (kur nėra piešinio) reikia užrašyti dalyvio vardą, pavardę, klasę, adresą ir telefoną bei mokyklos, kurioje mokosi, pavadinimą. Vienas asmuo gali pateikti 1–2 piešinius. Kompiuterine technika kurti piešiniai konkurse nedalyvauja.
Daugiau informacijos rasite http://www.pazinkeuropa.lt/kiti-projektai/piesiniu-konkursas-jaunesniu-klasiu-mokiniams-apie-europa-2050-aisiais-1302

Visagino Europe Direct informacija

Plačiau
2014-10-30  |   Artėja Visų šventųjų diena ir Vėlinės

Artėja Visų šventųjų diena ir Vėlinės – susikaupimo ir rimties metas. Iki Vėlinių Lietuvoje tradiciškai aplankomi ir sutvarkomi mirusių giminių, draugų, pažįstamų kapai.
Kviečiame visus Visagino savivaldybės gyventojus sutvarkyti ne tik savo artimųjų, bet ir šalia esančius apleistus, neprižiūrimus kapus, uždegti žvakutes ir ant tų žemės kauburėlių, kurių jau niekas nebelanko, nes Vėlinės – tauri gyvųjų ir mirusiųjų susitikimo šventė.

Savivaldybės mero pavaduotoja Elena Čekienė Plačiau
2014-10-30  |   Visagino savivaldybės tarybos narių gyventojų priėmimo grafikas

Visagino savivaldybės tarybos narių gyventojų priėmimo asmeniniais klausimais 2014 m. lapkričio mėn. grafikas (gyventojų priėmimas vyksta Parko g. 14-104):

Vytautas RAČKAUSKAS – lapkričio 3 d. nuo 15.00 iki 16.00 val.;

Aleksandr KLOČAN – lapkričio 3 d. nuo 17.00 iki 18.00 val.;

Sergejus KOTOVAS – lapkričio 5 d. nuo 17.00 iki 18.00 val.;

Boris LUKOŠKOV – lapkričio 10 d. nuo 16.00 iki 17.00 val.;

Plačiau
2014-10-30  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA SKELBIAMŲ DERYBŲ BŪDU PERKA GYVENAMĄSIAS PATALPAS SOCIALINIO BŪSTO REIKMĖMS

Visagino savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu perka 2 (dviejų) (nuo 40 iki 56 kvadratinių metrų bendro ploto) kambarių gyvenamąsias patalpas socialinio būsto reikmėms.
Kandidatai pirkimo sąlygas ir kitus dokumentus, susijusius su gyvenamųjų patalpų pirkimu, gali gauti Visagino savivaldybės svetainėje adresu www.visaginas.lt arba Visagino savivaldybės administracijos Vietinio ūkio valdymo ir statybos skyriuje 414 kabinete, Parko g. 14, Visaginas.
Paraiškos dalyvauti skelbiamose derybose turi būti parengtos lietuvių kalba ir pateiktos į Visagino savivaldybės administracijos Bendrąjį skyrių (Kanceliariją), Parko g. 14-324, Visaginas, iki 2014 m. lapkričio 17 d. 9.00 val.

Plačiau
2014-10-30  |   Visaginiečiai kviečiami varžytis „Europrotų“ rudens sezono kovose

Lapkričio 5 d. Visagine prasideda protų kovų turnyro „Europrotai“ rudens sezonas. Prieš dvejus metus startavęs ir didelio populiarumo sulaukęs žinias ir nuovoką tikrinantis žaidimas kviečia registruotis ir visaginiečių komandas. Ketvirtasis „Europrotų“ sezonas vyks 50-yje Lietuvos miestų ir miestelių.
„Europrotų“ žaidimai vyksta pagal tradicines protų kovų taisykles; vienintelis skirtumas – visi klausimai vienaip ar kitaip yra susiję su Europa: asmenybėmis, menu, sportu, kulinarija, kalbomis ir pan. Kiekviename žaidime rengiami 5 teminiai turai po 10 klausimų, o pergalė skiriama komandai, kuri per žaidimą sugeba teisingai atsakyti į daugiausia klausimų.
Rudens sezoną vyks 4 turnyrai, kurie bus rengiami kiekvieną trečiadienį nuo lapkričio 5 d. Žaidimai Visagine vyks Visagino kultūros centre (Vilties g. 5) nuo 17.30 val. „Europrotuose“ gali dalyvauti visi norintieji, tereikia surinkti 4–6 žmonių komandą ir užsiregistruoti el. paštu visaginoeuroprotai@gmail.com arba tel. 8 652 87 466.
Renginio organizatorius – Visagino Europe Direct informacijos centras, partneris – Visagino intelektualių žaidimų klubas. Žaidimas vyks lietuvių ir rusų kalbomis.
Daugiau informacijos apie „Europrotų“ žaidimus, jų planuojamas datas ir vietas kiekviename mieste, žaidimo taisykles galima rasti www.pazinkeuropa.lt/europrotai.

Visagino Europe Direct informacija Plačiau
2014-10-29  |   VISAGINO KULTŪROS CENTRAS UŽMEZGĖ DAUG ŽADANČIUS KONTAKTUS LATVIJOJE

Šių metų spalio 25 dieną Visagino savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus atstovai su smagiąja Visagino kultūros centro delegacija – direktore Danute Morkūniene ir šokių kolektyvu „Rodničiok“ bei jų vadove Galina Chutorskich vyko į Dagdos kraštą, esantį Latvijoje, Baltarusijos pasienyje. Svariņcų tautų namuose (jaukiame vietiniame kultūros centre) vyko tautinių mažumų šventė „Zavalinka“. Zavalinka, verčiant iš rusų kalbos, dažniausiai reiškia suolelį prie pirkios, kur renkasi draugai ir kaimynai aptarti savo džiaugsmų ir problemų, padainuoti, pagroti ir tiesiog pabūti kartu. Simboliška, nes būtent šio festivalio metu užsimezgė graži draugystė tarp Dagdos ir Visagino miestų.
Šventinėje Svariņcų tautų namų scenoje pasirodė Visagino kultūros centro šokių kolektyvas „Rodničiok“, vadovė Galina Chutorskich. Šokėjėlės pasveikino brolius latvius lietuvių liaudies šokiu „Kepurinė“, o paskui pristatė įvairių tautų šokių, kuriais sužavėjo publiką, ką galima buvo suprasti iš netylančių plojimų ir ovacijų. Visaginiečiai šventėje buvo priimti kaip patys garbingiausi svečiai, todėl juos sveikino ir viso Dagdos krašto merė, Svarincų (Dagdos kraštas, Latvija) miestelio, kur ši šventė vyko, seniūnas, ir Dagdos krašto savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja. Visagino miesto atstovai taip pat pasveikino būsimuosius partnerius ir džiaugėsi atsiradusia galimybe bendradarbiauti su išties šiltų žmonių kraštu.

Plačiau
2014-10-29  |   VYKO TRADICINĖ AKCIJA „BŪK SAUGUS, MOKSLEIVI“

Spalio mėnesį Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnai vykdė akciją „Būk saugus, moksleivi“, kurios metu apsilankė Visagino „Verdenės“ gimnazijoje, „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje bei „Gerosios vilties“ ir „Draugystės“ vidurinėse mokyklose. Susitikimuose dalyvavo 667 pradinių klasių moksleiviai. 1–2 klasių mokiniams buvo parodyti filmukai „Kaip elgtis gaisro metu“ ir „Žiemos pavojai“, pravesta viktorina „Jei kilo gaisras“, žaidimo forma buvo užduoti klausimai, mįslės priešgaisrine tema. Su 3–4 klasių mokiniais buvo aptartos temos: gaisro pavojai namuose, veiksmai kilus gaisrui, Bendrasis pagalbos centras BPC 112, gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS). Pareigūnai atsakė į vaikų klausimus, išdalino 17 plakatų, 230 lankstinukų „Saugokis gaisras“ ir GPIS.

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius

Plačiau
2014-10-29  |   Konstitucijos egzamino nugalėtojams įteikti apdovanojimai

Spalio 28 d. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje geriausiai išmanantiems Pagrindinį šalies įstatymą Lietuvos gyventojams buvo įteikti apdovanojimai. Oficialioje apdovanojimo ceremonijoje dalyvavo Visagino savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas, Konstitucijos egzamino nugalėtojai visaginiečiai Romanas Bartkūnas, Karolina Macickaitė ir juos lydintys asmenys.
„Konstitucijos egzaminas – tai pilietiškumo egzaminas. Dalyvaudami jame, vis daugiau žmonių parodo pasiryžimą puoselėti Lietuvos nepriklausomybę ir demokratiją. Jūs skleidžiate žinią, kad mūsų visuomenė yra aktyvi, subrendusi ir gerbianti prigimtinę žmogaus ir tautos teisę laisvai gyventi ir kurti", - pasakė šalies vadovė Dalia Grybauskaitė.

Plačiau
2014-10-28  |   Baigėsi tarptautinių festivalių ruduo

Visagine šis ruduo, kaip niekada, buvo gausus tarptautinių festivalių. Rugsėjo 20 d. antrą kartą mūsų mieste vyko X tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Mozaika“, po savaitės visus pakvietėme į V tarptautinį tautinių kultūrų festivalį „Rudeninės“, o spalio viduryje susitikome IX tarptautiniame monospektaklių festivalyje „Atspindys“.
Visagino kultūros centre spalio 15–18 d. vykusiame monospektaklių festivalyje „Atspindys“ buvo pristatyta vienuolika spektaklių, kuriuos suvaidino aktoriai iš septynių šalių: Lietuvos, Lenkijos, Ukrainos, Prancūzijos, Armėnijos, Rusijos ir Suomijos. Konkursinius spektaklius vertino tarptautinė komisija: pirmininkas Vladas Bagdonas – Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, teatro, kino bei televizijos aktorius, režisierius, skaitovas, dainininkas (Lietuva); nariai: Jelena Liopo – teatro kritikė, žurnalistė (Baltarusija), Audronė Jablonskienė – žurnalistė (Lietuva), Vsevolod Čubenko – Rusijos nusipelnęs artistas, Novgorodo akademinio F. Dostojevskio vardo dramos teatro direktorius (Rusija), Dzintra Klietniece – aktorė, režisierė, tarptautinio festivalio „Zvaigzne“ direktorė (Latvija), Birutė Klevickienė – Visagino kultūros centro suaugusiųjų teatro „Gyvenimas gražus!“ ir vaikų „Teatriuko“ režisierė (Lietuva), Gražina Karlaitė – Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos režisierė (Lietuva). IX tarptautinio monospektaklių festivalio „Atspindys“ pagrindinis prizas atiteko lenkų aktorei Violetai Komar, pristačiusiai spektaklį „Diva“. Spektaklyje žiūrovai išvydo operos dainininkės Noros Sedler istoriją. 1941 m. ji kartu su didele grupe žydų menininkų iš Vakarų Europos buvo išvežta į Lenkiją, Litzmannstadte (dabartinė Lodzė) buvusią koncentracijos stovyklą. Norai pavyko išvengti holokausto ir ji išliko gyva, tačiau kokia išsigelbėjimo kaina? Atsakymo į šį klausimą ieškoma pagal Magdalenos Gauer pjesę „Diva“ sukurtame monospektaklyje.

Plačiau
2014-10-28  |   Renkame vaikų svajones

Visagino socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai kartu su projekto „Vaikų svajonės“ organizatoriais renka vaikų, augančių socialinės rizikos bei socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose, norus ir svajones, skelbia jas projekto tinklapyje www.vaikusvajones.lt ir sudaro sąlygas geros valios žmonėms jas įgyvendinti.
Šis projektas – tai savarankiška iniciatyva, prie kurios prisidėjo daug gerų žmonių ir kuri išvydo dienos šviesą tam, kad kuo daugiau vaikų, gyvenančių sudėtingomis socialinėmis sąlygomis, gautų kalėdines dovanas, apie kurias svajoja.
Kviečiame prisidėti prie šio projekto ir išpildyti tų vaikų svajones, kurių gyvenimas nėra toks šviesus, koks turėtų būti. Kartu mes galime padaryti šį pasaulį gražesnį vaikams. Ačiū už Jūsų gerumą!
Išsamesnę informaciją rasite interneto svetainėje www.vaikusvajones.lt

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Spalis
    2014     
AKTUALUS
KLAUSIMAS
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
PAIEŠKA
SVETAINĖJE
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10068929
Šiandien apsilankė: 1440
Dabar naršo: 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema