Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
Naujienos
 
2017-09-19 |  Pranešimas apie numatomą sentikių cerkvės pastato (statinio) Taikos pr. 23H, Visagine, projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant projektinius pasiūlymus

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymo 37 straipsniu ir statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus nuostatomis, Visagino religinė sentikių bendruomenė informuoja visuomenę apie numatomą visuomenei svarbaus sentikių cerkvės pastato statybos projektavimą, kuriam Teritorijų planavimo įstatymo 20 straipsnyje nustatytais atvejais neparengti teritorijų planavimo dokumentai ir religinės paskirties pastato statyba Taikos pr. 23H, Visagine, yra galima.
Statytojas per 3 darbo dienas prie pastato dalies turi pastatyti stendą su išvardinta informacija, kurį privaloma laikyti ne mažiau 10 darbo dienų nuo šio pranešimo savivaldybės interneto svetainėje , paskelbimo dienos.
Techninio projekto pavadinimas: „Visagino sentikių cerkvė, Taikos pr. 23H, Visagine, statyba“.

Plačiau

2017-09-18 |  S K E L B I M A S APIE SIŪLYMĄ PRIPAŽINTI BUTUS, KURIE NETURI SAVININKŲ (AR KURIŲ SAVININKAS NEŽINOMAS), BEŠEIMININKIAIS

Visagino savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl butų kurie neturi savininko (ar kurių savininkas nežinomas), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar savivaldybės nuosavybėn esančių Partizanų g. 11-1, Festivalio g. 13-44, Veteranų g. 6-89, Veteranų g. 6-9 bei Parko g. 8-6 (1/2 buto), Visagine.

Plačiau

2017-09-21 |  RYTOJ Į DARBĄ PĖSČIOMIS!

Rytoj, rugsėjo 22 d., minima Tarptautinė diena be automobilio. Gerbiamieji, raginame jus šią dieną prisijungti prie iniciatyvos ,,Diena be automobilio“, kuri vyksta visoje Europoje. Kviečiame visą dieną nesinaudoti automobiliu, į darbą ar iš jo vykti pėsčiomis ar dviračiais. Važiuojant dviračiais raginame nepamiršti liemenių, o einant pėsčiomis – atšvaitų tamsiu paros metu.

Plačiau

2017-09-21 |  Visagino savivaldybės merė Dalia ŠŠtraupaitė skelbia akciją „Užž vaikų saugumą!“

Nerimą kelia tai, kad ir prasidėjus mokslo metams daug nepilnamečių vėlyvu paros metu dar vaikššto miesto gatvėmis, buriuojasi prie prekybos centrų, gyvenamųjų namų kiemuose. Tai kelia grėsmę pačių vaikų saugumui, o ir nepilnamečiai tokiu metu dažžniau daro nusikalstamas veikas. Merė vaikų tėvams, globėjams ir patiems vaikams primena, kad Visagine galioja Visagino savivaldybės tarybos 2004 m. gruodžžio 23 d. sprendimas Nr. TS-361, kuriame nustatyta,  jog draudžžiama vaikams iki 16 metų amžžiaus be tėvų, globėjų (rūpintojų) ar kitų teisėtų atstovų būti vieššose vietose:

 nuo gegužžės 1 d. iki rugsėjo 30 d. – nuo 23 val. iki 6 val.;

nuo spalio 1 d. iki balandžžio 30 d. – nuo 22 val. iki 6 val.

Plačiau

2017-09-21 |  Konkurencijos tarybos seminaras Utenoje

Apie Konkurencijos tarybos seminarų ciklą trumpai:

Siekdama plėtoti glaudų dialogą su viešojo administravimo subjektais ir verslu, Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba pristato nemokamų seminarų apie konkurenciją ciklą „Su konkurencija po Lietuvą“. Seminarų metu Konkurencijos tarybos ekspertai dalinsis savo žiniomis apie konkurencijos naudą vartotojui bei valstybei, patars, ką gali nuveikti savivaldybė, kad konkurencijos ribojimų būtų mažiau, o jos teikiamą naudą pajustų kiekvienas savivaldybės gyventojas. 

Plačiau

2017-09-21 |  Rugsėjo 22 d. – Diena be automobilio

Dalyvauk „KVESTO” žaidime o jeigu lis, tai „PROTŲ” žaidime
 
 
Surink komandą iš 5 dalyvių ir būtinai užregistruok facebook
 #visaginovisuomenessveikatoskyrius arba el.paštu visaginasvsb@gmail.com
 
RUGSĖJO 22 d. 15. val.
Visagino kūrybos namų teritorijoje
 (Sedulinos al.49)
 

Plačiau

2017-09-21 |  „DIENA BE ŽUVUSIŲJŲ KELIUOSE“

Siekiant užtikrinti saugų eismą, viešąją tvarką bei stiprinti visuomenės atsakingumą kelyje,Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariatas 2017 m. rugsėjo 21 dieną dalyvaus tarptautinėje policinėje priemonėje EDWARD - ,,DIENA BE ŽUVUSIŲJŲ KELIUOSE“ ir organizuos prevencines priemones, kuriomis bus siekiama atkreipti dėmesį į:
1.Vairuotojų blaivumo patikrinimus;
2.Asmenų, neturinčių teisės vairuoti transporto priemones, kontrolę;
3.Pavojingai ir chuliganiškai važiuojančias transporto priemones;
4.Transporto priemonių važiavimo greičio kontrolę;
5.Eisme dalyvaujančių automobilių techninę būklę ir atitikimą nustatytiems techniniams reikalavimams;

Plačiau

2017-09-21 |  VISAGINO ŠVIETIMO PAGALBOS TARNYBA KVIEČIA MOKYTIS ANGLŲ KALBOS

Visagino švietimo pagalbos tarnyba (Draugystės g. 12) kviečia mokytis anglų kalbos.
Rugsėjo 28 d. 17.15 kviečiame į Visagino švietimo pagalbos tarnybą norinčius mokytis anglų kalbos. Kursai mokami.
Susitikimo metu bus pristatytos anglų kalbos kursų programos, jų trukmė, mokytojai, užsiėmimų tvarkaraštis, kaina.
Registruotis į mokymus/konsultuotis galima telefonu 60 099, mob. tel. 867403066, el. paštu monika.gute@vspt.lt arba atvykus į Visagino švietimo pagalbos tarnybą adresu Draugystės g. 12.

Plačiau

2017-09-21 |  Baltų vienybės dienos meno pleneras Visagine

Rugsėjo 28–30 d. Lietuvos ir Latvijos keramikos bei metalo menininkai susiburs Visagino kultūros centro mažajame amfiteatre į Baltų vienybės dienai skirtą meno plenerą. Plenero metu abiejų šalių meistrų sukurti keramikos ir metalo dirbiniai bus eksponuojami erdvėje prie Visagino kultūros centro (Vilties g. 5).
Visi visaginiečiai rugsėjo 29 d. nuo 17 val. iki 19 val. kviečiami išbandyti savo jėgas kalvystės ir keramikos amatų dirbtuvėse.
Rugsėjo 30 d. 19 val. rudens vėsą išsklaidys šiltas baltų vienybės renginys, kuriame pasirodys muzikantai iš Latvijos, Zarasų mandolininkų ansamblis bei VKC kolektyvai „Krusnė“ ir „Rodničiok“.  O menininkų dviejų dienų kūrybos rezultatus pristatys ugnies, šokio ir muzikos motyvų sintezė. Ypatingą baltų kultūros ryšį su gamta ir neaprėpiama visata galėsite pajusti per dangaus kūnų stebėjimą gurkšnodami karštą arbatą.

Plačiau

2017-09-21 |  Dėl neįvykusio posėdžio

Informuoju, kad 2017-09-19 Visagino savivaldybės Antikorupcijos komisijos posėdis neįvyko, nes nesusirinko kvorumas.
Komisijos pirmininkė Airida Drus

Plačiau

2017-09-20 |  STARTUOJA UNIKALUS VISAGINO KŪRYBOS NAMŲ SOCIALIZACIJOS PROJEKTAS

Visagino kūrybos namai jau daug metų aktyviai įgyvendina įvairaus pobūdžio projektus. Šį kartą Visagino kūrybos namai įgyvendins Visagino savivaldybės finansuojamą vaikų socializacijos prevencijos projektą „Magiška kamuoliukų galia“. Projektas - skirtas 13-15 m. jaunuoliams, kuriems kaip ir visiems šio amžiaus paaugliams, paauglystės laikotarpiu pasireiškia ryškūs  emocijų sutrikimai. Jie pasireiškia nerimu dėl savo elgesio, mokslų, namų darbų, egzaminų, ateities ir kt. dalykų, įprastos veiklos vengimu, nuolatine liūdna nuotaika, nelaimingumu, irzlumu, jautrumu, ankstesnio susidomėjimo praradimu bei nuovargiu ir įtampa. Projekto metu planuojame organizuoti pastovius grupinius užsiėmimus jaunimui, kurie padės susikaupti ir atgauti emocinę pusiausvyrą.

Plačiau

2017-09-20 |  STUDIJŲ RĖMIMO KONKURSAS

Visagino savivaldybės administracija skelbia studijų rėmimo konkursą.
Dviem gerai besimokantiems studentams iš Visagino savivaldybės studijų rėmimo lėšų numatoma skirti finansinę paramą po 60 Eur per mėnesį už 2017 m. rugsėjo – 2018 m. sausio mėnesius.
Į paramą gali pretenduoti asmenys, studijuojantys Lietuvos universitetuose pagal dieninių skyrių pagrindines programas (bakalauro studijas).
Pretendentai iki 2017 m. spalio 9 d. savivaldybės administracijos direktoriaus vardu turi pateikti motyvuotą prašymą ir šiuos dokumentus:
–fakulteto dekano patvirtintą pažymą apie studento 2016-2017 m. II studijų pusmečio (pavasario semestro) pažangumą (studijų pusmečio mokymosi vidurkis turėtų būti ne žemesnis kaip 8 balai);
–pažymą apie šeimos pajamas (išskyrus stipendijas) pastaruosius tris mėnesius (iki prašymo pateikimo mėnesio) arba kreipimosi mėnesio (jei bent vieno šeimos nario pajamų šaltinis, lyginant su 3 praėjusiais mėnesiais, pasikeitė).

Plačiau

2017-09-20 |  Akcija „Kūrenkime saugiai“ Visagino savivaldybės kaimuose

Vis labiau vėstant orams prasideda intensyvaus šildymo sezonas, o su juo atsiras ir naujų sąlygų bei priežasčių gaisrams kilti, kadangi gyventojai, daugiau laiko praleisdami namuose, naudoja šildymo įrenginius, elektrinius buitinius prietaisus, nesilaiko elementarių gaisrinės saugos taisyklių. Kaip rodo statistika, šaltaisiais metų mėnesiais labai padaugėja gaisruose žūstančių žmonių.
Siekdama į tai atkreipti dėmesį, rugsėjo –spalio mėnesiais bus vykdoma akcija „Kūrenkime saugiai“ Visagino savivaldybės kaimuose. VPP skyriaus pareigūnai ir ugniagesiai-gelbėtojai akciją atliks sodininkų bendrijų teritorijose savaitgaliais nuo 10 val. iki 12 val., o kitus Visagino savivaldybės teritorijoje esančius kaimus aplankys darbo dienomis. Siekiant išvengti gaisrų gyvenamuosiuose būstuose, VPP skyrius nori priminti gaisro saugos taisykles.

Plačiau

2017-09-19 |  KONSTITUCIJOS EGZAMINAS 2017

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 11-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Šiemet Lietuvos Respublikos Konstitucijai – 25! Egzaminą organizuojanti LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir informaciniais partneriais DELFI bei LRT visus šalies piliečius ir gyventojus akcijos metu kviečia pasitikrinti Konstitucijos žinias.

Egzamine kviečiami registruotis ir dalyvauti visi Lietuvos piliečiai, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą – Konstituciją.

Informacija apie egzamino organizavimą

Visi Lietuvos Respublikos piliečiai Konstitucijos žinias pasitikrinti galės dalyvaudami dviejuose Konstitucijos egzamino 2017 etapuose:

Plačiau

2017-09-18 |  Įvyko susitikimas su verslininkais

Šiandien Visagino savivaldybės salėje įvyko Čeliabinsko srities (Rusija) verslininkų delegacijos susitikimas su Visagino savivaldybės vadovais, tarybos nariais ir Visagino savivaldybėje veikiančių verslo įmonių atstovais. Įmonių iš Čeliabinsko srities verslo misiją Lietuvoje bei susitikimų su verslininkais sesiją organizuoja Rusijos Federacijos prekybos atstovybė Lietuvos Respublikoje. Delegacijos vadovas Andrejus Vorobjovas pagrindiniu vizito tikslu įvardijo siekį ieškoti naujų rinkų ir verslo partnerių, susitarti dėl dalykinio bendradarbiavimo, plėtoti ekonominius, prekybos ryšius tarp mūsų šalių. Delegacijoje buvo energetikos, komunalinio ūkio, mašinų, prietaisų ir maisto produktų gamybos, statybos ir kitų sričių įmonių vadovai ir atstovai.

Plačiau

 
Archyvas
 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Rugsėjis
    2017     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10068929
Šiandien apsilankė: 9341
Dabar naršo: 84

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema