Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31140 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
Naujienos
ĮVYKO IŠKILMINGAS SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDIS

Rugpjūčio 4 d. įvyko Visagino savivaldybės tarybos posėdis, skirtas Visagino miesto šventei paminėti. Į šventinį  tarybos posėdį atvyko miesto-partnerių iš Obninsko (Rusijos Federacija), Slavutičiaus (Ukraina), Dagdos (Latvija) ir Varmės Lidzbarko (Lenkija) delegacijų atstovai, Visagino miesto Garbės piliečiai Česlava Pimpienė, Josifas Samsonas Zeteishvili, Stasė Černiauskienė, Vasilijus Suchorukovas, taip pat Zarasų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius  ir kiti garbingi svečiai.

Iškilmingas posėdis prasidėjo Lietuvos Respublikos himnu, kurį gyvai atliko Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokytojos-ekspertės Vitos Pimpienės auklėtinis Rodionas Starinskij.
Po to sveikinimo žodį tarė merė Dalia Štraupaitė: „Gerbiamieji, šiandien mes, apsupti gausaus būrio draugų švenčiame 43-ąjį Visagino gimtadienį. Nors esame jauniausias Lietuvos miestas, galime pagrįstai didžiuotis savo nuveiktais darbais. Esame išskirtiniai savo kultūrų, papročių bei tradicijų įvairove ir šviesiais žmonėmis. Visagino jaunimas garsina mūsų miestą pasiekimais mokslo, kultūros, sporto, verslo srityse. Visų, dirbančiųjų Visagino labui, pastangomis miestas yra gyvas ir jaukus. Be abejo, viso to nebūtų be mūsų senjorų – miesto statytojų ir kūrėjų, todėl noriu jiems ypatingai padėkoti. Jūs esate tvirtas mūsų miesto pagrindas, būtent jūs paklojote pamatus Visaginui augti ir klestėti, todėl nuoširdžiai dėkoju Jums už tai, kad šiandien gyvename jaukiame, su atsidavimu ir meile kurtame mieste išlaikiusiame harmoniją su gamta. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi Visagino miestais-partneriais, įstaigomis, institucijomis bei nuostabiais žmonėmis, su kuriais mums teko garbė bendradarbiauti. Jūs esate svarbi Visagino sielos dalis visokeriopai turtinanti mūsų miestą. Galiu drąsiai teigti, kad mes, visi čia esantys, mylime Visaginą, jį puošiame ir puoselėjame, jame gyvename ir į jį sugrįžtame, gausiname ir didžiuojamės. Todėl Visaginas turi ateitį, o ši ateitis praturtins mus visus ir visą Lietuvą.“  
Tradiciškai renginio dalyviai pagerbė tylos minute šviesios atminties Visagino savivaldybės pirmąjį merą Vladimirą Ščiurovą, savivaldybės tarybos narius, miesto statybininkus ir visus kitus, kurie kūrė, puoselėjo mūsų miestą, tuos, kurių jau šiandien nebėra, bet jie visada bus gyvi mūsų atsiminimuose. Po tylos minutės Visagino Skautų klubo nariai nuvežė į kapines Ąžuolo lapų vainiką ir padėjo jį ant šviesaus atminimo žmonių kapų.
Į šventę atvykę Visagino miestų-partnerių delegacijų vadovai taip pat pasveikino visus miesto gimtadienio proga. Padėkos raštai ir atminimo suvenyrai buvo įteikti miestų-partnerių delegacijoms iš Obninsko, Dagdos, Slavutičiaus ir Varmės Lidzbarko. Kartu su visaginiečiais svečiai dalyvavo visuose šventiniuose renginiuose.
Po svečių šventinių pasisakymų, buvo iškilmingai pasirašyta Visagino savivaldybės ir Obninsko miesto (Rusijos Federacija) bendradarbiavimo sutartis, pagal kurią Visaginas ir Obninskas bendradarbiaus verslo, turizmo, švietimo, sporto ir kultūros srityse vadovaudamosi galiojančiais Rusijos Federacijos ir Lietuvos Respublikos įstatymais; plėtos ir stiprins lygybės, geros valios, partnerystės, abipusės naudos principais paremtus ryšius ir santykius. Sutartį pasirašė Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė ir Obninsko miesto meras Vladislavas Šapša.
Posėdžio metu taip pat buvo apdovanoti labiausiai nusipelnę Visagino savivaldybei ir gyventojų gerovei žmonės, kurie savo nuoširdžiu darbu, jaunatviška energija, kūrybinėmis ambicijomis garsina, puošia, šlovina mūsų jauną miestą.
Posėdį vainikavo Visagino auksinių balsų – mokytojos-ekspertės Vitos Pimpienės auklėtinių atliekamos dainos.

Nuotraukų albumas.

TwitterAtgal Spausdinimo versija Archyvas
Komentarų sąrašas (0)
 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Lapkritis
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 27720209
Šiandien apsilankė: 20761
Dabar naršo: 184

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema