Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
Naujienos
KVIEČIAME TEIKTI PROJEKTUS NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ IR BENDRUOMENINĖS VEIKLOS STIPRINIMO PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSUI

Vadovaujantis Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Visagino savivaldybėje aprašu (toliau – aprašas), patvirtintu Visagino savivaldybės tarybos 2017 m. birželio 27 d. sprendimu Nr. TS-139, atsižvelgiant į Visagino savivaldybės Atgimimo, Sedulinos al., Vilties g. ir Santarvės g. seniūnaičių išplėstinės sueigos, vykusios 2017 m. rugpjūčio 2 d., nutarimą, kviečiame teikti projektus Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimo konkursui, skirtus skatinti nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninę veiklą Visagino savivaldybės Atgimimo, Sedulinos al., Vilties g. ir Santarvės g. seniūnaitijose (seniūnaitijų ribos skelbiamos čia).


Projektų vykdomos veiklos turi būti skirtos Atgimimo, Sedulinos al., Vilties g. ir Santarvės g. seniūnaitijų gyventojams ir atitikti bent vieną šių prioritetų (išdėstyti nuo svarbiausio iki mažiausiai svarbaus):
1. Bendruomenės akcijos ir iniciatyvos, skirtos viešųjų erdvių ir aplinkos kokybei gerinti (parkų, sporto ir poilsio aikštelių, vaikų žaidimų aikštelių, kitų vietos bendruomenės teritorijoje esančių poilsio ir rekreacijos vietų tvarkymas ir atnaujinimas, viešo naudojimo patalpų pritaikymas bendruomenės poreikiams) (ne daugiau kaip 20 proc. projektui įgyvendinti skirtos sumos ilgalaikiam materialiniam turtui įsigyti).
2.  Bendruomeninė veikla ir kita vietos bendruomenės sutelktumą ir gyvenimo kokybę gerinanti veikla (pilietinių iniciatyvų (bendruomenės forumų), skatinančių vietos gyventojus kelti ir spręsti vietos bendruomenei svarbius klausimus, bendruomenines organizacijas ir vietos valdžios institucijas bendradarbiauti, organizavimas ir savanoriškos veiklos organizavimas).
3. Kultūrinė ir švietėjiška veikla (mokymo (-si) priemonių, skatinančių kūrybiškumą, saviraišką ir vietos gyventojų išprusimą, organizavimas, vietos bendruomenei telkti ir jos tapatybei reikšmingų leidinių leidyba).
4. Socialinė veikla, skirta socialiai pažeidžiamiems bendruomenės nariams ir (ar) grupėms (labdaros ir paramos akcijų organizavimas, senyvo amžiaus, vienišų asmenų, kuriems reikalinga pagalba, lankymas, pagalbos sau nuo priklausomybių ar kitų socialinių problemų kenčiantiems asmenims bei jų artimiesiems grupių organizavimas, renginių ir kitų priemonių, skatinančių socialinę atskirtį patiriančių asmenų ir jų grupių įsitraukimą į bendruomenės gyvenimą, organizavimas).
5. Sporto ir sveikatinimo veikla (sportuojančių gyventojų telkimas, sporto varžybų ir treniruočių organizavimas, sveikai gyvensenai propaguoti skirtų renginių, teminių užsiėmimų ir mokymų organizavimas).
6. Vaikų ir jaunimo užimtumas (renginių, stovyklų ir kitų prasmingo vaikų ir jaunimo laisvalaikio užimtumo veiklų organizavimas, skatinantis asmeninių ir socialinių gebėjimų ugdymą).
Projektus konkursui gali teikti juridinių asmenų registre įregistruotos Visagino savivaldybės teritorijoje veikiančios bendruomeninės, nevyriausybinės organizacijos, religinės bendruomenės ir bendrijos.
Priemonei įgyvendinti Atgimimo, Sedulinos al., Vilties g. ir Santarvės g. seniūnaitijose skirta 5,0 tūkst. eurų.
Projektinės paraiškos teikiamos vadovaujantis Aprašo reikalavimais, užpildant nustatyto pavyzdžio formą ir pateikiant paraiškos formos 7 dalyje nurodytus dokumentus. 
Projektai teikiami iki 2017 m. rugsėjo 5 d. 16.30 val. Visagino savivaldybės administracijai (109 kab.) arba siunčiami paštu, ant voko nurodant „Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimo konkursui“, Visagino savivaldybės administracija, Parko g. 14, Visaginas“.  
Jeigu paraiška pateikiama paštu arba per pašto kurjerį, pašto žymoje nurodyta data turi būti ne vėlesnė kaip 2017 m. rugsėjo 5 d.

Konsultacijos projektų teikimo klausimais vyks rugpjūčio 22 d. 16.00 val. Visagino savivaldybės didžioje posėdžių salėje. 

Informaciją apie konkursą teikia Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Laimonas Abarius (tel. (8 386) 34 476, el. p. laimonas.abarius@visaginas

 Aprašas

Paraiškos forma

TwitterAtgal Spausdinimo versija Archyvas
Komentarų sąrašas (0)
 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Lapkritis
    2017     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10657555
Šiandien apsilankė: 14883
Dabar naršo: 199

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema