Visagino savivaldybė - Sporto naujienos

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
Sporto naujienos

2017 m.

 

N. Kočergina pasiekė Lietuvos biatlonininkų sezono rekordą

Penktadienį Oberhofe (Vokietija) vykusiose pasaulio biatlono taurės etapo moterų sprinto varžybose Lietuvos atstovė Natalija Kočergina pasiekė sezono rekordą. Vieną baudos ratą (netaiklus buvo pirmas šūvis gulint) įveikusi biatlonininkė užėmė 45-ą vietą tarp 90-ies sportininkių.

 

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/sportas/kitos-sporto-sakos/n-kocergina-pasieke-lietuvos-biatlonininku-sezono-rekorda.d?id=73381410SVEIKINAME MŪSŲ SLIDININKUS!

 Sekmadienį, sausio 8 d., Latvijoje Madonos trasoje baigėsi atvirasis Lietuvos slidinėjimo čempionatas, kuriame absoliučia čempione tapo visus tris aukso medalius iškovojusi visaginietė Marija Kaznačenko. Sekmadienį vykusiose moterų 10 km laisvu stiliumi lenktynėse Marija Kaznačenko sugaišo 28 minutes 33,5 sekundės ir net 1 minute 13,4 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią latvę Ingą Dauškanę bei 2 minutėmis 51,0 sekunde trečiąją poziciją užėmusią kitą Latvijos slidininkę Ingą Paškovską. Penktadienį ir šeštadienį Marija Kaznačenko aukso medalius iškovojo sprinte ir 5 km lenktynėse klasikiniu stiliumi.

Vyrų 15 km laisvu stiliumi nuotolyje triumfavo pirmąjį medalį šiose pirmenybėse iškovojęs visaginietis Stepanas Terentjevas. Jis distanciją įveikė per 35 minutes 58,6 sekundės ir 9,8 sekundės aplenkė baltarusį Leonidą Karnijenką bei 31,5 sekundės – trečiojoje pozicijoje finišavusį latvį Oskarą Muižnieką.

Pirmą kartą istorijoje Lietuvos čempionatas atitiko Tarptautinės slidinėjimo federacijos (FIS) keliamus reikalavimus varžyboms. Varžybų organizavimas, trasos įrengimas, teisėjavimas ir kiti įvykdyti reikalavimai leido įtraukti Lietuvos čempionatą į FIS varžybų kalendorių, o sportininkai šiose varžybose galėjo kovoti dėl FIS reitingo taškų. Dėl čempionato apdovanojimų varžėsi per 100 slidininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, taip pat po vieną slidininkę iš Serbijos ir net Brazilijos.
Nuoširdžiai sveikiname mūsų slidininkus Mariją Kaznačenko, Stepaną Terentjevą ir jų trenerius su puikiais rezultatais ir linkime sėkmės ateityje! Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad mūsų Visagine yra tiek čempionų, kurių, tikimės, bus dar daugiau.

Parengta pagal http://www.delfi.lt/sportas/kitos-sporto-sakos/lietuvos-slidinejimo-cempionato-medaliai-isdalinti-latvijoje.d?id=73393478
 
2016 m.

Šių metų gruodžio 17-18 dienomis Visagine įvyko tarptautinis nestandartinis salės futbolo tunyras „Fire Ball 2016”!

10 komandų susirinko savaitgalį prieš šventes Visagine tam, kad išbandytų savo jėgas ir pakovotų dėl turnyro prizinių vietų. Šiais metais pirmąją vietą iškovojo komanda „Inter-Via“ (Visaginas), kuri susirungė emocijų ir greitų atakų kupiname finale su komanda „VFM“ iš Vilniaus. Trečiąją vietą garbingai užėmė komanda „Centras“, kuri privertė ne kartą sunerimti žiūrovus. Sveikiname magišką trejetą! Ketvirti, bet ne blogiausi, liko jauniausia komanda „Visaginietis“.

Individualių „Fire Ball 2016“ nominacijų nugalėtojais tapo:
Geriausias puolėjas – Jan Cimuškevič (Inter – Via)
Geriausias vartininkas – Aleksandr Levšin („Centras“)
Geriausias žaidėjas – Aleksandr Alechnovič („VFM“)
Jauniausias žaidėjas – Kiril Macuk („Visaginietis“)

TURNYRAS
„YFA“ komandai niekuomet netrūksta naujų idėjų, kaip nustebinti ir išlaikyti jaukią atmosferą. Šiais metais turnyro organizatoriai daug dėmesio skyrė turnyro dekoracijoms (papuošti vartai, salės sienos iškabintos snaigėmis bei naujais plakatais su komandomis nugalėtojomis bei svarbiais mums žmonėmis), buvo nupirkti nauji salės futbolo kamuoliai.
Organizatoriai maloniai nustebinti, kad jų darbas yra labai aukštai įvertintas komandų, turnyro partnerių bei rėmėjų. Šios pastangos padėjo sukurti tikrą futbolo šventės atmosferą per dvi dienas. Šiais metais dalyvavo 6 vietinės, 3 iš kitų miestų ir 1 Daugpilio komanda.
Šventinis žiemos salės futbolo turnyras „Fire Ball“ Visagino mieste sulaukė 10 komandų – dalyvių, iš kurių kiekviena buvo ypatingai verta dėmesio! Nestandartinis turnyro formatas 4x4 pasitvirtino jau trečią kartą – kiekvienas rungtynės buvo kupinos aistringų atakų ir gražių įvarčių. Susipažinkite su turnyro rezultatais, grupėmis, komandomis.

ORGANIZACIJA
Jaukioje Visagino rekreacijos paslaugų centro sporto salėje susibūrė futbolo mylėtojai, kurie atėjo palaikyti savo mėgstamų komandų. Organizatoriai pasirūpino, kad tiek mažiems, tiek dideliems netektų nuobodžiauti pertraukose tarp rungtynių.
Linksmi konkursai, įspūdingi sportinės aerobikos (trenerė Natalja Korobova) ir lindihopo šokio (vadovė Jekaterina Batiševa-Djačenko) pasirodymai bei pagrindinis linksmintojas YFIK’as privertė visus – tiek žiūrovus, tiek dalyvius – šypsotis. Taip pat šventinę nuotaiką viso renginio metu mums garantavo komentatorius Nikita Geraskinas bei  DJ  Danielius Voskoboinkovas ir Danila Cipliakovas, o įspūdingus momentus įamžino nuostabūs fotografai Germina Čekanauskaitė, Kotryna Šuminaitė ir Arkadijus Krivonosas.
Turnyro „Fire Ball“ metu teisėjavo FIFA kategorijas turintys teisėjai – Aleksandras Radiušas ir Laurynas Aržuolaitis.  Kaip ir kiekvieno turnyro metu, „Fire Ball“ organizacinė komanda pasirūpino profesionaliu medicininiu aptarnavimu, kurį rungtynių metu užtikrino Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Visagino skyrius (vadovė Marija Korkut).

VISAGINAS CUP
Be nestandartinio „Fire ball“ turnyro, taip pat kviečiame prisijungti ir išbandyti savo jėgas ateinančią vasarą turnyre „Visaginas Cup 2017“, kur užplūs ne ką mažiau emocijų ir intrigų. Kviečiame registruotis visas komandas ir su nekantrumu laukiame tradicinio mūsų pamilto renginio!

NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME!
Dėkojame tiems žmonėms, be kurių „Fire ball“ negalėtų įvykti, todėl su malonumu išreiškiame nuoširdžią padėką už pagalbą rengiant ir plėtojant turnyrą „Fire Ball“ partneriams, rėmėjams ir svečiams:
Petras Mačiulis – restorano „III Blokas” direktorius,
Marija Korkut – Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Visagino skyriaus sekretorė,
Andrej Svilo – visaginietis,
Jonas Nekrošas – Visagino savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas,
Dainius Širvys – Utenos Ažapskrities futbolo asociacijos (UAFA) prezidentas,
Vaidotas Rastenis – Masinio futbolo asociacijos direktorius (Lietuvos futbolo federacija).
Žinoma, taip pat esame dėkingi aktyviems, darbštiems ir iniciatyviems savanoriams:
Danielius Voskoboinikovas
Danila Cipliakovas
Viktorija Antonenkaitė
Jevgenija Morgunova
Karolina Macickaitė
Polina Kaskiv
Arkadij Krivonos
Kotryna Šuminaitė
Germina Čekanauskaitė
Sergej Presniakov
Nikita Velikov
Gytis Brazdeikis
Sandra Rogova
Nikita Geraskin
Evelina Visockytė
Oleg Djačenka
Jekaterina Batiševa-Djačenko
Aleksandr Alechnovič
Nuoširdžiai dėkojame visiems žiūrovams, sirgaliams, kurie laikė kumščius už komandas, organizatoriams už puikų surengtą turnyrą bei dalyviams!
 

TVARKARAŠTIS


Visagino antrokai mokosi plaukti


Švietimo ir mokslo ministerijos finansuojama, Lietuvos plaukimo federacijos koordinuojama 2016/17 mokslo metų antrų klasių mokinių mokymo plaukti programa Lietuvai įsibėgėjo ir Visagine.
Ši programa Lietuvos vyriausybės buvo ilgai žadėta, beveik dešimt metų laukta, kukliais finansiniais resursais paremta, leido 30 antrokėlių iš ,,Žiburio" pagrindinės mokyklos įsilieti į bendrą srautą Visagino mokinių, kurie pamokų metu mokosi plaukti. Šiuo metu ši gyvybiškai svarbi, brangi savivaldybės biudžetui, bet svarbiausia - nemokama vaikų tėveliams, programa aprėpia visas 3-6 klases ir dvi klases  antrokų Visagino mokyklose.

O tai sudaro virš 500 mokinių. Reikia pažymėti - vaikai per trys-keturis metus, kiekvienais mokslo metais gaudami po 14-18 plaukimo pamokų, praktiškai išmoksta plaukti ir saugiai elgtis prie vandens telkinių, svarbus ir grūdinimosi procesas. Mokiniai iš keturių mokyklų, plaukimo specialistai iš Švietimo pagalbos tarnybos, Rekreacijos paslaugų centro baseinai ir transportas - tikrai nelengva suderinti tiek įstaigų darbo grafikus. Juk paėmus vieną mokyklą -  ir tai nėra lengva suderinti pamokų tvarkaraščius. Trečią sezoną vykdomas bendras darbas davė vaisių - smulkūs nesklandumai programos pradžioje buvo greit pašalinti, darbas įsibėgėjo. Belieka vaikams palinkėti kuo geriau įsisavinti plaukimo įgūdžius, o tėveliams -atsakingai kontroliuoti savo vaikų lankomumą - juk praleistų  plaukimo pamokų namuose nepakartosi.   
 
 
 Visagino mokyklų žaidynės įsibėgėja


Mokyklų kvadrato varžybos tarp 3-4 klasių mokinių lapkričio 10 d. davė pradžią intensyviam Visagino mokyklų sporto žaidynių sezonui. ,,Verdenės" gimnazijos ketvirtokai tapo nugalėtojais ir savo sporto salėje Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose priims rajonų čempionus iš Zarasų ir Ignalinos. Antra pradinukų kvadrato varžybose buvo Draugystės progimnazijos komanda, o trečią vietą užėmė ,,Gerosios vilties" ketvirtokai, ketvirta liko ,,Žiburio" mokyklos komanda.   Foto - čempionai iš ,,Verdenės" gimnazijos.

 

 


Lietuvos jaunučių sporto žaidynės finišavo

Visagino savivaldybė 2016 metų Lietuvos jaunučių sporto žaidynėse tarp mažųjų savivaldybių užėmė 2 vietą, praleidusi į priekį tik Palangos savivaldybę. Šiose žaidynėse dalyvavo visos 60 Lietuvos savivaldybių.  
Visaginui atstovavo Sporto centro 13–16 metų jaunieji sportininkai. Kaip visada solidžiai  startavo baidarių-kanojų irklavimo atstovai, užėmę 3 komandinę vietą ir laimėję visą saują medalių asmeninėje įskaitoje. Jau senai nedžiuginę pergalėmis futbolo atstovai pateko tarp 16 geriausių komandų, o juk futbolo turnyre dalyvavo net 40 savivaldybių.
Spalio mėnesį Kaune vyko daugumos sporto šakų finalai. Auganti  nauja boksininkų karta, vadovaujama trenerio Deniso Naidionovo, delegavo į finalą du savo geriausius atstovus – Nikita Bronikas 54 kg svorio kategorijoje užėmė trečią vietą, o Aleksandras Trofimčiukas 65 kg kategorijoje tapo žaidynių čempionu.
Sudėtingas finalas buvo jauniesiems imtynininkams, kurie, vadovaujami trenerio Vitalijaus Nagovicino, dvi dienas sugebėjo kovoti dviejų sporto šakų finaluose – graikų-romėnų imtynių varžybose sidabro medalius laimėjo Ernestas Karlo (53 kg) ir Nikita Gergelis (59 kg), o čempionu tapo jauniausias komandos narys Kirilas Vasilčiukas svorio kategorijoje iki 35 kg. Antrą dieną jau laisvųjų imtynių finaluose bronzą laimėjo Ernestas Karlo, o sidabro medalį iškovojo Kirilas Vasilčiukas.
Bendromis pastangomis Visagino atstovai jaunučių žaidynėse surinko 4112,54 taško ir tik  78 taškais atsiliko nuo Palangos, mūsų kaimynai Ignalina užėmė 10 vietą, Zarasai – 12 vietą.
Reikia pažymėti, kad dalyvavimas žaidynėse didžiąja dalimi buvo finansuojamas iš savivaldybės biudžeto. Bet buvo nenumatytų išlaidų finaluose boksininkams ir imtynininkams, ir čia padėjo UAB ,,Meteorit turas“ – malonu, kad verslas atsisuka ir į vaikų sportą.Visagino m. krepšinio pirmenybių finalai – 2016
Visagino savivaldybė 2016 m. neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektams finansuoti skyrė 2394 eurus. Lėšos skirtos Visagino neįgaliųjų sporto klubo ,,Visaggalis“ teiktam projektui. Savivaldybės biudžeto dalis – 480 eurų. Valstybės biudžeto dalis, administruojama Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, –1914 eurų klubo projektui skirtų lėšų ir 96 eurai projekto administravimo lėšos.
2014 m.

Neabejingi alkoholizmo problemai visaginiečiai diskutavo konferencijoje
2014-04-25
Vykdant projektą „Blaivi tauta – laisva tauta!“ Visagino technologijos ir verslo profesiniame mokymo centro konferencijos salėje vyko konferenciją „Aš ir blaivybė mano aplinkoje“. Buvo skaitomi įvairūs pranešimai, diskutuojama ir priimta atitinkama rezoliucija.
Atidarė konferenciją įspūdingas pasirodymas Česlavo Sasnausko menų mokyklos mokytojos ekspertės Vitos Pimpienės auklėtiniai Ernestas Brazovskis ir Diana Sman.
Konferencijoje dalyvavo policijos pareigūnai, socialiniai darbuotojai, pedagogai, medikai, psichologai, nevyriausybinių organizacijų atstovai,  jaunimas ir dar keletas aktyvių, neabejingų visaginiečių.

IŠSAMIAU

2013 m.

2013 metų gegužės 31 d. birželio 1 d.Visagine įvyko VI tarptautinis šuolių ant batuto ir akrobatinio takelio turnyras sportinio klubo „Piruetas“ taurei laimėti.
Daugiau kaip 80 dalyvių iš Latvijos, Estijos, Rusijos ir Lietuvos (Klaipėda, Visaginas) rungėsi trijose amžiaus kategorijose ir dviejose sporto šakose.
Vyriausias varžybų teisėjas Sergej Albridzio turnyro atidarymo ceremonijos metu įteikė visiems svečiams atminimo dovanėles. Visagino miesto merė, Lietuvos sportinės akrobatikos federacijos prezidentė, Dalia Štraupaitė šiltai pasveikino visus sportininkus, palinkėjo kuo geriausios kloties, teisėjams objektyvaus teisėjavimo, o žiūrovams gražaus reginio.
Visaginiečiai garbingai pasirodė šiose varžybose. Inirtingoje kovoje šuolių ant batuto suaugusiųjų kategorijoje tarp mergaičių I-ąją vietą iškovojo Angelina Čilnikina (tr. S. Albridzio), jaunių kategorijoje tarp mergaičių I-ąja tapo Dovilė Bareckaitė (tr. V. Švarak), o tarp berniukų – Vladislav Čerepanov (tr. V. Švarak).
Šuolių ant akrobatinio takelio rungtyje suaugusiųjų kategorijoje tarp mergaičių I-ąją vietą iškovojo Arina Aksionova (tr. V. Švarak). Suaugusiųjų kategorijoje tarp berniukų I-uoju tapo Kiril Šumilov (tr. A. Barkov), jaunių kategorijoje – Edgaras Keraišis (tr. V. Švarak), o tarp vaikų – Sergej Ivankin (tr. A. Barkov).
Visi finalistai buvo apdovanoti diplomais, prizininkai – medaliais ir sportinio klubo „Piruetas“ taurėmis.
Sporto klubas „Piruetas“ atnaujino savo tinklalapį www.piruetas.lt , kuriame jūs galėsite rasti išsamią informaciją apie klubo veiklą, patalpas, be to, galėsite rasti naudingus patarimus kaip efektyviai sportuoti tiek pradedantiems, tiek pažengusiems.

Pirmosios akrobatų varžybos 2013 m.
 
Vasario pabaiga Visagino akrobatams buvo kupina išbandymų, džiaugsmo ir nusivilimų.

Vasario 20 d. startavo Šuolių ant batuto pirmenybės – „Olimpinės viltys“. Varžybose dalyvavo 41 sportininkas, garbingai kovoję užpergalę
O vainikavo varžybų savaitę Sportinės akrobatikos pirmenybės skirtos paminėti Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną. Net 51 sportininkas kovojo dėl pergalės. 
III jaunių atskiryje geriausiais tapo Zigminta Drus, Vincas Drus (trenerė – J. Rybakova), Šerbatiuk Margarita (trenerė – A. Koklejeva) ir Aleksandr Davydov (treneris – V. Kalinin).
 II jaunių atskiryje varžėsi sportininkų poros ir trejetai. Tarp Jų pirmąsias vietas pelnė moterų pora – Koroliova Viktorija ir Vainauskaitė Dovilė (trenerė – J. Rybakova), mišri pora – Leleiko Nikita ir Šerbatiuk Margarita (trenerė – A. Koklejeva), moterų trejetas – Klinaitė Kamelija, Čečkovskaja Eva, Dunajeva Jekaterina – (trenerė – A. Koklejeva).
I jaunių atskiryje aršiai varžėsi moterų ir vyrų poros. Tarp moterų geriausios – Ledzinskaitė Smiltė ir Šablinskaitė Eglė (treneriai – Viktor ir Natalja Kalininai), o tarp vyrų – Borovič Danil ir Višnevskij Semion (trenerė – I. Ranceva).
 Trenerius ir sirgalius pradžiugino savo grakščiais pasirodymais mišrios poros, paruoštos trenerių N. Kalininos ir A. Koklejevos, bet tik viena pora – Gusačiok Andrej ir Každalevič Linda – pelnė pirmąją vietą.
 
Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionatas
Balandžio 13 d. Šiauliuose mūsų imtyninkai varžėsi dėl Lietuvos čempiono titulo. Čempionate dalyvavo 167 sportininkų iš 15 Lietuvos miestų. Jaunių atskiryje, savo svorio kategorijose Visagino komanda sugebėjo iškovoti 6 medalius.
Jevgenij Sinica ir Dmitrij Perechelašvili tapo Lietuvos čempionais, German Svirskij iškovojo sidabro medalių, o Dmitrij Filipov ir Konstantin Kosolapov pelnė bronzą.
 
„Role of 60 minutes“ 5-13
Balandžio mėnesį Visagino sporto centro auklėtinės dalyvavo Rumunijoje vykusiame tarptautiniame projekte „Role of 60 minutes“, į kurį suvažiavo jaunimas iš Rumunijos, Maltos, Čekijos, Graikijos, Bulgarijos ir Lietuvos.
Projekto eigoje buvo organizuoti įvairūs sportiniai renginiai, vyko diskusijos dėl sporto svarbos, sveiko gyvenimo būdo. Ir vainikavo projektą mini Olimpinės žaidynės vietinėje mokykloje.
 
Lietuvos baidarių-kanojų irklavimo taurė
Gegužės 4-5 d. Trakuose įvyko Lietuvos baidarių-kanojų irklavimo taurė. Nepaisant gamtos išdaigų – ilgos žiemos, daugybės sniego ir vėlyvo sezono atidarymo – Visagino sportininkai garbingai pasirodė šiose varžybose.
Suaugusiųjų kategorijoje pergales iškovojo J. Šuklin, J. Kuračionok, R. Labuckas.Prizininkais tapo V. Medvedickis ir A. Špilevoj.
Jaunių kategorijoje net du kartus pirmąją vietą iškovojo V. Korobov. O prizines vietas pelnė A. Sėja, E. Baranauskas, E. Svirbutovič, E. Klementjev, A. Tišenkov, T. Baltakis, A. Jančiukovičius, G. Juršėnas.
Šios varžybos tapo pirmuoju patikrinimu po ilgos žiemos ir jau po 3 savaičių prasidės primosios atrankinės varžybos į Europos pirmenybes tarp jaunių ir jaunučių.
 
Gegužės 10-oji – Judėjimo sveikatos labui diena

Tai tarptautinė diena, kurią 2000 m. patvirtino Pasaulio sveikatos organizacija. Šios dienos tikslas - propaguoti fizinį aktyvumą. Nuo 2002 m. kasmet gegužės 10-ąją, minint Judėjimo sveikatos labui dieną, valstybės narės skatindamos fizinį aktyvumą nacionaliniu lygmeniu, organizuoja įvairius renginius ir akcijas.
Ta proga, Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Visagino sporto centras (įgyvendindamas socializacijos projektą „2013 – jaunimo lyderių sveikatingumo kodas“), organizuoja 2 dienų dviratinikų žygį – „Ratuotas žygis“
PROGRAMA:
Pirma diena
10 val. Susirinkimas prie PC „Domino“, registracija ir išvykimas.
Planuojama nuvažiuoti apie 30 km. miško takeliais aplankant 5 aplinkinius ežerus.
18 val. atvykimas į stovyklavietę. Apgyvendinimas, vakarienė ir vakaronė prie laužo.
Antra diena
9 val. Rytinė pramankšta.
10 val. Pusryčiai ir laisvalaikis.
13 val. Pietūs.
14 val Komandiniai žaidimai ir aktyvus laiko praleidimas.
18 val. „Ratuoto žygio“ uždarymas, dalyvių apdovanojimai. Išvykimas namo.

Sporto centro naujienos

Tarptautinis V.Ščiurovo taurės vaikų futbolo turnyras

Jau tryliktą kartą vykdomas tarptautinis futbolo turnyras, skirtas pirmo Visagino mero Vladimiro Ščiurovo atminimui. Varžybos vyks centriniame miesto stadione birželio 16-17 dienomis. Turnyre dalyvauja vaikai, gimę 1999-2000 metais, iš Daugpilio, Ilukstės (Latvija), Trakų ir Visagino. 

Paskutinis atnaujinimas: 2017-01-10 10:02:33
 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Rugsėjis
    2017     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10068929
Šiandien apsilankė: 4966
Dabar naršo: 121
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema