Visagino savivaldybė

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31140 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
2019-01-17  |   PERSPĖJIMAS APIE PAVOJINGĄ METEOROLOGINĮ REIŠKINĮ – PLIKLEDĮ

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos Meteorologinių prognozių skyrius informuoja, kad š. m. sausio 18 d. daugelyje rajonų numatomas plikledis.
Būkite atsargūs!

PlačiauNaujienos
2019-01-17  |   ŠOKIŲ ŠVENTĖ „Kaimynėli, būki sveikas!“

Mielieji, 
kviečiame sausio 19 d. 16.00 val. į Visagino lietuvių bendruomenės organizuojamą šokių šventę „Kaimynėli, būki sveikas!“, kurioje dalyvaus ne tik Visagino, bet ir kaimynų iš Zarasų, Ignalinos, Radviliškio, Daugpilio (Latvija) ir Varmės (Lenkija) šokių kolektyvai.
Renginio vieta - VKC „Draugystės" salė (Parko g. 7).
Renginys nemokamas.

Plačiau
2019-01-11  |   Visagino savivaldybės administracija skelbia konkursą Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo (PA koeficientas 11) (karjeros valstybės tarnautojo) pareigoms eiti

Pareigybės lygis – A.
Pareigybės kategorija – 13.
Skyriaus vedėjo pareigybė reikalinga organizuoti ir koordinuoti skyriaus darbą, siekti savivaldos institucijų, savivaldybės administracijos ir jos struktūrinių padalinių veiklos teisėtumo, atstovauti savivaldybę ir jos institucijas ginant jų teisėtus interesus teisėsaugos ir teisėtvarkos institucijose, padėti savivaldybės administracijos direktoriui personalo valdymo srityje, užtikrinti teisėtumą skyriui vykdant valstybės deleguotas funkcijas – registruojant civilinės būklės aktus. Daugiau skaitykite čia.

Plačiau
2019-01-11  |   ADMINISTRACIJA PIRKS GYVENAMĄJĮ BUTĄ

Visagino savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu perka vieną gyvenamąjį butą, turintį du sanitarinius mazgus, arba du viename aukšte, greta vienas kito, esančius gyvenamuosius butus, kuriuos būtų galima sujungti į vieną butą (toliau – būstas), bendruomeniniams vaikų globos namams.
Pirkimo objektas – būstas su patogumais Visagino mieste.
Pirkimas atliekamas skelbiamų derybų būdu. Pirkimo tikslas – sudaryti būsto pirkimo sutartį.

Plačiau
2019-01-11  |   SKELBIAMA ANONIMINĖ APKLAUSA

Nuo 2019 m. sausio 11 d. iki 2019 m. sausio 31 d. Visagino savivaldybės gyventojai kviečiami dalyvauti anoniminėje apklausoje, kurios tikslas yra įvertinti asmenų prašymų nagrinėjimo ir aptarnavimo kokybę Visagino savivaldybės administracijoje.
Anketą galima užpildyti čia.
Kviečiame dalyvauti apklausoje.

Plačiau
2019-01-16  |   Bendruomeniniai šeimos namai kviečia Visagino gyventojus dalyvauti nemokamoje paskaitoje „Šeimos sveikatos ABC“ iš užsiėmimų ciklo „Ilgiausių metų linkim Jums“

Susitikime sausio 21 d., pirmadienį, 13.30–15 val. Visagino šeimos ir vaiko gerovės centre, Statybininkų g. 7, Visaginas.
Tikriausiai žinote daug savo šeimos istorijų: kas ir kaip susipažino, kaip susituokė, kaip gimdė vaikus. Tačiau ar kada paklausėte savo giminaičių, kokiomis ligomis jie sirgo ir nuo ko mirė jų tėvai ir seneliai? Tai labai svarbu. Žinios apie giminių sveikatą naudingos visai šeimai. Susistemintos į giminės medį, jos gali tapti neįkainojama vertybe, perduodama iš kartos į kartą.

Plačiau
2019-01-16  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS KOMITETŲ POSĖDŽIŲ LAIKAS

Pranešame apie savivaldybės tarybos komitetų posėdžių laiką. Komitetų posėdžiai vyks savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Parko g. 14):
– 2019 m. sausio 22 d. 9.00 val. šaukiamas SOCIALINIŲ REIKALŲ IR SVEIKATOS APSAUGOS komiteto posėdis;
– 2019 m. sausio 22 d. 14.00 val. šaukiamas EKONOMIKOS IR FINANSŲ komiteto posėdis;
– 2019 m. sausio 23 d. 9.00 val. šaukiamas MIESTO PLĖTROS, INVESTICIJŲ IR VIETINIO ŪKIO komiteto posėdis;
– 2019 m. sausio 23 d. 15.00 val. šaukiamas ŠVIETIMO, KULTŪROS, SAVIVALDOS, JAUNIMO, TEISĖS IR ETIKOS komiteto posėdis.

Plačiau
2019-01-14  |   Kaip neprarasti motyvacijos ir savivertės, kai niekas nepalaiko

Bendruomeniniai šeimos namai kviečia Visagino gyventojus dalyvauti nemokamoje paskaitoje „Kaip neprarasti motyvacijos ir savivertės, kai niekas nepalaiko“ iš užsiėmimų ciklo „Verslumas ir tėvystė – misija įmanoma“.
Susitikime sausio 17 d., ketvirtadienį, 13.00–14.30 val. IAE regiono verslo ir turizmo informacijos centre, Taikos pr. 7, Visaginas.

Plačiau
2019-01-14  |   Permokas už įvairias paslaugas į namus neša tik sukčiai

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariatas Jus įspėja apie naujausią sukčiavimo būdą. Netikėkite pas jus į namus atėjusiais nepažįstamais asmenimis, kurie prisistato vandenų, dujų ar elektros ūkio atstovais ar socialiniais darbuotojais ir išreiškia norą grąžinti jums permoką už suteiktas paslaugas. Nė viena oficiali institucija piniginių operacijų klientų namuose neatlieka.

Plačiau
2019-01-14  |   KVIEČIAME Į FESTIVALĮ

Š. m. sausio 18 d. 15.00 val. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykloje vyks kantileninių kūrinių festivalis „Debiutas“.
Festivalyje dalyvauja: Fortepijono, dainavimo ir kitų specialybių mokiniai. Dalyvius vertina mokinių komisija.
Festivalio programa:
♫ Festivalio dalyvių pasirodymų perklausa;
♫ Respublikinių ir tarptautinių konkursų bei festivalių nugalėtojų mokyklos ugdytinių koncertas;
♫ Festivalio finalas – nominantų ir dalyvių apdovanojimai.

Plačiau
2019-01-11  |   NAUJAS DARBUOTOJAS ADMINISTRACIJOJE

Nuo 2019 m. sausio 8 d. Visagino savivaldybės administracijos Vietinio ūkio valdymo ir statybos skyriaus inžinieriaus statybai (vyriausiojo specialisto) pareigas pradėjo eiti ALEKSEJ GERGEL.
Interneto svetainės www.visaginas.lt rubrikoje „Darbo skelbimai“ skelbiama ir nuolat atnaujinama informacija apie visas laisvas darbo vietas Visagino savivaldybės administracijoje.                    Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Plačiau
2019-01-11  |   Kam kompensuojami skiepai nuo tymų?

Ligonių kasų specialistai pastaruoju metu sulaukia vis daugiau gyventojų klausimų dėl skiepų nuo tymų. Gyventojai teiraujasi, kam šie skiepai priklauso, ar reikia už juos mokėti, kur reikėtų kreiptis?
Pasak Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) Sveikatos priežiūros įstaigų aprūpinimo skyriaus vedėjos Linos Reinartienės, Lietuvoje nemokamai nuo tymų skiepijami tik vaikai.
„Svarbu atminti, kad efektyviausia, mokslu pagrįsta priemonė, galinti suvaldyti tymus – profilaktinis skiepijimas.

Plačiau
2019-01-10  |   LOPŠELYJE-DARŽELYJE „ĄŽUOLIUKAS“ GIMTADIENIS

Žodis „šventė“ yra kilęs iš žodžio „šventas“ – tą šventumo momentą ir siekiame perteikti vaikams. Stengiamės supažindinti vaikus su šventimo tradicijomis ir papročiais, atskleidžiame švenčių dvasinius aspektus. Leidžiame vaikams pasijusti tikrais šventės dalyviais rengiantis jai ir jos metu. Padedame vaikams išreikšti save, ugdome savigarbą, meilę savo kultūrai.
„Šiandien darželio gimtadienis“, – taip Giliukas vaikams pranešė apie šventę.

Plačiau
2019-01-10  |   PRANEŠIMAS APIE PRIIMTĄ SPRENDIMĄ

Savivaldybės interneto svetainės www.visaginas.lt rubrikoje „Savivaldybės taryba – Priimti tarybos sprendimai“, Teisės aktų registre www.e-tar.lt yra paskelbti 2018 m. gruodžio 20 d. savivaldybės tarybos posėdyje priimti sprendimai, tarp jų:
Nr. TS-257 „Dėl Leidimų laidoti išdavimo, laidojimo, kapinių lankymo, konfesinių kapinių suteikimo, kapavietės pripažinimo neprižiūrima kapaviete ir kapavietės (kapo) identifikavimo Visagino savivaldybėje tvarkos aprašo patvirtinimo“, kuriuo nuspręsta patvirtinti minėtą tvarkos aprašą.

Plačiau
2019-01-10  |   RŪŠIUOKITE ATLIEKAS TINKAMAI

Visagino savivaldybės administracija informuoja, kad gyventojai ir juridiniai asmenys susidariusias komunalines atliekas privalo tvarkyti vadovaudamiesi Visagino savivaldybės atliekų tvarkymo taisyklėmis, kurios numato, kad atliekos privalo būti rūšiuojamos. Draudžiama į mišrių atliekų konteinerius krauti antrines žaliavas (popierius, stiklas, plastikas), statybines, pavojingas ir kitas didelių gabaritų atliekas.

Plačiau
2019-01-10  |   Bendruomeniniai šeimos namai kviečia Visagino gyventojus dalyvauti grupiniame užsiėmime tema „Konfliktai, jų priežastis ir galimi sprendimo būdai“

Susitikime sausio 12 d., šeštadienį, 11.00–13.00 val. Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro muzikos salėje (Statybininkų g. 7) grupiniame užsiėmime „Konfliktai, jų priežastis ir galimi sprendimo būdai“.
Konfliktinių situacijų šeimoje, žinoma, pasitaiko beveik visiems. Tačiau kiekvienas konfliktas yra kitoks, o galiausiai ir žmonės, patekę į tokias situacijas, paprastai turi visiškai skirtingas versijas, priežastis ir nuomones. Kaip išvengti konfliktų, juos suvaldyti ir išspręsti aptarsime grupinio užsiėmimo metu.

Plačiau
2019-01-10  |   SAUSIO 13-OJI – LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

Mieli visaginiečiai,
pagerbdami žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimą, prisiminkime, kad šios aukos sudėtos dėl pamatinių tautos vertybių, dėl visų mūsų ateities. Branginkime galimybę gyventi laisvoje ir nepriklausomoje valstybėje. Su dėkingumu ir pagarba prisiminkime tuos, kurie iškovojo Lietuvos Laisvę, bei puoselėkime pilietiškumą ir patriotiškumą savo vaikų širdyse.
Linkime prasmingų ir gėrį kuriančių darbų, vertų iškovotos Laisvės.

Plačiau
2019-01-10  |   KVIEČIAME MOKYTIS VALSTYBINĖS, ANGLŲ IR VOKIEČIŲ KALBŲ

Visagino švietimo pagalbos tarnyba (Draugystės g. 12) kviečia mokytis kalbų:
– Sausio 28 d. 17.15 kviečiame norinčius mokytis bendravimo lietuvių (valstybine) kalba kursuose.
– Sausio 29 d. 17.15 kviečiame norinčius mokytis lietuvių kalbos pagal I valstybinės kalbos mokėjimo kvalifikacinių kategorijų reikalavimus.
– Sausio 30 d. 17.15 kviečiame norinčius mokytis lietuvių kalbos pagal II ir III valstybinės kalbos mokėjimo kvalifikacinių kategorijų reikalavimus.

Plačiau
2019-01-08  |   Kviečiame į apdovanojimų šventę

Sausio 8 d. 17.00 val. VKC „Draugystės“ salėje vyks gyventojų, prisidėjusių prie miesto puošimo ir šventinės nuotaikos kūrimo kalėdiniu laikotarpiu, apdovanojimų šventė.
Maloniai kviečiame dalyvauti.

Plačiau
2019-01-08  |   Paslaugų tematikai skirtas verslo simuliacinis žaidimas Jelgavoje

Paslaugų tematikai skirtas 8-asis verslo simuliacinis žaidimas organizuotas 2018 m. gruodžio 13 d. Jelgavoje, Latvijos gyvybės mokslų ir technologijų universiteto ekonomikos ir socialinės plėtros fakultete. Žaidėjai iš šešių Latvijos ir Lietuvos regionų susitiko Kazimiro Špogo vardo auditorijoje. K. Špogas buvo ne vien mokslininkas ir fakulteto dekanas 1976-1980 m., bet taip pat aktyvus visuomenės veikėjas, kurį laiką dirbęs Žemės ūkio ministru.

Plačiau
2019-01-08  |   Bendruomeniniai šeimos namai kviečia Visagino gyventojus dalyvauti nemokamoje paskaitoje „Šeimos planavimas: tarp lūkesčių ir realybės“ iš užsiėmimų ciklo „Ilgiausių metų linkim Jums“

Susitikime sausio 14 d., pirmadienį, 13.30–14.30 val. Paskaita vyks Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro muzikos salėje, Statybininkų g. 7.
Paskaitoje mes nuodugniai jį išnagrinėsime ir stengsimės suprasti, ką per įvairiausius pojūčius mums nori pasakyti mūsų kūnas. 

PASKAITOJE SUŽINOSITE:
• Kas kiekvieną mėnesį vyksta moters organizme;
• Kuo ypatingi įvairūs vaisiaus raidos tarpsniai;

Plačiau
2019-01-08  |   VIETOS, KUR GALIMA PADĖTI NAUJAMETES EGLUTES

Visagino savivaldybės administracija vykdo akciją, kurios metu gyventojai kviečiami naujametes eglutes palikti tam skirtose vietose, t. y. prie Taikos pr. 17 (I mikr.) ir prie Jaunystės g. 25 (III mikr.). Akcija vyks iki sausio 31 d. Vietos pažymėtos informacine lentele.                      Prašome nemesti eglučių į mišriųjų komunalinių atliekų surinkimo konteinerius.
Eglutes, padėtas nurodytose vietose, reguliariai surinks ir tinkamai sutvarkys Aplinkos tvarkymo skyriaus darbuotojai.
Dėkojame už supratimą.

Plačiau
2019-01-08  |   Nauji metai – naujas projekto etapas

Visagino kūrybos namai įgyvendina projektą „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai ties laimingos ateities“ („Healthy life – first steps in creating happy future“) (Healthylife) kodas Nr. LLI-329.

Plačiau
2019-01-07  |   Ignalinos r. Dūkšto mokykla skelbia atranką socialinio pedagogo pareigoms užimti nuo 2019 m. sausio 21 d.

Darbo sutartis: neterminuota.
Darbo krūvis: 0,5 etato (18 val. per savaitę).
Kvalifikaciniai reikalavimai: 
– aukštasis universitetinis išsilavinimas, socialinio pedagogo kvalifikacija;
– informacinių ir komunikacinių technologijų valdymas;
– geri bendravimo ir bendradarbiavimo komandoje įgūdžiai, atsakingumas;
– privalumas – vyresniojo socialinio pedagogo, socialinio pedagogo metodininko kvalifikacinė kategorija.

Plačiau
2019-01-07  |   VISAGINO TAU KVIEČIA SAVANORIUS

Visagino trečiojo amžiaus universitetas, įgyvendinantis iš ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą Visagino miesto vietos plėtros strategijos 2016–2022 m. vietos plėtros projektą „Valstybinės kalbos vartojimo įgūdžių tobulinimo programos, skirtos socialinę atskirtį patiriantiems kitakalbiams visaginiečiams, įgyvendinimas“ (08.6.1-ESFA-V-911-12-0005), kviečia prisijungti savanorius, kurie yra pasirengę 3 mėnesius dalyvauti valstybinės kalbos mokymo(-si) programos įgyvendinime.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 30582828
Šiandien apsilankė: 25062
Dabar naršo: 107
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema