Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
Naujienos
2018 M. SOCIALIZACIJOS PROJEKTAI

Visagino kūrybos namai kasmet dalyvauja vaikų socializacijos projektų konkurse, kurį organizuoja Visagino savivaldybės administracija. Šiais metais buvo pateikti ir finansuoti šie socializacijos projektai:

Projektas „Menininkų kelias“
Projekto tikslas – suburti jaunimo komandą Lietuvos meno pažinimui, sukurti palankias sąlygas lietuvių kalbos tobulinimui bei turiningam laisvalaikiui.

Projekto metu bus suburta 30 jaunuolių komanda (nuo 12 iki 16 metų amžiaus). Birželio mėn. vyks dieninė stovykla. Jos programa: meistriškumo užsiėmimai, edukacinė išvyka į Aukštaitijos nacionalinį parką, pleneras, medžiagos apie pasirinktus menininkus ir jų kūrybą rinkimas, jos sisteminimas, stendų parengimas, aktyvus poilsis Visagino erdvėse.
Projekto dalyviai: 12–16 metų, 30 jaunuolių.
Numatytas projekto veiklų įgyvendinimas: birželio 6–22 d.
Projektui įgyvendinti skirtos lėšos – 574 Eur.

Projektas „Fantazuok ir kurk“
Projekto tikslas – organizuoti turiningą vasaros poilsį 20 moksleivių ir apmokyti juos verslumo pagrindų bei fitodizaino amato.
Projekto metu vyks dienos stovykla, kur jaunuoliai susipažins su Lietuvos gamta, ekologija, kurs darbus iš gamtinės medžiagos ir mokysis juos reklamuoti, lankysis Gražutės regioniniame parke. Siekiant darbuose atskleisti gamtos grožį, turiningai ilsėsis, bus organizuotos viktorinos, meistriškumo tobulinimo užsiėmimai, sukurtų darbų aptarimas, diskusijos. Stovyklos metu sukurti darbai bus eksponuojami VKN erdvėse.
Projekto dalyviai: 11–15 metų, 20 vaikų ir jaunuolių.
Numatytas projekto veiklų įgyvendinimas: birželio 5–15 d.
Projekto įgyvendinimui skirtos lėšos – 324 Eur.

Projektas „Kūrybinė alėja 2018“
Tikslas – organizuoti Visagino miesto vaikų, jaunuolių ir jų šeimos narių kryptingą užimtumą vasaros atostogų metu bei ugdyti pilietiškumą ir tobulinti dalyvių lietuvių kalbos žinias.
Socializacijos projektas „Kūrybinė alėja 2018“ vyks paskutinėmis mokinių vasaros atostogų savaitėmis. Tai laikotarpis, kai visi miesto vaikai ir jaunuoliai grįžta į namus iš atostogų ir ruošiasi naujiems mokslo metams. Mūsų patirtis parodė, kad tai puikus laikas užimti miesto vaikus ir jaunuolius kryptinga veikla. Todėl Visagino kūrybos namai kasmet šiuo laikotarpiu įgyvendina vasaros socializacijos projektus. Projektas „Kūrybinė alėja“ yra tradicinis. Šiais metais pagrindinė šio projekto idėja – ugdyti pilietiškumą ir tobulinti dalyvių lietuvių kalbos žinias. Projekto veiklos yra taip suplanuotos, kad kiekvienas dalyvis atras jiems patinkantį užsiėmimą ir galės išbandyti save įvairiose veiklose. Kartu sužinos daugiau informacijos apie Lietuvos valstybę, jos tradicijas, papročius ir kt., o svarbiausia – dalyviai galės gilinti lietuvių kalbos žinias.
Projekto dalyviai: Visagino miesto vaikai, jaunuoliai ir jų tėveliai.
Numatytas projekto veiklų įgyvendinimas: rugpjūčio 13–24 d.
Projekto įgyvendinimui skirtos lėšos – 422 Eur.

Projektas „Magiška kamuoliukų galia. II etapas“
Tikslas – sudaryti tinkamas sąlygas jaunuoliams ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas, lavinti komandinio darbo įgūdžius.
Projekte numatytos veiklos bus orientuotos į grupinius užsiėmimus: dokumentinių ir meninių filmų peržiūra ir aptarimas, diskusijos, pokalbiai, jaunuolių emocijų refleksija, praktiniai užsiėmimai, mėgėjiškas sportas (biliardas, stalo futbolo varžybos, interaktyvūs komandiniai žaidimai, bočia, „Cy – Dzen“ ir kt.).
Įgytas teorines žinias jaunimas taikys praktinėse veiklose. Jie žais interaktyvius žaidimus, mokysis reikšti ir dalintis savo nuomone, o svarbiausia – žaisdami stalo žaidimus, varžydamiesi tarpusavyje organizuojamuose rungtynėse (biliardas, stalo futbolas, žaidimas „Bočiai“ ir kt.), jaunuoliai atsikratys neigiamų emocijų. Sieksime organizuoti daugiau komandinių žaidynių, kadangi svarbu ugdyti jaunuolių kompetenciją būti vieninga komanda ir siekti vieno tikslo, parodyti jiems komandinio darbo naudą, bendravimo ypatumus komandoje.
Projekto dalyviai: 13–16 metų, 15 vaikų ir jaunuolių.
Numatytas projekto veiklų įgyvendinimas: rugsėjo 15 – gruodžio 15 d.
Projekto įgyvendinimui skirtos lėšos – 422 Eur.
Nuo 2018 m. gegužės 14 d. vyksta projektų dalyvių atranka. Maloniai kviečiame dalyvauti.

TwitterAtgal Spausdinimo versija Archyvas
Komentarų sąrašas (0)
 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Rugsėjis
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 24092955
Šiandien apsilankė: 996
Dabar naršo: 44

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema