VERSIJA NEĮGALIEMS
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
SpausdintiPrašymų (skundų) priėmimas
Tarybos posėdžių transliacija
Visagino savivaldybės 2014 m. biudžeto projektas
Aplinkos tvarkymo ir švaros taisyklės
Atliekų tvarkymas
Oro kokybės rodikliai
Išorinės reklamos įrengimas
Valstybinės žemės nuomos mokestis
Vaikų socializacijos projektų rėmimo tvarkos aprašas
Vaikų socializacijos programos
Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 m. programa
Renginių organizavimas Visagino savivaldybės viešosiose vietose
Vaikų dienos centrai
Švietimo stebėsenos rodikliai
Spaudoje apie Visaginą
Gyvūnų laikymo ir auginimo Visagino savivaldybės teritorijoje taisyklės
2014-10-24 SKELBIAMAS KONKURSAS „UŽ NUOPELNUS VISAGINO SAVIVALDYBEI 2014“

Visagino savivaldybės administracija informuoja, kad jau šeštą kartą skelbiamas nominacijų konkursas „Už nuopelnus Visagino savivaldybei 2014“, kurio tikslas – išaiškinti ir paskatinti geriausių 2014 m. veiklos rezultatų asmeninėje ar komandinėje veikloje pasiekusius Visagino savivaldybėje gyvenančius ir dirbančius jai nusipelniusius žmones, stiprinti gyventojų pilietiškumą ir pasididžiavimą savo bendruomenės laimėjimais.
Raginame visas Visagino savivaldybės įmones, įstaigas, organizacijas, asociacijas bei  Visagino gyventojus iki lapkričio 10 dienos teikti siūlymus dėl pretendentų į nominantus. Būtina nurodyti siūlomo asmens vardą, pavardę ir už kokią veiklą (atliktą ar atliekamą darbą), nuopelnus siūloma nominuoti. Užpildytas anketas prašome siųsti elektroniniu paštu informacija@visaginas.lt arba pristatyti į Visagino savivaldybės administracijos gyventojų prašymų priėmimo langelį (Parko g. 14).
Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta konkurso komisija pagal gautus pasiūlymus atrinks pretendentus ir bus paskelbtas kitas konkurso etapas, kuriame už nominantus balsuos visi savivaldybės gyventojai.
Išrinktieji nominantai bus apdovanojami jau tradiciniu tapusio viešo renginio „Mano miestas – Visaginas“ metu.

PlačiauNaujienos
2014-10-24  |   Sveikiname Konstitucijos egzamino 2014 nugalėtojus!

Spalio 14 d., antradienį, savivaldybėje įvyko baigiamasis Konstitucijos egzamino etapas, kurio nugalėtojais tapo visaginiečiai teisininkas Romanas Bartkūnas ir Visagino “Žiburio” pagrindinės mokyklos 10 klasės mokinė Karolina Macickaitė.
Romanas Bartkūnas 2008 m. baigė Visagino “Verdenės” gimnaziją, mokėsi Mykolo Romerio universitete, 2012 m. įgijo teisės bakalauro laipsnį, 2014 m. tame pačiame universitete jam buvo suteiktas teisės magistro laipsnis administracinės teisės srityje. R. Bartkūnas aktyviai dalyvavo Lietuvos šaulių sąjungos studentų korporacijos ,,Saja” veikloje, puikiai moka anglų, rusų kalbas.
Karolina Macickaitė yra Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 10a klasės mokinė, pirmūnė, ypač domisi istorija bei teise, yra nuolatinė dalykinių miesto olimpiadų dalyvė. Mokinė ne vienerius metus dalyvavo Konstitucijos egzamine, šiais metais ji tarp geriausiųjų. Kaip teigia jos istorijos mokytoja Irina Steponėnienė, Karolina kryptingai mokosi istorijos, ypač domisi teisiniais dalykais, yra aktyvi pilietiškumo renginių dalyvė. Ne veltui savo ateitį mokinė sieja su teisės studijomis.
Spalio 28 d. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Konstitucijos egzamino nugalėtojams vyks oficiali apdovanojimo ceremonija. Nugalėtojus sveikins ir įteiks apdovanojimus konkurso globėja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Didžiuojamės ir džiaugiamės visaginiečių, kurie yra pavyzdys visiems Lietuvos piliečiams, laimėjimais. Tikimės, kad kitąmet susirungs dar daugiau visaginiečių, puikiai išmanančių pagrindinį savo šalies įstatymą.

Plačiau
2014-10-24  |   Nuo 2014 m. lapkričio 1 d. keičiasi šilumos ir karšto vandens kainos

VĮ „Visagino energija“ informuoja, kad nuo 2014 m. lapkričio 1 d. 4,4 proc. didėja tiekiamos šilumos energijos ir 3,0 proc. didėja karšto vandens kainų dedamosios dėl padidėjusios 4,9 proc. gamtinių dujų kainos (palyginus 2014 m. rugpjūčio ir rugsėjo mėn. gamtinių dujų kainas).
ŠILUMOS ENERGIJOS KAINOS (BE PVM):
Gyventojams
1. Kai šilumos pardavimo kaina taikoma 0,09 ct/kWh / 0,03 euro ct/kWh – 21,32 ct/kWh / 6,17 euro ct/kWh.
2. Kai šilumos pardavimo kaina taikoma 0,82 Lt / 0,24 Eur per mėn. (nepriklausomai nuo suvartoto šilumos kiekio) – 21,23 ct/kWh / 6,15 euro ct/kWh + 0,82 Lt / 0,24 Eur per mėn.
Kitiems vartotojams
1. Kai šilumos pardavimo kaina taikoma 0,09 ct/kWh / 0,03 euro ct/kWh – 21,32 ct/kWh / 6,17 euro ct/kWh.
2. Kai šilumos pardavimo kaina taikoma 57,06 Lt / 16,53 Eur per mėn. (nepriklausomai nuo suvartoto šilumos kiekio) – 21,23 ct/kWh / 6,15 euro ct/kWh + 57,06 Lt / 16,53 Eur per mėn.

Plačiau
2014-10-24  |   SPALIO 25 D. – LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSTITUCIJOS DIENA

Mieli visaginiečiai,
sveikinu Jus Lietuvos Respublikos Konstitucijos dienos proga.
Konstitucija yra mūsų Valstybės pamatas. Pagarba aukščiausiam mūsų šalies įstatymui yra ne tik Valstybės brandos matas, bet ir laisvos, demokratiškos bei stiprios Lietuvos ir mūsų miesto ateities garantija. Branginkime Konstituciją, kaip užrašytą Lietuvos viziją, ir saugokime ją.
Šios prasmingos šventės proga linkiu visiems ištvermės ir sveikatos, darbštumo ir kilnių idėjų. Didžiausia sėkmė telydi Jūsų darbus ir siekius!

Savivaldybės mero pavaduotoja, atliekanti mero pareigas   Elena Čekienė

Plačiau
2014-10-23  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS DEVINTO POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ

2014 m. spalio 30 d. 10.00 val. savivaldybės posėdžių salėje (Parko g. 14) vyks devintas Visagino savivaldybės tarybos posėdis (darbotvarkė sudaryta Visagino savivaldybės mero 2014 m. spalio 23 d. potvarkiu Nr. PV-29):

DARBOTVARKĖ:

1. Dėl Visagino savivaldybės 2014 metų biudžeto patikslinimo

2. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2010 m. gegužės 27 d. sprendimo Nr. TS-101 „Dėl Visagino savivaldybės 2010–2015 metų strateginio plėtros plano ir jo stebėsenos metodikos patvirtinimo“ pakeitimo

3. Dėl Visagino savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo sistemos administratoriaus skyrimo

4. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2014 m. birželio 26 d. sprendimo Nr. TS-93 „Dėl vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą Visagino savivaldybėje“ pakeitimo

5. Dėl valstybinės žemės nuomos mokesčio lengvatos suteikimo sodininkų bendrijai „Statybininkas“

6. Dėl valstybinės žemės nuomos mokesčio lengvatos suteikimo sodininkų bendrijai „Vyšnia“

7. Dėl valstybinės žemės nuomos mokesčio lengvatos suteikimo sodininkų bendrijai „Pavasaris“

8. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 1999 m. vasario 11 d. sprendimo Nr. 158 „Dėl įkainių tvirtinimo“ 2, 3 ir 4 punktų pripažinimo netekusiais galios

9. Dėl pritarimo Visagino paramos vaikui centre socialinę globą gaunančių asmenų maitinimo išlaidų finansiniams normatyvams

10. Dėl pritarimo Visagino socialinių paslaugų centro socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriuje socialinę globą gaunančių asmenų maitinimo išlaidų, išlaidų medikamentams, slaugos ir higienos priemonėms, aprangai ir patalynei finansiniams normatyvams

Plačiau
2014-10-23  |   Nesutvarkei dūmtraukio – lauk nelaimės!

Atvėsus orams padaugėja gaisrų dėl krosnių, židinių ir dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų. Šiemet dėl šios priežasties šalyje jau kilo 591 gaisras (pernai – 615), juose žuvo 5 žmonės, dar 9 buvo traumuoti. Štai ir šeštadienį, spalio 18 dieną, dėl netvarkingai įrengtos ir neprižiūrimos krosnies Kaune, Ekskavatorininkų gatvėje, užsiliepsnojo daugiabutis namas. Gaisro metu nudegė stogas, vandeniu buvo sulietos visų butų gyvenamosios patalpos. Laimei, šiame gaisre žmonės nenukentėjo.
Aukų skaičių lemia ne tik neatsargus krosnių ir židinių kūrenimas, bet ir neteisingas jų įrengimas bei priežiūros stoka. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento paskelbtos apklausos, kurioje gyventojų, šildančių savo būstą krosnimi, klausta, ar jie jau pasirengė šildymo sezonui, duomenimis, kiek mažiau nei 50 procentų apklausoje dalyvavusių asmenų teigė pasiruošę šildymui ir jau yra išvalę dūmtraukį. 11 procentų respondentų atsakė darysią tai, kai dar labiau atšals, tiek pat procentų gyventojų mano, jog tuo turi rūpintis atitinkamos tarnybos. Ir beveik 29 procentai apklaustųjų buvo kategoriški, sakydami, jog jiems tai nerūpi. Todėl Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas nori priminti gyventojams svarbiausias priešgaisrinio saugumo taisykles bei patarti, kaip saugiai elgtis šildymo sezono metu.

Plačiau
2014-10-23  |   Skelbiama Visagino savivaldybės gyventojų apklausa

Nuo 2014 m. spalio 24 d. iki 2014 m. lapkričio 17 d. Visagino savivaldybės gyventojai kviečiami dalyvauti anoniminėje apklausoje apie Visagino savivaldybės administracijos teikiamų paslaugų kokybę.
Anketą galima rasti interneto svetainėje www.visaginas.lt  rubrikoje „Anoniminė gyventojų apklausa“. Plačiau
2014-10-22  |   Kviečiame teikti prašymus pagal Visagino savivaldybės Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros programoje numatytą priemonę

Visagino savivaldybės administracija skelbia kvietimą teikti prašymus pagal Visagino savivaldybės Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros programoje (patvirtinta Visagino savivaldybės tarybos 2014 m. sausio 30 d. sprendimu Nr. TS-2) numatytą priemonę:
• Naujai įregistruotų įmonių pradinių steigimosi išlaidų padengimas – iki 500 Lt.
Finansavimo sąlygos:
• įmonė įregistruota Visagino savivaldybėje ne anksčiau kaip prieš 12 mėnesių.
• įmonės registravimo išlaidos yra patirtos ne anksčiau kaip prieš 12 mėnesių.
Prašymai priimami iki 2014 m. lapkričio 14 d.
Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros programą, Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros programos įgyvendinimo tvarkos aprašą bei prašymo formą galite rasti interneto svetainėje www.visaginas.lt.
Smulkesnę informaciją galite gauti telefonais (8 386) 39 117, 8 655 24 307, elektroniniu paštu inga.stankeviciene@visaginas.lt arba Visagino savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriuje 228 kab.

Plačiau
2014-10-22  |   SKELBIAMAS VIEŠAS NEKILNOJAMOJO TURTO NUOMOS KONKURSAS

Visagino savivaldybės administracija skelbia viešą nekilnojamojo turto nuomos konkursą:
• 138,15 m2 ploto negyvenamųjų patalpų, esančių Visagine, Vilties g. 3. Patalpos nuomojamos komercinei veiklai vykdyti. Patalpų nuomos terminas – 5 metai. Pradinė patalpų nuomos kaina – 1,73 Lt  (0,50 Eur) per mėnesį už 1 m2;
• 90,86 m2 ploto negyvenamųjų patalpų, esančių Visagine, Vilties g. 3. Patalpos nuomojamos komercinei veiklai vykdyti. Patalpų nuomos terminas – 5 metai. Pradinė patalpų nuomos kaina – 1,73 Lt (0,50 Eur) per mėnesį už 1 m2.
Paraiškos priimamos vokuose 10 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo spaudoje. Dėl papildomos informacijos ir būtinų dokumentų kreiptis į Visagino savivaldybės administraciją: Parko g. 14, 414 kab., tel. (8 386) 50428, atsakingas asmuo – Rasa Gaidelienė.

Plačiau
2014-10-22  |   III TARPTAUTINIS ALDONOS DVARIONAITĖS JAUNŲJŲ PIANISTŲ IR MOKYTOJŲ KONKURSAS-FESTIVALIS

Konkurso-festivalio programa:

Spalio 28 d.
11.00 val. – tarptautinio konkurso-festivalio atidarymas (Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos didžioji salė, Festivalio g. 3A);
18.30 val. – fortepijoninės muzikos vakaras. F. Šopeno kūriniai, atlikėja prof. Marija Korecka-Soszkowska (Lenkija). 

Spalio 29 d.
18.30 val. – fortepijoninės muzikos vakaras (Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos didžioji salė, Festivalio g. 3A). F. Šopeno ir F. Šuberto kūriniai, atlikėjas prof. Maratas Gumarovas (Uzbekistanas).

Spalio 30 d.
17.00 val. – laureatų koncertas ir konkurso-festivalio iškilmingas uždarymas (Visagino kultūros centro „Bangos“ salė, Parko g. 16).

Renginio organizatoriai: VšĮ „Meno ir švietimo pasaulis“; Visagino Č. Sasnausko menų mokykla; asociacija Uzbekų kultūros centro Visagino padalinys; Lietuvos muzikų draugija „XXI amžiaus muzika ir švietimas“; Visagino kultūros centras.
Projekto partneriai: Balio Dvariono labdaros ir paramos fondas; Uzbekijos Respublikos ambasada Latvijoje ir Lietuvoje; Uzbekistano valstybinė konservatorija.
Renginio globėja: Visagino savivaldybė. Plačiau

2014-10-21  |   DĖKOJAME VISIEMS AKCIJOS DALYVIAMS!

2014 m. spalio 17–18 d. Visagino savivaldybės parduotuvėse ir prekybos centruose vyko Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ inicijuota rudeninė maisto produktų rinkimo akcija. Akciją vykdė Visagino socialinių paslaugų centras ir Visagino neįgaliųjų draugija, ją organizuoti padėjo 70 savanorių.
Visaginiečiai aktyviai ir noriai dalyvavo akcijoje. Iš viso 1087 Visagino gyventojai prisidėjo prie jos ir nupirko vargingai gyvenantiems asmenims 3806 vnt. maisto produktų. Daugiausiai buvo surinkta makaronų, kruopų, sausainių, arbatos, cukraus, žmonės aukojo ir aliejaus, mėsos bei žuvies konservų.
Nuoširdžiai dėkojame Visagino „Verdenės“ gimnazijos, Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokiniams, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro studentams ir visiems visaginiečiams, prisidėjusiems prie akcijos.
Džiugu, kad „Maisto banko“ akcija Visagine tapo gražia tradicija, o gyventojai ir toliau noriai aukoja žmonėms, kuriems pagalba tiesiog gyvybiškai būtina.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Spalis
    2014     
AKTUALUS
KLAUSIMAS
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
PAIEŠKA
SVETAINĖJE
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10068929
Šiandien apsilankė: 1288
Dabar naršo: 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema