VERSIJA NEĮGALIEMS
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
SpausdintiPrašymų (skundų) priėmimas
Tarybos posėdžių transliacija
Visagino savivaldybės 2014 m. biudžeto projektas
Aplinkos tvarkymo ir švaros taisyklės
Atliekų tvarkymas
Oro kokybės rodikliai
Išorinės reklamos įrengimas
Valstybinės žemės nuomos mokestis
Vaikų socializacijos projektų rėmimo tvarkos aprašas
Vaikų socializacijos programos
Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 m. programa
Renginių organizavimo Visagino savivaldybės viešosiose vietose taisyklės
Vaikų dienos centrai
Švietimo stebėsenos rodikliai
Spaudoje apie Visaginą
Gyvūnų laikymo ir auginimo Visagino savivaldybės teritorijoje taisyklės
2014-03-28 KVIEČIAME TEIKTI PRAŠYMUS PAGAL VISAGINO SAVIVALDYBĖS SMULKIOJO IR VIDUTINIO VERSLO PLĖTROS PROGRAMOJE (PATVIRTINTA VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2014 M. SAUSIO 30 D. SPRENDIMU NR. TS-2) NUMATYTAS PRIEMONES

Visagino savivaldybės administracija skelbia kvietimą teikti prašymus pagal Visagino savivaldybės Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros programoje (patvirtinta Visagino savivaldybės tarybos 2014 m. sausio 30 d. sprendimu Nr. TS-2) numatytas priemones:
1. Labai mažų paskolų (mikrokreditų) SVV subjektams arba labai mažoms įmonėms (mikroįmonėms) suteikimas – iki 86 320 Lt.
2. Verslo plėtros projektai, kuriems įgyvendinti skiriama nuo 1 000 iki 20 000 Lt, bet ne daugiau kaip 50 % visų projekto kaštų (be PVM). Tinkamos finansuoti išlaidos – tai išlaidos, skirtos SVV subjekto įmonės plėtrai reikalingai naujai įrangai įsigyti.
3. Europos Sąjungos ir kitų paramos fondų lėšomis įgyvendinamų verslo projektų dalinis finansavimas, bet ne daugiau kaip 20 000 Lt. Jei projekto daliniam finansavimui paimta banko ar kitos kredito įstaigos paskola, šios priemonės lėšomis gali būti dengiamos už paskutinius 12 mėnesių priskaičiuotos palūkanos.
4. Dalinis ar visiškas palūkanų padengimas – kai savivaldybė įsipareigoja SVV subjektui, gavusiam kreditą iš banko, ar kredito įstaigai (bankui, kredito unijai ir kt.), suteikiančiai paskolą SVV subjektui, padengti už paskolą skaičiuojamas palūkanas, bet ne daugiau kaip 3000 Lt.
5. SVV subjekto dalyvavimas regioninėse, respublikinėse ir tarptautinėse parodose, kuriose pristatoma Visagino savivaldybė, išlaidų padengimas 100 proc., bet ne daugiau kaip 3000 Lt.

PlačiauNaujienos
2014-04-23  |   EURAS ATEINA Į LIETUVĄ: EKONOMINIAI IR PRAKTINIAI ASPEKTAI

Pasirengimo euro įvedimui procese labai svarbus savivaldybių vaidmuo ir sklandus bendradarbiavimas tarp centrinės valdžios institucijų, savivaldybių ir joms pavaldžių bei kontroliuojamų įstaigų ir įmonių ir kiekvieno Lietuvos Respublikos gyventojo. Atsižvelgiant į tai, Visagino savivaldybės svetainėje www.visaginas.lt buvo sukurta rubrika „Euro įvedimas“, kurioje skelbiama ir nuolat atnaujinama aktualia su euro įvedimu susijusia informacija.
Ruošiantis įvesti eurą Lietuvos regionuose jau prasidėjo nemokamų informacinių seminarų ciklas. Renginiai skirti ir plačiajai visuomenei, ir verslui – visiems, kuriems įdomi euro tema. Kviečiame visaginiečius susitikti su Finansų ministerijos, Ūkio ministerijos, Lietuvos banko ir kitų institucijų atstovais ir gauti atsakymus į dominančius klausimus apie eurą.
2014 m. balandžio 29 d.:
15.00 val. – valstybės ir savivaldybių institucijų, bendruomenės centrų ir kitų visuomeninių organizacijų atstovams (Visagino savivaldybės administracijos didžioji posėdžių salė, Parko g. 14);
15.00 val. – verslo atstovams (Visagino kultūros centro "Bangos" salė, Parko g. 16);
17.00 val. – savivaldybės gyventojams (Visagino kultūros centro "Bangos" salė, Parko g. 16).

Plačiau
2014-04-23  |   NUO 2014 M. GEGUŽĖS 1 D. KEIČIASI ŠILUMOS IR KARŠTO VANDENS KAINOS

VĮ „Visagino energija“ informuoja, kad nuo 2014 m. gegužės 1 d. 0,3 proc. mažėja tiekiamos šilumos energijos ir 0,2 proc. mažėja karšto vandens kainos (palyginus su praėjusio mėnesio kainomis).

ŠILUMOS ENERGIJOS KAINOS (BE PVM):
Gyventojams
1. Kai šilumos pardavimo kaina taikoma 0,09 ct/kWh  – 21,76 ct/kWh.
2. Kai šilumos pardavimo kaina taikoma 0,82 Lt/per mėn. (nepriklausomai nuo suvartoto šilumos kiekio) – 21,67 ct/kWh + 0,82 Lt/per mėn.
Kitiems vartotojams
1. Kai šilumos pardavimo kaina taikoma 0,09 ct/kWh  – 21,76 ct/kWh.
2. Kai šilumos pardavimo kaina taikoma 57,06 Lt/per mėn. (nepriklausomai nuo suvartoto šilumos kiekio) – 21,67 ct/kWh + 57,06 Lt/per mėn.

Plačiau
2014-04-23  |   VLK PRIMENA: MOTERYS GALI IŠSITIRTI NEMOKAMAI DĖL KRŪTIES PIKTYBINIŲ NAVIKŲ

Kasmet Lietuvoje nustatoma vis daugiau ikivėžinių krūties susirgimų, kas leidžia gerokai lengviau sustabdyti šią klastingą ligą ir nuo jos išgydyti daugiau moterų. Tačiau, moterys, vis dar nepakankamai dalyvauja prevencinėje programoje dėl krūties vėžio ir pagal ją nemokamai tikrinasi dėl šios ligos. Todėl VLK ragina moteris aktyviau naudotis galimybe kas 2 metus nemokamai pasitikrinti dėl krūties vėžio.
 
Atrankinės mamografinės patikros dėl krūties vėžio programos vykdymo koordinacinės grupės vadovas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Krūties chirurgijos skyriaus vadovas, profesorius Algirdas Boguševičius teigia, kad pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad šalyje netolygiai informuojamos moterys apie galimybes išsitirti.

Plačiau
2014-04-23  |   SPEKTAKLIS – BALETAS „GINTARINĖ PILIS“

Dalyvauja:
VKN meno mokyklos klasikinio šokio klasės ir Muzikinės choreografinės studijos mokiniai, mokytoja T. Ježova.
Lietuvių liaudies folkloro ansamblis „Radastėlė“, mokytoja I. Cicieninė.
Gatvės šokių studijos kolektyvas ,,Funky Nice“, mokytojas A. Zhuravlev.
Floristikos dizaino klasės ugdytiniai, mokytoja metodininkė N. Marčenko.
Laivų modeliavimo laboratorijos ugdytiniai, mokytojas V. Muravjov.
Klasikinio šokio klasės ugdytinių tėvai.
 
Premjera
Vyks š. m. balandžio 25 d. ir
gegužės 16 d.
VKC salėje „Banga“
 
16.30 val. Laivų modelių paroda Floristikos meistriškumo klasė.Dirbinių iš gintaro paroda.
 
17.00 val.   Spektaklis – baletas „Gintarinė pilis“.

Plačiau
2014-04-23  |   LIETUVOS MOKINIŲ RUSŲ KALBOS (GIMTOSIOS IR UŽSIENIO) OLIMPIADA

2014 m. balandžio 10–12 d. Druskininkuose vyko šalies rusų kalbos (gimtosios ir užsienio) olimpiada. Olimpiados devizas – „Daugiabriauniai talentai: nuo Donelaičio link Lermontovo...“. Olimpiadoje dalyvavo lietuvių ir lenkų mokyklų 68 mokiniai bei rusų mokyklų 28 mokiniai.
Olimpiados laimėtojai buvo apdovanoti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos diplomais ir medaliais, gavo vertingas dovanas.
Visagino mokyklų mokinių rezultatai:
Rusų kalba (užsienio):
2 vieta ir sidabro medalis — Karolina Jonušaitė, „Verdenės“ gimnazijos 3g klasės mokinė (mokytoja Jelena Orlova).
Rusų kalba (gimtoji):
3 vieta ir bronzos medalis — Jevgenija Cholodova, „Atgimimo“ gimnazijos 2g klasės mokinė (mokytoja Irina Kavaliauskienė);
3 vieta ir bronzos medalis — Mikhail Frolov, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro 3 klasės mokinys (mokytoja Elena Kochanova).
Švietimo ir mokslo ministerijos Pagyrimo raštu nominacijoje „Retorika“ apdovanotas „Atgimimo“ gimnazijos 3g klasės mokinys Artiom Bendelston.
Sveikiname mokinius ir linkime jiems kūrybinio įkvėpimo, siekimo išmokti kuo daugiau kalbų.

Plačiau
2014-04-22  |   MOKYMAI MAMOMS IR TĖČIAMS, LAUKIANTIEMS KŪDIKĖLIO

Mama. Tėtis. Kūdikis. Šeima. Ar esama pasaulyje svarbesnių dalykų? 

Mokymai mamoms ir tėčiams, laukiantiems kūdikėlio.

Rokiškio r. sav. visuomenės sveikatos biuras, bendradarbiaudamas su  Visagino pirminės sveikatos priežiūros centru, kviečia į nemokamus mokymus ,,Sveiko gyvenimo pradžia“

Mokymai vyks:
2014 m. balandžio 30 d. – 15 val.
2014 m. gegužės 14 d. ir 28 d. – 15 val.
2014 m. birželio 11 d. ir  25 d. – 15 val.
2014 m. liepos 9 d. ir 30 d. – 15 val.
2014 m. rugpjūčio 13 d. – 15 val.

Į mokymus atvykite adresu: Visagino PSP centras (Taikos pr. 15), 4 aukštas, 406 kab.

Laukiame būsimų  mamyčių ir tėvelių!

Plačiau
2014-04-22  |   DĖL PLANINIŲ REMONTO DARBŲ

Dėl planinių šilumos tinklų renovavimo darbų nuo 2014-04-23 8.00 val. iki 2014-04-28 15.00 val. bus nutrauktas karšto vandens tiekimas vartotojams adresais:
Parko g. 16 (VKC BANGOS salė), 14 (Visagino savivaldybė), Veteranų g. 2 (PC DOMINO). 


Dėl planinių šilumos tinklų renovavimo darbų nuo 2014-04-23 8.00 val. iki 15.00 val. 2014-05-30  val. bus nutrauktas karšto vandens tiekimas vartotojams adresais:
Parko g. 2, 4, 6, 8, 10, 12 bei 2a (Visagino sporto centras). 

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Plačiau
2014-04-22  |   DĖL MEDŽIŲ IR KRŪMŲ SODINIMO

Visagino savivaldybės Želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisija nustatė, kad gyventojai savo iniciatyva mieto teritorijoje sodina medžius ir krūmus. Želdiniai sodinami netinkamose vietose: bendro naudojimo teritorijose, inžinerinių komunikacijų apsaugos zonose, arti daugiabučių gyvenamųjų namų. Pasodinti želdiniai gadina miesto kraštovaizdį ir estetinį vaizdą, trukdo aplinkos tvarkymo darbams.

Atsižvelgdami į tai, informuojame, kad Visagino savivaldybės želdynų ir želdinių apsaugos ir tvarkymo taisyklių, patvirtintų Visagino savivaldybės tarybos 2008 m. gruodžio 18 d. sprendimu Nr. TS-194 „Dėl Visagino savivaldybės želdynų ir želdinių apsaugos ir tvarkymo taisyklių patvirtinimo“ ir pakeistų 2012 m. kovo 29 d. sprendimu Nr. TS-62, 13 punkte nustatyta, kad  fiziniai ir juridiniai asmenys, veisiantys medžius ir krūmus, parenkantys vejų žolių ir gėlių asortimentą ir įrengiantys vejas ir gėlynus Visagino savivaldybės bendro naudojimo teritorijose apželdinimo projektą arba schemą turi derinti su Visagino savivaldybės administracija.
Vykdydami teisės aktų reikalavimus, prašome gyventojų nesodinti medžių ir krūmų, neįrenginėti vejų ir gėlynų nesuderinus su Visagino savivaldybės administracija.

Plačiau
2014-04-22  |    GABIŲ IR TALENTINGŲ MOKINIŲ UGDYMO SĖKMINGA PATIRTIS

Vienas iš 2013–2014 mokslo metams išsikeltų švietimo prioritetų –gabių vaikų ugdymas. Gabių ir talentingų vaikų ugdymo idėjos ir naujovės ne kartą buvo aptartos ir Visagino savivaldybės mokyklų metodinės tarybos organizuotuose renginiuose. Plėtojant šias idėjas, atsirado poreikis surengti savivaldybėje metodines dienas, siekiant apibendrinti ir skleisti kūrybiškai dirbančių mokytojų darbo patirtį, apžvelgti gabių ir talentingų mokinių ugdymo situaciją, paskatinti ir padėti mokytojams dirbti su gabiais vaikais.

Plačiau
2014-04-22  |   KVIEČIAME AKTYVIAI DALYVAUTI PARODOJE - KONKURSE „AUKSO VAINIKAS“

Gegužės 7-26 dienomis Visagino kultūros centre (Vilties g. 5) vyks atrankinis tautodailės darbų parodos-konkurso „Aukso vainikas“ miesto turas. Dalyvauti parodoje ir siekti nominacijos regioniniame ir respublikiniame turuose yra kviečiami visi Visagine gyvenantys tautodailininkai ir liaudies meistrai nuo 18 metų amžiaus, išskyrus asmenis, turinčius aukštosios dailės mokyklos baigimo diplomą, ir asmenis, studijuojančius tokiose mokyklose. Konkursui reikalinga pateikti ne mažiau nei penkis darbus, sukurtus per paskutiniuosius penkerius metus. Kviečiame dalyvauti visus medžio drožėjus, kalvystės, keramikos, rankdarbių, papuošalų, darbų iš odos, kaukių gaminimo, karpinių iš popieriaus, tapybos, vytelių ar šiaudų pynimo ir kitus tradicinių amatų meistrus. Vertinimo komisija išrinks geriausių darbų autorius, kurie dalyvaus regioninėje konkursinėje liaudies meno parodoje „Aukso vainikas“. Pastaroji šiais metais vyks Ignalinoje.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Balandis
    2014     
AKTUALUS
KLAUSIMAS
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
PAIEŠKA
SVETAINĖJE
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10068929
Šiandien apsilankė: 529
Dabar naršo: 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 
 
 

 
 
 
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema