Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
SpausdintiTarybos posėdžių transliacija
Nevyriausybinių organizacijų projektų rėmimo 2015 m. konkursas
Prašymų (skundų) priėmimas
Aplinkos tvarkymo ir švaros taisyklės
Atliekų tvarkymas
Oro kokybės rodikliai
Išorinės reklamos įrengimas
Valstybinės žemės nuomos mokestis
Neformaliojo vaikų švietimo programų konkurso aprašas
Vaikų socializacijos projektų rėmimo tvarkos aprašas
Vaikų socializacijos projektai
Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 m. programa
Vaikų dienos centrai
Švietimo stebėsenos rodikliai
Gyvūnų laikymo ir auginimo Visagino savivaldybės teritorijoje taisyklės
Poveikio aplinkai vertinimo ataskaita
2015-11-20 Skelbiama anoniminė Visagino savivaldybės gyventojų apklausa

Nuo 2015 m. lapkričio 20 d. iki 2015 m. gruodžio 11 d. Visagino savivaldybės gyventojai kviečiami dalyvauti anoniminėje asmenų prašymų nagrinėjimo ir aptarnavimo Visagino savivaldybės administracijoje kokybės vertinimo apklausoje.
Anketas bus galima užpildyti Visagino savivaldybės pastato, Parko g. 14, 1-ame aukšte, priėmimo pas savivaldybės administracijos specialistus metu. Dėl anketų taip pat galima kreiptis į seniūnaičius.

PlačiauNaujienos
2015-11-24  |   VISAGINO KULTŪROS CENTRAS KVIEČIA Į EDUKACINĘ PROGRAMĄ „AŽU VARIO VARTELIŲ“

Šventė įvyks lapkričio 28 d. 18.00 val. VKC „Sedulinos“ salėje. Jus linksmins svečiai iš Vilniaus – tradicinė kapela „Duja“ ir folkloro grupė „Ratilai“. Iš Latvijos atvyksta šokių kolektyvas „Saime“. Taip pat dalyvauja Visagino kultūros centro folkloro ansamblis „Krusnė“, vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Gervė“ ir savo kūrybinės veiklos 10-metį mininti jaunimo liaudiškos muzikos kapela „Samanyčia“.
Organizatorius: Visagino kultūros centras
Projektą iš dalies finansuoja: Lietuvos kultūros taryba

Plačiau
2015-11-24  |   SMULKAUS VERSLO SAVAITGALIS – LAPKRIČIO 27–29 D.

Projektas „Kiekvienas gali būti didelis“ – galimybė smulkiesiems verslininkams garsinti save plačiau, o Lietuvos žmonėms – iš naujo atrasti kokybišką produktą ir paslaugą. Tad šiuo projektu ir siekiama padėti smulkiesiems pasigarsinti apie save ir įgyti daugiau klientų, o gyventojai – kviečiami aktyviau palaikyti vietos smulkiuosius prekybininkus ir gamintojus. Gyvybingas smulkusis verslas, kuriantis ir išlaikantis darbo vietas, yra naudingas ir tiems gyventojams, kurie nėra tiesiogiai į jį įsitraukę.

Plačiau
2015-11-23  |   INFORMUOJAME

2015 m. lapkričio 25 d. 9.00 val. šaukiamas SOCIALINIŲ REIKALŲ IR SVEIKATOS APSAUGOS komiteto posėdis.
Komiteto posėdis vyks savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Parko g. 14).

Plačiau
2015-11-20  |   PROJEKTAS „TRADICINIŲ AMATŲ IR TAUTODAILĖS MOKYKLA“

2015 m. rugpjūčio–lapkričio mėn. Visagino kultūros centras vykdė projektą „Tradicinių amatų ir tautodailės mokykla“, kuris skirtas paprotiniam menui ir atspindi lietuvių tradicijas ir papročius, kalendorines šventes. Projektą finansavo Lietuvos kultūros taryba.
Kokią reikšmę liaudies menas turi žmonijos ir tautos gyvenime? Kuo gyva tauta? Kas sudaro jos esmę? Kuo ji stipriausiai atsispiria prieš išnykimą ir nutautėjimą? Kuo viena tauta skiriasi nuo kitos? P. Galaunė, žymus menotyrininkas ir muziejininkas, atsako trumpai: „savo vidaus turiniu“. O šis turinys – tai tautos kuriamoji galia ir jos padariniai, dvasinės bei materialinės kultūros paminklai, kurie aiškiausiai išreiškiami meno formomis. Tautos dvasinės kultūros paminklai yra kalba, tautosaka: dainos, pasakos, patarlės, mįslės, padavimai ir liaudies menas.

Plačiau
2015-11-20  |   JUDĖJIMAS – SVEIKATOS ŠALTINIS!

Lietuvoje vykdomas projektas, skirtas bendruomenių ir vaikų sveikatinimui per lauko veiklų vykdymą remiantis skandinavišku bendruomenių ir masinio sporto vystymo modeliu. Projektą finansuoja Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

Tikslinės grupės:
•ugdymo įstaigų bendruomenės;
• Trečiojo amžiaus universiteto studentai, senjorai;
• šeimos;
• visi besidomintys sveiku gyvenimo būdu;
• moksleiviai.

Plačiau
2015-11-20  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS DEŠIMTO POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ

2015 m. lapkričio 27 d. 10.00 val. savivaldybės posėdžių salėje (Parko g. 14) vyks dešimtas septintos kadencijos Visagino savivaldybės tarybos posėdis (darbotvarkė sudaryta Visagino savivaldybės mero 2015 m. lapkričio 18 d. potvarkiu Nr. PV-73).

DARBOTVARKĖ:
1. Dėl Visagino savivaldybės korupcijos prevencijos 2016–2018 metų programos patvirtinimo.
2. Dėl Visagino savivaldybės jaunimo reikalų tarybos sudarymo.
3. Dėl Visagino savivaldybės bendruomenės vaiko teisių apsaugos tarybos sudarymo ir jos nuostatų patvirtinimo.
4. Dėl pritarimo teikti Regiono plėtros tarybai projektinį pasiūlymą dėl regiono projekto „Geriamojo vandens tiekimo tinklų rekonstrukcija Visagino savivaldybėje“ įgyvendinimo.

Plačiau
2015-11-20  |   Kviečiame į nemokamą paskaitą

KVIEČIAME lapkričio 26 d. 17.30 val. (Visagino viešosios bibliotekos Vaikų skyrius, Taikos pr. 52) į nemokamą paskaitą „Streso valdymas“. Paskaitą skaitys lektorius Vygandas Pikčiūnas. Paskaita vyks lietuvių/rusų kalbomis. Maloniai kviečiame dalyvauti! Tel. pasiteirauti 8 678 29 253, www.rsveikata.lt.
Organizatorius – Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Partneris – Visagino viešoji biblioteka 

Plačiau
2015-11-20  |   MOKYMAI MAMOMS IR TĖČIAMS, LAUKIANTIEMS KŪDIKIO

Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bendradarbiaujant su Visagino pirminės sveikatos priežiūros centru kviečia į nemokamus mokymus ,,Sveiko gyvenimo pradžia“. 2015 m. lapkričio 24 d. 16.00 val. (paskaitos trukmė – 2 val.). Mokymus veda gydytoja akušerė-ginekologė Valentina Zaleščuk (rusų kalba). Į mokymus atvykite adresu Visagino PSPC (Taikos pr. 15), 4 aukštas - 404 kab. Laukiame būsimų mamyčių ir tėvelių!

Plačiau
2015-11-19  |   Visagino seniūnaičių kontaktinė informacija

Primename, kad Visagino savivaldybėje yra išrinkti dešimties seniūnaitijų seniūnaičiai. Šių seniūnaitijų gyventojai gali kreiptis įvairiais seniūnaičių kompetencijos klausimais.

Seniūnaitija 

Seniūnaitis

Tel. Nr.

El. paštas

Atgimimo 

Sergej PRESNIAKOV

8 624 80 729

seniunaitis.atgimimo@gmail.com

Energetikų g.

Aurimas GUDAS

8 626 02 877

augudas@gmail.com

Karlų

Feliks BALIUKEVIČ

8 652 63 232 

 

Kosmoso g. 

Tatjana BORODAČIUK

8 623 46 871

vis.kosmoso@gmail.com

Magūnų

Jevgenij PANKOV

8 656 40 285

magunu.seniunaitis@gmail.com

Parko g.

Ana PADALKA

8 611 90 827 

aniapad@gmail.com

Partizanų g. 

Olga VELAVIČIŪTĖ

8 624 76 950 

olga.velaviciute@gmail.com

Santarvės g.

Loreta ŽIGIENĖ

8 657 76 464

loreta.zigiene@gmail.com

Sedulinos al.

Aušra ANDRIJAUSKIENĖ 

8 615 69 989

sedulinos.sen@gmail.com

Vilties g.

Irma DAUKANTIENĖ

8 670 73 050

irmavisaginas@gmail.com

Plačiau
2015-11-19  |   Europos ŽIV testavimo savaitės metu nemokami tyrimai dėl ŽIV

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Visagino skyrius trečius metus iš eilės kartu su partneriais Europos ŽIV testavimo savaitės metu ne tik informuos apie ŽIV ištyrimo naudą, bet ir skatins žmones nemokamai ir anonimiškai atlikti greitąjį ŽIV tyrimą.
2015 m. lapkričio 20–27 d., Visaginas
Per šią savaitę daugelyje šalies sveikatos priežiūros įstaigų bei žalos mažinimo kabinete (Taikos pr. 11, Visagine) bus galima nemokamai ir anonimiškai pasitikrinti dėl ŽIV. Todėl kviečiame pamiršti baimes ir neteisingus mitus, kad bendras kraujo tyrimas parodo užsikrėtimą ŽIV arba kad visi, kuriems atliekamos operacijos, tiriami dėl ŽIV, tiesiog imti ir atlikti ŽIV tyrimą.

Plačiau
2015-11-19  |   Panevėžio „Cido“ arenoje visaginiečių triumfas

„Kapelmaušis 2015“ įvyko ir pavyko! Keturios valandos smagios muzikos ir gerų emocijų, o rezultatas – Visagino kapelos „Samanyčia“ triumfas. Aurimo Gudo vadovaujamas kolektyvas pelnė ir žiūrovų simpatijų prizą, ir apdovanojimą už geriausiai atliktą privalomą kūrinį, Rimanto Švaplio polką „Onarava“, ir Didįjį prizą.
Lapkričio 14 d. Panevėžyje, Cido arenoje, nugriaudėjo tradicinė 23-oji Aukštaitijos regiono liaudiškos muzikos kapelų šventė – varžytuvės „Kapelmaušis 2015“.

Plačiau
2015-11-19  |   Visagine pradėjo veiklas Lietuvos darbo biržos projektas „Atrask save“

Lietuvos darbo birža pradėjo įgyvendinti Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų finansuojamą projektą „Atrask save“, kurio metu bus įgyvendinamos ankstyvos intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemonės, numatytos Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo plane, patvirtintame Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2013 m. gruodžio 16 d. įsakymu Nr. A1-692 „Dėl Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo plano patvirtinimo“ bei užtikrinančios pirminės intervencijos paslaugų teikimą tiek neaktyviam, tiek registruotam teritorinėse darbo biržose jaunimui, atsižvelgiant į individualius jaunų žmonių poreikius ir taikant įvairias darbo su jaunimu formas, neformaliojo ugdymo metodus, skatinančius motyvaciją dirbti/mokytis, didinančius pasitikėjimą savimi ir atsakomybę, leidžiančius labiau pažinti save, atskleidžiant savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

Plačiau
2015-11-19  |   Lapkričio 20 d. Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos diena!

Vaiko teisių konvencija – tai išsamiausias dokumentas apie vaiko teises. Ir tai daugiausia pasaulio valstybių ratifikuotas žmogaus teisių susitarimas istorijoje!
Šis dokumentas įtvirtina konkrečias vaiko teises tarptautinėje teisėje, apibrėždamas universalius principus ir standartus dėl statuso ir elgesio su vaikais visame pasaulyje.
1989 metais vyriausybės visame pasaulyje pažadėjo visiems vaikams lygias teises. Šios teisės remiasi tuo, kad vaikui reikia išgyventi, augti, dalyvauti ir išvystyti savo potencialą. Konvencija taikoma vienodai visiems vaikams, nepriklausomai nuo to, kas jie yra ar iš kur jie kilę. Joje išdėstoma, ko reikia vaikui, kad vaikystė būtų saugi ir laiminga. Linkime, kad ši Konvencija būtų tinkamai suprantama ir vykdoma!
Mylėkime, gerbkime vaikus! Mes turime tokius vaikus, kokie patys esame.

Plačiau
2015-11-18  |   Projektas „Saugesnė aplinka – saugesnė kultūra“

Visagino kultūros centras (toliau – VKC) vykdo nusikaltimų prevencijos ir kontrolės priemonių projektą „Saugesnė aplinka – saugesnė kultūra“, kurį finansuoja Visagino savivaldybės administracija. Įgyvendinant projektą prie VKC „Sedulinos“ pastato bus įrengta vaizdo stebėjimo sistema ir organizuota keletas renginių.
Lapkričio 24–25 dienomis VKC „Draugystės“ kino salėje (Parko g. 7) bus pristatytas kino filmas „Atsiprašau“ (Nyderlandai, filmas apie patyčias tarp jaunimo). Bilieto kaina 1,16 Eur. Po kino filmo bus nemokamai dalijama literatūra, kaip spręsti tam tikras konfliktines situacijas, taip pat vyks Visagino policijos komisariato atstovų paskaita patyčių tarp jaunimo tema.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2015     
AKTUALUS
KLAUSIMAS
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10068929
Šiandien apsilankė: 117
Dabar naršo: 2
 

 
 

 

 

 

 

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema