VERSIJA NEĮGALIEMS
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
SpausdintiPrašymų (skundų) priėmimas
Tarybos posėdžių transliacija
Visagino savivaldybės 2014 m. biudžeto projektas
Aplinkos tvarkymo ir švaros taisyklės
Atliekų tvarkymas
Oro kokybės rodikliai
Išorinės reklamos įrengimas
Valstybinės žemės nuomos mokestis
Vaikų socializacijos projektų rėmimo tvarkos aprašas
Vaikų socializacijos programos
Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 m. programa
Renginių organizavimas Visagino savivaldybės viešosiose vietose
Vaikų dienos centrai
Švietimo stebėsenos rodikliai
Spaudoje apie Visaginą
Gyvūnų laikymo ir auginimo Visagino savivaldybės teritorijoje taisyklės
2014-11-25 KONKURSAS „UŽ NUOPELNUS VISAGINO SAVIVALDYBEI 2014“

2014 m. lapkričio 21 d. posėdžiavusi apdovanojimų „Už nuopelnus Visagino savivaldybei“ konkurso komisija įvertino pateiktas kandidatūras ir balsų dauguma patvirtino po 3 kandidatus kiekvienai numatomai nominacijai.

Balsavimas vyks nuo 2014 m. lapkričio 25 d. iki 2014 m. lapkričio 30 d. Balsuoti galima elektroniniu būdu ar užpildyti anketą ir įmesti ją į balsavimo urną Visagino savivaldybės administracijos I aukšte (Parko g. 14).
Anketą rasite prie urnos ir / arba interneto svetainėje www.visaginas.lt, kur taip pat bus paskelbta, už kokią veiklą nominuojamas kiekvienas kandidatas.

Kviečiame visus Visagino savivaldybės gyventojus aktyviai dalyvauti renkant įvairiose veiklos srityse labiausiai nusipelniusius visaginiečius. Nebūkime abejingi – padėkokime geriausiesiems.

                                                 BALSAVIMO ANKETA

PlačiauNaujienos
2014-11-27  |   PARENGTAS „MEDŽIO GRANULIŲ IR BRIKETŲ GAMYBOS CECHO“ PROJEKTINIS PASIŪLYMAS.

1.Statybos vieta : Pramonės g 2, Karlų km., Visagino sav.

2.Statinio paskirtis : gamybos ir pramonės paskirties pastatas (medžio granulių ir briketų gamybos cechas).

3.Informaciją apie projektą teikia : projekto vadovė Birutė Kudžmienė, el. Paštas: institutas@respro.lt., tel. 868629881.

4.Statytojas : UAB „Daturė“, Rubiežiaus km., Trakų raj. LT-21143, el. Paštas: vytautas@dature.lt, tel. 861554865.

5.Su projektiniais pasiūlymais susipažinti galima UAB „Remonto ir statybos projektas“, Vytauto g. 77 Ukmergė, tel. 8340 52738, nuo 2014 12 02 iki 2014 12 08 (išskyrus išeigines), nuo 7.00 val. iki 16.00 val.

6. Projektinius pasiūlymus galima teikti iki 2014 12 08 dienos, adresu Vytauto g 77 Ukmergė, tel. 8340 52738, arba el. Paštu institutas@respro.lt

7.Viešas susirinkimas vyks adresu Pramonės g 2, Karlų km.,  Visagino raj. sav. (UAB „Daturė“ Visagino padalinio administracinėse patalpose), 2014 m. gruodžio mėn. 8 dieną, 17.00 val.

Plačiau
2014-11-27  |   MANO NAMAI – MANO TVIRTOVĖ?

Šiemet šalies daugiabučiuose kilo 748 gaisrai (pernai per tą patį laikotarpį – 789). Juose žuvo 28 žmonės, dar 65 buvo traumuoti. Laimei, 109 gyventojus pavyko išgelbėti.

Lapkričio 26 d., iškart po vidurnakčio, ugniagesiai skubėjo į Vilnių, Naugarduko gatvę, kur atvira liepsna degė trijų kambarių butas. Iš buto buvo išneštas ir į ligoninę išvežtas 1954 metais gimęs vyras. Bute rastas smarkiai apdegęs 1950 metais gimusios moters kūnas. Gaisro metu kambaryje sudegė lova, apdegė baldai ir namų apyvokos daiktai. Manoma, kad gaisras kilo dėl neatsargaus rūkymo.

Dažniausios gaisrų butuose priežastys – rūkymas lovoje, neatsargus elgesys su ugnimi, be priežiūros ant viryklės paliktas gaminamas maistas, elektros įrangos įrengimo ir eksploatavimo pažeidimai bei elektros instaliacijos gedimai. Neretai gaisras kyla ir daugiabučių namų bendrojo naudojimo patalpose: balkonuose, lodžijose, koridoriuose ar rūsiuose. Ugnis neretai įsiplieskia dėl to, kad daugiabučių namų gyventojai jose palieka nereikalingus daiktus, baldus, atliekas ar degias medžiagas.

Plačiau
2014-11-26  |   DĖL SUMAŽINTŲ KOMPENSACIJŲ ATSISAKIUSIEMS DALYVAUTI MODERNIZAVIMO PROCESE

Visagino savivaldybės administracija primena, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo (toliau – Įstatymas) 21 straipsnio 12 dalimi daugiabučių namų butų savininkai, gaunantys būsto šildymo išlaidų kompensaciją, privalo dalyvauti daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektuose.

Informuojame, kad 2014–2015 metų šildymo sezonui 16 daugiabučių namų 58 butų savininkams, gaunantiems būsto šildymo išlaidų kompensaciją, skiriama kompensuojama būsto šildymo išlaidų dalis sumažinta 50 procentų. Skiriama būsto šildymo išlaidų kompensacija jau sumažinta šiuose namuose gyvenantiems nepasiturintiems asmenims: Draugystės g. 1 ir 13 – iš viso 4 butai, Energetikų g. 8, 18, 22, 38, 44 ir 60 – iš viso 18 butų, Sedulinos al. 4 ir 65 – iš viso 16 butų, Statybininkų g. 3 ir 14 – iš viso 11 butų, Taikos pr. 50, 74 ir 78A – iš viso 6 butai, Tarybų g. 12 – 3 butai.

Plačiau
2014-11-26  |   Policija primena – nelaukime, kol smurtas taps kasdienybe, pasakykime jam „Ne“ dabar!

Lapkričio 25 dieną minima Tarptautinė kovos prieš moterų prievartą diena. Įvairiomis akcijomis, renginiais stengiamasi atkreipti visuomenės dėmesį į šią problemą. Lietuvoje šią dieną, kaip ir daugelyje pasaulio šalių, organizuojama tarptautinė socialinė akcija „16 aktyvumo dienų prieš smurtą prieš moteris“. Visagino policijos komisariate per š. m. sausio–spalio mėnesius užregistruotos 38 nusikalstamos veikos, susijusios su smurtu artimoje aplinkoje. 2013 per tą patį laikotarpį 33 nusikalstamos veikos. Pradėti 27 ikiteisminiai tyrimai dėl smurto prieš moteris, 1 prieš vaikus ir 3 dėl smurto prieš vyrus.

2011 m. gruodžio 15 d. įsigaliojo Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymas (toliau – įstatymas), kurio pagrindinė paskirtis – ginti asmenis nuo smurto artimoje aplinkoje, kuris dėl jo žalos visuomenei priskiriamas prie visuomeninę reikšmę turinčių veikų, greitai reaguoti į iškilusią grėsmę, imtis prevencijos priemonių, taikyti apsaugos priemones ir teikti tinkamą pagalbą. Šiame įstatyme artima aplinka – tai aplinka, kurią sudaro asmenys, siejami arba praeityje sieti santuokiniais, partnerystės, svainystės ar kitais artimais ryšiais, taip pat asmenys, kartu gyvenantys ir tvarkantys bendrą ūkį. Smurtas – veikimu ar neveikimu asmeniui daromas tyčinis fizinis, psichinis, seksualinis, ekonominis ar kitas poveikis, dėl kurio asmuo patiria fizinę, materialinę ar neturtinę žalą.

Plačiau
2014-11-26  |   KVIEČIAME LITERATUS IR MENININKUS TEIKTI SAVO KŪRYBĄ ALMANACHUI

Visagino savivaldybės administracija planuoja dar šiais metais išleisti tęstinį literatūros almanachą ,,Visagino aušros“, skirtą Visagino 40-ajam jubiliejui. Visus, kuriančius ar dar tik bandančius rašyti poeziją ar prozą, maloniai prašome savo originalią kūrybą iki 2014 m. gruodžio 5 d. siųsti el. p. vbdirektore@sugardas.lt ir pridėti trumpą gyvenimo bei kūrybinės veiklos aprašymą, kontaktinę informaciją.

Kviečiame prisijungti ir menininkus (dailininkus, tapytojus, kt.), kurių nufotografuoti darbai iliustruos almanachą. Pasidalinkite savo kūryba su kitais bendraminčiais!

Kontaktai pasiteirauti:
Visagino viešoji biblioteka
Taikos pr. 52, Visaginas
Tel. 75 312, mob. tel. 8 672 10 800
Direktorė Dalia Sargūnienė

Plačiau
2014-11-26  |   VISAGINO VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „AUKSINIS RAKTELIS“ KLASIKINĖS MUZIKOS FESTIVALIO ,,KLAUSOME, GROJAME, ŽAIDŽIAME IR ŠOKAME KLASIKĄ“ DALYVIS

Vilniaus vaikų lopšelis-darželis „Žiedas“ jau nuo 2009 m. vykdo projektą ,,Klausome, grojame, žaidžiame ir šokame klasiką“, kuriame šiais metais pakvietė dalyvauti ir mūsų įstaigą. Džiaugiamės, kad siekdami įgyvendint projekto tikslą – atskleisti klasikinės muzikos grožį klausantis, grojant, žaidžiant, šokant – ir vaikams, ir tėvams suteikėme daug teigiamų emocijų, naujos patirties, padėjome plačiau taikyti klasikinę muziką ne tik per šventes, bet ir kasdienėje veikloje.

Projekto veiklų rezultatus lapkričio 25 d. galėjome parodyti festivalyje, kuriame „Kodėlčiukų“ grupės ugdytiniai šoko pagal Johannes Brahms „Hungarian Dance Nr. 5“, o pasirengti jiems padėjo meninio ugdymo mokytoja Laima Kajėnaitė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Daiva Gudelevičienė. Po festivalio galėjome aplankyti ir piešinių parodą-konkursą ,,Klasikinės muzikos beklausant“, kur taip pat eksponuojami ir mūsų įstaigos ugdytinių piešiniai.

Iš nuostabios kelionės po klasikinės muzikos labirintus grįžome šiek tiek pavargę, bet laimingi ir dėkingi organizatoriams už patirtas nepakartojamas emocijas.

Plačiau
2014-11-26  |   LEIDIMŲ-HIGIENOS PASŲ TURĖTOJŲ PAREIGOS

Utenos visuomenės sveikatos centro Zarasų skyriaus specialistai atkreipia dėmesį, kad  Leidimų- higienos pasų išdavimo taisyklių  (LR SA ministro 2010-07-13 įsakymas Nr. V-632) VI skyriuje aprašytos LHP turėtojų pareigos, kuriomis vadovaujantis reikia informuoti Visuomenės sveikatos centrus:

1. apie pasikeitusius leidime-higienos pase įrašytus duomenis (juridinis asmuo ir filialas – pavadinimą, buveinės adresą, pakeistą kodą (suteiktą naują kodą); fizinis asmuo – asmens duomenis, adresą, kuriuo galima siųsti korespondenciją) ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo šių duomenų pakeitimo;

2. apie pasikeitusias ūkinės komercinės veiklos vykdymo sąlygas ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo šių sąlygų pasikeitimo.

Plačiau
2014-11-25  |   „ATEIK LAUKIAMAS, IŠEIK MYLIMAS“

Geltonojo kaspino diena – tai pasaulinė smurto prieš vaikus prevencijos diena. Lapkričio 19 dieną minint Geltonojo kaspino dieną mūsų lopšelyje-darželyje „Auksinis raktelis“ nuo pat ryto vyko įvairiausia veikla: vaikučiai kirpo, piešė ir aplikavo geltonas šypsenėles, kuriomis paskui papuošė darželio sienas, iš geltonų rankyčių sudėjo saulytę su užrašu „Ištiesk pagalbos rankytę“. Buvo surengta vaikų piešinių paroda „Mes esame vienos saulės vaikai“. Grupėse kalbėjosi apie draugystę, užuojautą, pagalbą, toleranciją, sakomi gražiausi draugystės žodžiai, vaikučiai pažadėjo gyventi draugiškai, vieni kitiems padėti, palinkėjo saugios ir draugiškos dienos. Skambant linksmai muzikai, visi vaikai džiaugsmingai šoko ir dainavo.    
                                                                                  
Paminėdami Geltonojo kaspino dieną siekėme ugdytinių bei jų tėvelių dėmesį į tai, kad vaikas visuomet jaustųsi saugus, orus ir gerbiamas:  „Ateik laukiamas, išeik mylimas“. Plačiau

2014-11-25  |   INFORMACIJA APIE ASMENŲ PAGEIDAVIMŲ, PASIŪLYMŲ IR PASTABŲ DĖŽUTĘ

Nuo 2014 m. sausio 1 d. iki 2014 m. lapkričio 24 d. Asmenų pageidavimų, pasiūlymų ir pastabų dėžutėje rasta 5 pasiūlymai/pageidavimai/pastabos, iš jų:
 – vienas pasiūlymas dėl šaligatvių miesto centre;
 – viena pastaba dėl iškirstų medžių prie Visagino ežero;
 – trys pageidavimai dėl kiosko pašalinimo, esančio prie namo Sedulinos al. 3.
Per šį laikotarpį buvo gauta keletas klausimų telefonu, skirtų administracijai, dėl šildymo sezono pradžios mieste, šviesiuoju paros metu degančių bei tamsiuoju paros metu nedegančių šviestuvų. 
Pasiūlymai, pageidavimai, pastabos bei paklausimai gauti telefonu buvo perduoti administracijos darbuotojams pagal kompetenciją.

Plačiau
2014-11-24  |   KĄ TURITE ŽINOTI APIE EURĄ

Nuo 2015-ųjų sausio 1 dienos Lietuvoje bus įvesta bendroji Europos valiuta – euras. Čia rasite su euro įvedimu susijusias aktualijas, praktinius patarimus, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Praktiniai aspektai
15 kalendorinių dienų – nuo 2015 m. sausio 1 dienos iki sausio 15 dienos – už prekes ir paslaugas mokant grynais pinigais, bus galima atsiskaityti ir litais, tačiau grąžą gausite tik eurais. Nuo 2015 m. sausio 16 dienos atsiskaityti bus galima tik eurais.

Nuo 2015 m. sausio 1 dienos litai bus keičiami nemokamai 3,4528 lito už 1 eurą kursu. Grynuosius pinigus nuo 2015 m. sausio 1 dienos nemokamai keis:
• Komercinių bankų skyriai, kurie atlieka grynųjų pinigų operacijas (pirmą pusmetį (iki liepos 1 dienos) keis visi komercinių bankų skyriai, antrą pusmetį – dalis bankų skyrių, kurie bus nurodyti vėliau atskirai);
• Lietuvos pašte ir kai kuriose kredito unijose litai į eurus nemokamai bus keičiami 60 dienų (iki kovo 1 dienos);
• Lietuvos bankas nemokamai litus į eurus keis visą laiką.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Lapkritis
    2014     
AKTUALUS
KLAUSIMAS
Ar pritariate Visagino miesto šventės datos perkėlimui iš rugpjūčio į gegužės mėnesio paskutinį savaitgalį?
Taip;
Ne;
Neturiu nuomonės.
Rezultatai
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
PAIEŠKA
SVETAINĖJE
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10068929
Šiandien apsilankė: 2030
Dabar naršo: 37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema