VERSIJA NEĮGALIEMS
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
SpausdintiPrašymų (skundų) priėmimas
Tarybos posėdžių transliacija
Visagino savivaldybės 2014 m. biudžeto projektas
IAE regiono projektų konkursas
Aplinkos tvarkymo ir švaros taisyklės
Atliekų tvarkymas
Oro kokybės rodikliai
Išorinės reklamos įrengimas
Valstybinės žemės nuomos mokestis
Vaikų socializacijos projektų rėmimo tvarkos aprašas
Vaikų socializacijos programos
Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 m. programa
Renginių organizavimas Visagino savivaldybės viešosiose vietose
Vaikų dienos centrai
Švietimo stebėsenos rodikliai
Spaudoje apie Visaginą
Gyvūnų laikymo ir auginimo Visagino savivaldybės teritorijoje taisyklės
2014-08-05 „BALTIJOS KELIO SĄŠAUKA“

2014 m. rugpjūtį švenčiame Baltijos kelio 25-metį. Tuomet, 1989 m. rugpjūčio 23 d. 19.00 val., Baltijos tautos išreiškė tvirtą savo apsisprendimą ir norą būti laisvos, ir apie 2 mln. Lietuvos, Latvijos ir Estijos žmonių rankų grandinė nusitiesė 620 km nuo Vilniaus per Rygą iki Talino. Tarp 2 mln. šios istorinės akcijos dalyvių buvo ir tuometinio Sniečkaus gyventojų. Baltijos kelyje dalyvavo nemažai kitų miestų žmonių, kurie per pastaruosius 25-erius metus apsigyveno Visagine ir dabar sieja savo gyvenimą su juo.
Mielieji! Kviečiame atsiliepti visus, kurie prieš 25-erius metus stovėjote susikibę už rankų bet kurioje Lietuvos, Latvijos ar Estijos vietoje ar Baltijos kelio istoriją žinote tik iš pasakojimų, visus, kurie nori išgyventi nepaprastą vienybės jėgą, atvedusią į Nepriklausomybę, ir drauge paminėti šios akcijos jubiliejų. Raginame Jus iki rugpjūčio 18 d. registruotis tel. (8 386) 34 476 arba el. paštu jolanta.binkevic@visaginas.lt į autobusą, kuris nemokamai nuveš iki Baltijos kelio atminimo ženklo – Ignalinos krašto žmonių pastatyto kryžiaus (kelyje Vilnius-Panevėžys 62,8 km), kur vyks renginys „Baltijos kelio sąšauka“.

PlačiauNaujienos
2014-08-21  |   TARPTAUTINIS GATVĖS TEATRŲ FESTIVALIS MOZAIKA 2014 VISAGINE!

Ruduo dažnam iš mūsų tampa naujų darbų pradžia, įkvėpimo metu. Vilniaus senamiesčio teatras su tarptautiniu gatvės teatrų festivaliu „Mozaika 2014“ ir jo simboliu – saule, jau dešimtąjį kartą nori palepinti miesto gyventojus ir svečius šiltais, saulėtais ugnies spinduliais ir paskatinti neužmiršti, jog geri, gražūs ir šilti dalykai nutinka ne tik vasarą, tačiau visus metus.

Teatras neatsiejama kultūros dalis, bet ne kiekvienas gali sau leisti lankytis spektakliuose, tad mes suteikiame galimybę pabūti teatro pasaulyje kiekvienam norinčiajam. Tarptautinis  gatvės teatrų festivalis „Mozaika“ 2014 metais švenčia savo dešimtąjį jubiliejų, labai džiaugiasi, kad tai vyksta paskelbtais Teatro metais.

Dar Antikos laikais vaidinimai vyko po atviru dangumi. Ir mūsų  dalyvių pasirodymai vyks būtent gatvėse, atvirose erdvėse, lankomose vietose.  Ketiname džiuginti ne tik  skirtingais teatro rūšių pasirodymais, tokiais kaip lėlių teatras, ugnies teatras, akrobatika, pantomima, tačiau ir senoviniais šokiais, gatvės muzika, kuri yra neatsiejama teatro dalis. Juk patys pirmi pasirodymai buvo Antikos laikotarpio chorų atliekamas dainavimas.
Jau antrus metus tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Mozaika“ vyks ne tik Vilniuje, bet ir  Visagine. Praėjusiais metais visaginiečiai buvo tiesiog apžavėti festivalio programos. Tai buvo labai įspūdinga, nauja, netikėta. Netikėta vieta. Netikėtai didžiulis žiūrovų susidomėjimas. Plačiau
2014-08-21  |   PO ŽVAIGŽDĖTU VISAGINO DANGUM

Nuo seniausių laikų žmones viliojo visa, kas neprieinama ir paslaptinga. Labiausiai nepasiekiamas iš viso to, kas juos supo, buvo kosmosas, ir todėl saulė, mėnulis ir žvaigždės visada traukė žvilgsnius ir sielas. Žmonės buvo priversti svajoti, mąstyti ir mylėti. Nuo tada žmonės stipriai pasikeitė. Dabar juos labiau traukia prie televizoriaus ekrano ir laiko pasigrožėti žvaigždėmis dažniausiai neatrandama. Žmonės nustojo stebėtis ir džiaugtis paprastais, bet kartu ir nepakartojamais dalykais: snaige, pirmąja pavasario žole, drugeliu, skrajojančiu nuo gėlelės iki gėlelės, žvaigždėmis, žvaigždynais ir net ištisomis galaktikomis.

2014 m. rugpjūčio 26 d. 21.00 val. Visagino kultūros centro „Sedulinos“ konferencijų salėje (Vilties g. 5) vyks Visagino miesto jaunimo klubo „Jėga“ projekto „Po žvaigždėtu Visagino dangum“ įgyvendinimo pirmasis susitikimas. Projekto tikslas – skatinti jaunimo susidomėjimą astronomija ir populiarinti astronomijos mokslą per mokymus Visagino savivaldybėje. Projekto rėmėjai: Visagino savivaldybės administracija, Ignalinos AE eksploatavimo nutraukimo fondas, Visagino kultūros centras, VšĮ „Visagino astronomijos klubas“.

Plačiau
2014-08-20  |   KINO KŪRĖJAI IR ATLIEKŲ TVARKYTOJAI SUVIENIJO JĖGAS ŽMONIŲ PATOGUMUI

Lietuvos regionuose neretai stinga pačių elementariausių galimybių, kurios yra savaime suprantamos didžiųjų miestų gyventojams. Norėdamos pakeisti situaciją šiemet jėgas suvienijo dvi organizacijos – Lietuvių  kino akademija bei Gamintojų ir Importuotojų asociacija. Todėl šiemet jų organizuojami projektai „Sidabrinės gervės naktys 2014“ bei „Mes rūšiuojam“ vyksta kartu, vienas kitą papildydami.
Mūsų savivaldybėje bus sudarytos galimybės ne tik nemokamai pasižiūrėti filmus, bet ir patogiai atiduoti buitinės technikos, elektronikos atliekas ar senas baterijas. Vasaros kino festivalio filmų peržiūra vyks 2014 m. rugpjūčio 30 d. 21:30 val. Kultūros centro mažajame amfiteatre, Visagine. Šiemet festivalio organizatoriai mūsų savivaldybėje organizuojamo renginio metu rodys tokius filmus:
„KAI AUGA MEDIS“, rež. Birutė Sodeikaitė

„NEEUKLIDINĖ GEOMETRIJA“, rež. Skirmanta Jakaitė

„PUNTUKO AKMUO“, rež. Antanas Skučas

„ANGLIJOS KARALIENĖ PAGROBĖ MANO TĖVUS“, rež. Ernestas Jankauskas

„VARDAS TAMSOJE“, rež. Agnė Marcinkevičiūtė

Prieš kino filmų seansą bus galima susitikti su kino filmų kūrėjais, aktoriais, o taip pat – dalyvauti loterijoje ir laimėti įvairių vertingų prizų. Loterijoje bus galima dalyvauti su tais bilietais, kuriuos gausite festivalio dieną projekto „Mes rūšiuojam“ vykdytojams pridavę buitinės technikos, elektronikos atliekas arba senas baterijas.
 
Atliekas iš gyventojų rinks 2014 m. rugpjūčio 29d. (penktadienį) šiose vietose tokiu grafiku:
11.00 – 11.20 I mikrorajonas, Parko g. 14, Visaginas (automobilių stovėjimo aikštelėje)
11.40 – 12.00 II mikrorajonas, Energetikų g. 34, Visaginas (automobilių stovėjimo aikštelėje prie „Maxima“ parduotuvės)

Plačiau
2014-08-20  |   NEPIRKITE KONTRABANDINIŲ PREKIŲ, VERČIAU PRANEŠKITE APIE JŲ PLATINIMĄ!

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato pareigūnai, siekdami užkardyti teisės pažeidimus, susijusius su neteisėtai įgytų akcizais apmokestinamų prekių, t.y. kontrabandinių cigarečių, degalų, alkoholio ir kt. prekių gabenimu, laikymu bei realizavimu, taip pat vykdoma nelegalia prekyba degalais, tabako ir alkoholio gaminiais, neteisėtu alkoholio ir naminės degtinės gaminimu ir realizavimu, aktyviai vykdo šios informacijos, susijusios su fiziniais ir juridiniais asmenimis, patikrinimus. Kontrabandos tikslas – išvengti draudžiamų prekių kontrolės, nemokėti muitų, akcizų ir kitų mokesčių. Kontrabandines cigaretes, alkoholį ir kurą platinantys asmenys neteisėtu būdu turtėja, nemoka jokių mokesčių, todėl valstybės biudžetas kiekvienu, kontrabandinių prekių platinimo atveju, praranda pajamas, kurias tenka padengti kitiems, sąžiningai dirbantiems gyventojams. Be to, kontrabanda sudaro laisvas galimybes nelegalioje rinkoje įsigyti tabako ir alkoholio gaminių nepilnamečiams.

Plačiau
2014-08-19  |   INFORMACIJA PINIGINĖS SOCIALINĖS PARAMOS IR ŠALPOS IŠMOKŲ GAVĖJAMS APIE IŠMOKŲ DYDŽIUS, KEIČIANT LITUS Į EURUS

Visos išmokos nuo euro įvedimo dienos, t. y. nuo 2015 m. sausio 1 d., bus mokamos eurais.

Europos Sąjungos Tarybos neatšaukiamai nustatytas euro ir lito perskaičiavimo kursas yra 3,45280. Pagal šį kursą bus perskaičiuotos visos išmokos bei perskaičiuojami iki euro įvedimo dienos apskaičiuotų, bet neišmokėtų už gruodžio ir ankstesnius mėnesius išmokų dydžiai.

Išmokos perskaičiuojamos į eurus gavėjo naudai apvalinant iki dviejų skaitmenų po kablelio. Tais atvejais, kai skaitmuo po paskutinio skaitmens, iki kurio apvalinama, yra didesnis už 0, prie paskutinio skaitmens pridedamas vienetas.
Pavyzdžiui, paskirta socialinė pašalpa 280 litų, perskaičiavę ją į eurus gauname: 280 / 3,45280 = 81,09360... = 81,10 euro.
Pavyzdžiui, paskirta socialinė pašalpa 350 litų, perskaičiavę ją į eurus gauname: 350 / 3,45280 = 101,36701... = 101,37 euro.

Nuo euro įvedimo dienos, skaičiuojant arba perskaičiuojant iki euro įvedimo dienos už sausį ir vėlesnius mėnesius apskaičiuotų išmokų dydžius, šių išmokų dydžiai bus apskaičiuojami pagal naujai patvirtintus valstybės remiamų pajamų, bazinės socialinės išmokos arba valstybinės socialinio draudimo bazinės pensijos dydžius.

Plačiau
2014-08-19  |   DĖL ŠILUMOS TINKLŲ HIDRAULINIŲ BANDYMŲ

Informuojame, kad 2014 m. rugpjūčio 25 – 27 d. bus atliekami šilumos tinklų hidrauliniai bandymai padidintu spaudimu.

Todėl nuo 2014-08-25 00.00 val. iki 2014-08-27 12.00 val. nebus karšto vandens arba jo parametrai neatitiks normų reikalavimų.

Telefonas informacijai: (8 386) 71 132.

Plačiau
2014-08-14  |   DĖL LANKYMOSI MIŠKUOSE

Informuojame, kad rubrikoje „Teisinė informacija – Teisės aktai – Direktoriaus įsakymai“ paskelbtas 2014 m. rugpjūčio 14 d. Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas Nr. ĮV-888 „Dėl Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus 2014 m. liepos 30 d. įsakymo Nr. ĮV-833 „Dėl lankymosi miškuose“ pripažinimo netekusiu galios“.

Plačiau
2014-08-14  |   INFORMUOJAME

2014 m. rugpjūčio 14 d. Visagino savivaldybės administracijos direktorius ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Visagino valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas-valstybinis veterinarijos inspektorius pasirašė įsakymą Nr. ĮV-887/70 ĮV-14 „Dėl afrikinio kiaulių maro apribojimo ir kontrolės priemonių paskelbimo priežiūros zonoje“.

Plačiau
2014-08-14  |   Nuo 2014 m. rugpjūčio 1 d. keičiasi šilumos ir karšto vandens kainos

VĮ „Visagino energija“ informuoja, kad nuo 2014 m. rugpjūčio 1 d. 0,1 proc. mažėja tiekiamos šilumos energijos ir karšto vandens kainos (palyginus su praėjusio mėnesio kainomis).
ŠILUMOS ENERGIJOS KAINOS (BE PVM):

Gyventojams


1.Kai šilumos pardavimo kaina taikoma 0,09 ct/kWh / 0,03 euro ct/kWh – 20,00 ct/kWh / 5,80 euro ct/kWh.
2.Kai šilumos pardavimo kaina taikoma 0,82 Lt / 0,24 Eur per mėn. (nepriklausomai nuo suvartoto šilumos kiekio) – 19,91 ct/kWh / 5,77 euro ct/kWh + 0,82 Lt / 0,24 Eur per mėn.

Plačiau
2014-08-13  |   INFORMUOJAME

Visagino savivaldybės administracija organizuoja gyventojų, kurių daugiabučiams namams yra rengiami atnaujinimo (modernizavimo) investiciniai planai (toliau – investiciniai planai), susitikimus su investicinių planų rengėjais dėl investicinių planų rengimo. Susirinkimai vyks Visagino savivaldybės administracijoje Parko g. 14 didžiojoje posėdžių salėje ir UAB “Visagino būstas” patalpose Statybininkų g. 24, 136 kab. Susirinkimų grafikas pridedamas.
Susipažinti su Jūsų namo pirminiu investiciniu planu galite interneto svetainėje http://www.visaginas.lt   „Visagino miesto daugiabučių gyvenamųjų namų modernizavimo programos“.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Rugpjūtis
    2014     
AKTUALUS
KLAUSIMAS
Kaip vertinate naują miesto gimtadienio šventei pasirinktą vietą I-ojo mikrorajono amfiteatre?
puikus pasirinkimas;
netinkama vieta;
neturiu nuomonės, man nesvarbu.
Rezultatai
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
PAIEŠKA
SVETAINĖJE
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10068929
Šiandien apsilankė: 8312
Dabar naršo: 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema