Visagino savivaldybė

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
2016-01-11  |   Teikite pasiūlymus dėl kitų metų naujamečių švenčių organizavimo

Mieli visaginiečiai, įstaigų, organizacijų, įmonių bendruomenės, pavieniai gyventojai, naujamečių švenčių šurmulys jau baigiasi, tačiau jų sukurta nuotaika dar nepaliko mūsų. Todėl būtent dabar kreipiamės į Jus prašydami ir ragindami pateikti savo idėjas, pasiūlymus dėl jau kitų naujamečių švenčių organizavimo savivaldybės teritorijoje: kokius renginius, programas, akcijas siūlote organizuoti, kur siūlote statyti pagrindinę miesto eglę, kaip puošti miesto viešąsias erdves ir pan.
Jūsų pasiūlymų lauksime iki 2016 m. vasario 15 d. el. paštu visaginas@visaginas.lt arba pasiūlymus raštu galite pateikti Visagino savivaldybės administracijos I aukšte esančiame „vieno langelio“ kabinete (109 kab.).
 
Visi drauge kurkime šventinę nuotaiką!

PlačiauNaujienos
2016-02-11  |   DĖL KONKURSŲ

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras skelbia nacionalinio konkurso ,,Pamoka gamtoje: svajokime drauge“, ekologinio konkurso ,,Mano žalioji palangė“ ir Geriausiai tvarkomų mokyklų edukacinių erdvių apžiūros–konkurso nuostatus.
Kviečiame ugdymo įstaigas aktyviai dalyvauti skelbiamuose konkursuose.
Išsamesnę informaciją apie konkursus galite rasti internete šiais adresais: http://www.lmnsc.lt/lt/pamoka_gamtoje; http://www.lmnsc.lt/lt/zalioji_palange; http:www.lmnsc.lt/lt/apziuros_konkursas.

Kontaktai pasiteirauti: tel. (8 5) 267 0060 arba el. p. ausrine.demsiene@lmnsc.lt

Plačiau
2016-02-11  |   STUDIJŲ RĖMIMO KONKURSAS

Visagino savivaldybės administracija skelbia studijų rėmimo konkursą. Dviem gerai besimokantiems studentams iš Visagino savivaldybės studijų rėmimo lėšų numatoma skirti finansinę paramą po 60 Eur per mėnesį už 2016 m. vasario–birželio mėnesius.
Į paramą gali pretenduoti asmenys, studijuojantys Lietuvos universitetuose pagal dieninių skyrių pagrindines programas (bakalauro studijas).
Pretendentai iki 2016 m. kovo 15 d. savivaldybės administracijos direktoriaus vardu turi pateikti motyvuotą prašymą ir šiuos dokumentus:
 
• fakulteto dekano patvirtintą pažymą apie studento 2015-2016 m. I studijų pusmečio (žiemos semestro) pažangumą (studijų pusmečio mokymosi vidurkis turėtų būti ne žemesnis kaip 8 balai);
• pažymą apie šeimos pajamas (išskyrus stipendijas) pastaruosius tris mėnesius (iki prašymo pateikimo mėnesio) arba kreipimosi mėnesio (jei bent vieno šeimos nario pajamų šaltinis, lyginant su 3 praėjusiais mėnesiais, pasikeitė).

Plačiau
2016-02-11  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS ANTRO POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ

2016 m. vasario 18  d. 10.00 val. savivaldybės posėdžių salėje (Parko g. 14) vyks antras Visagino savivaldybės tarybos posėdis (darbotvarkė sudaryta Visagino savivaldybės mero 2016 m. vasario 10 d. potvarkiu Nr. PV-16).
 
DARBOTVARKĖ:

1. Dėl Visagino savivaldybės 2016–2018 metų strateginio veiklos plano patvirtinimo
 
2. Dėl Visagino kultūros centro direktorės D.  M. galimo darbo drausmės pažeidimo

Plačiau
2016-02-10  |   Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtas renginys „Mūsų čia žemė ir buvo, ir bus!“

Šiemet mūsų šalis jau 98-ąjį kartą mini Valstybės atkūrimo dieną. Vasario 16-oji svarbi ir reikšminga kiekvienam šalies praeitį žinančiam ir gerbiančiam Lietuvos piliečiui. Verta susiburti ir pabūti drauge šią ypatingą mūsų valstybei dieną!
Visi pilietiški visaginiečiai ir miesto svečiai kviečiami į minėjimą-koncertą „Mūsų čia žemė ir buvo, ir bus!“, kuris įvyks vasario 16 d., antradienį, Visagino kultūros centro (toliau – VKC) „Draugystės“ koncertų salėje. Pradžia – 16.00 val.
Šventiniame koncerte dalyvaus VKC kolektyvai: vaikų ir jaunimo teatras „Teatriukas“ (vad. Birutė Davidovičė), šokių kolektyvas „Rodničiok“ (vad. Galina Chutorskich), vyresniųjų šokių kolektyvas „Gervė“ (vad. Diana Skusevičienė), jaunimo liaudiškos muzikos kapela „Samanyčia“ (vad. Aurimas Gudas) ir liaudiškos muzikos kapela „Linksmuolė“ (vad. Tomas Kochanka).
Laukiame jūsų!
 
Renginys nemokamas

Plačiau
2016-02-10  |   PIRMO 2016 M. NAUJAGIMIO SVEIKINIMAS

Pagal gražią tradiciją, kuri buvo pradėta 2004 metais, Visagino savivaldybės meras kiekvienų metų pradžioje sveikina pirmą naujagimį ir jo tėvus, įteikdamas jiems simbolinę dovaną. 2016 m. sausio 6 d. 9.27 val. Visagino ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriuje pasaulį išvydo 3112 g svorio ir 52 cm ūgio mažasis visaginietis. Savo vaikui laimingi tėvai suteikė vardą Aleksejus. Tai graikų kilmės vardas, reiškiantis „ginti, saugoti“. Šiandien, vasario 10 d., Civilinės metrikacijos įstaigoje, tęsdama šią iškilmingą miesto tradiciją, Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė nuoširdžiai pasveikino naujagimį ir jo tėvus Svetlaną ir Jevgenijų Kramorovus. Merė įteikė jaunajam visaginiečiui sidabrinį šaukštelį su užrašu „Gimusiam Visagine“, taip pat išgraviruota berniuko gimimo data ir laiku, vaiko ūgiu ir svoriu. Juridinio skyriaus vedėjo pavaduotoja civilinei metrikacijai Liudmila Grinevskaja taip pat pasveikino tėvus ir įteikė jiems vaiko gimimo liudijimą.

Plačiau
2016-02-10  |   Būkime vieningi dėvėdami sportinę aprangą

Visagino socialinių paslaugų centras trečius metus vykdo Vaikų dienos centro projektą. Dienos centrą lanko vaikai iš socialinės rizikos ir nepasiturinčių šeimų. Mūsų centrą lanko apie 60 įvairaus amžiaus vaikų, o reguliariai lankančių apie 30 vaikų.
Mūsų centre yra įvairių užimtumo formų, tačiau itin didelį dėmesį skiriame sportui. Rengdami sportinius užsiėmimus susidūrėme su problema, kad dauguma vaikų neturi sportinės aprangos arba sportinėje veikloje dalyvauja su įprastiniais drabužiais, arba sportinę aprangą turintys vaikai jaučiasi nesmagiai, nes ji yra netvarkinga ir sunešiota.  Nuolatos lankantys Dienos centrą vaikai, turėdami vienodą sportinę aprangą, galėtų aktyviai ir kokybiškai dalyvauti sportiniuose užsiėmimuose ir jaustis komfortiškai, neišsiskirdami iš kitų savo draugų. Jie galėtų jaustis kaip vieninga komanda.

Plačiau
2016-02-09  |   Dėl visuomenės supažindinimo su planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimo ataskaita

Planuojama ūkinė veikla: „IAE А-1 bloko įrenginių išmontavimas ir dezaktyvavimas“.
Planuojamos ūkinės veiklos organizatorius: valstybės įmonė Ignalinos atominė elektrinė (toliau – IAE), kurios buveinė: Elektrinės g. 4, Drūkšinių k., Visagino savivaldybė, LT-31500 Visaginas, tel. (8~386) 28985, faksas (8~386) 24396.
Planuojamos ūkinės veiklos vieta: IAE teritorija, Visagino savivaldybė.
Poveikio aplinkai vertinimo (toliau – PAV) dokumentų rengėjas yra VĮ IAE. Įgaliotų asmenų kontaktinė informacija yra pateikiama žemiau.
PAV subjektai, kurie išnagrinės PAV ataskaitą ir pateiks savo išvadas:
• Sveikatos apsaugos ministerija;
• Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos;
• Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos;
• Visagino savivaldybė;
• Valstybinė atominės energetikos saugos inspekcija.

Plačiau
2016-02-09  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS SOCIALINIŲ REIKALŲ KOMISIJOS POSĖDIS

2016 m. vasario 8 d. įvyko Visagino savivaldybės socialinių reikalų komisijos posėdis.
Komisijos posėdžio metu buvo svarstyti 26 prašymai dėl socialinės paramos, iš jų patenkinti: 4 prašymai – dėl socialinės pašalpos, 13 – dėl kompensacijos, 6 – dėl socialinės pašalpos ir kompensacijos. Komisijos nariai taip pat nusprendė pakviesti 35 asmenis atlikti visuomenei naudingus darbus, iš jų: į Socialinės paramos skyrių – 5, į Aplinkos tvarkymo skyrių – 10, į Visagino socialinių paslaugų centrą – 7, į Visagino „Gerosios vilties“ progimnaziją – 2, į Visagino Draugystės progimnaziją  – 2, į VšĮ Visagino ligoninę – 2, į VšĮ Gyvūnų prieglaudą „Padėk man“ – 7.

Plačiau
2016-02-08  |   Kviečiame į spektaklį!

Artėjant šv. Valentino dienai VKC teatras „Gyvenimas gražus!” visus mielai kviečia į spektaklį – melodramatišką komediją „Čiao!“.
Tai prancūzų rašytojo bei dramaturgo Marko Žilbero Sovažono pjesė. Joje nusikeliama į praėjusio amžiaus septintojo dešimtmečio Prancūziją. Veiksmas vyksta Paryžiuje. Pjesėje gvildenamos amžinos temos – čia kalbama  apie meilę ir pasiaukojimą, dorovę ir kilnumą, turtą bei sąžinę. Scenoje matysime  dviejų dienų įvykius, kurie rutuliojosi susidūrus turtingo pramonininko Žeromo Kufiselio ir doro tarnautojo Antuano Martine šeimų interesams. O pagrindiniai vaidmenys, žinoma, tenka jų atžaloms – viskuo aprūpintai, bet tikro dėmesio ir meilės stokojančiai, Sofi bei laisvamaniškam geraširdžiam gatvės muzikantui Vensanui, kurie nuoširdžiai pamilsta vienas kitą... Tiesą sakant, tokios istorijos kasdien vyksta aplink mus. Jos žavios ir nepakartojamos, kaip ir pats gyvenimas!
Vaidina Edita Spudytė, Violeta Janavičienė, Edita Noreikienė, Gerdas Baltušis, Rimantas Petravičius, Česlovas Mikšys. Režisierė – Birutė Davidovičė.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29010203040506
Vasaris
    2016     
AKTUALUS
KLAUSIMAS
Ar pritartumėte, kad masiniai renginai Visagino savivaldybės teritorijoje vyktų be alkoholio?
Taip
Ne
Nežinau
Rezultatai
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10068929
Šiandien apsilankė: 1718
Dabar naršo: 52
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema