Visagino savivaldybė - Tarybos nariai

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
Tarybos nariai

 

                       
 

Visagino savivaldybės tarybos ir jos suformuotų institucijų kompetenciją bei veiklos tvarką nustato Lietuvos Respublikos Konstitucija, Vietos savivaldos įstatymas, kiti įstatymai, Vyriausybės nutarimai ir Visagino savivaldybės tarybos veiklos reglamentas.

TARYBOJE – 25 NARIAI, IŠ JŲ:
9 – Visuomeninis rinkimų komitetas „Visaginas – tai mes“;
6 – Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai);
3 – Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicija „Valdemaro Tomaševskio blokas“;
2 – Lietuvos rusų sąjunga;
2 – Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis;
2 – Partija Tvarka ir teisingumas;
1 – Lietuvos socialdemokratų partija.

VISAGINO SAVIVALDYBĖS SEPTINTOS KADENCIJOS TARYBOS NARIAI

Pavardė, vardas Priklausomybė partijai El. paštas Mob. tel.
Albridzio Sergej Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) sergej.albridzio@visaginas.lt 8 699 29 437
Babujeva Svetlana Partija Tvarka ir teisingumas svetlana.babujeva@visaginas.lt 8 612 01 493
Besakirskas Vitalius Lietuvos rusų sąjunga vitalius.besakirskas@visaginas.lt 8 607 74 880
Chomenko Ivan Visuomeninis rinkimų komitetas „Visaginas – tai mes“ ivan.chomenko@visaginas.lt 8 695 15 071
Davidiuk Igor Visuomeninis rinkimų komitetas „Visaginas – tai mes“ igor.davidiuk@visaginas.lt 8 688 44 993
Davidiuk Oleg Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicija 
„Valdemaro Tomaševskio blokas“
oleg.davidiuk@visaginas.lt 8 698 86 295
Drus Airida Visuomeninis rinkimų komitetas „Visaginas – tai mes“ airida.drus@visaginas.lt 8 684 65 760
Gaivoronskaja Tamara Visuomeninis rinkimų komitetas „Visaginas – tai mes“ tamara.gaivoronskaja@visaginas.lt 8 682 61 864
Galaguz Erlandas Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) erlandas.galaguz@visaginas.lt 8 682 63 361
Gudas Aurimas Lietuvos socialdemokratų partija aurimas.gudas@visaginas.lt 8 626 02 877
Ikonikov Dmitrij Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicija 
„Valdemaro Tomaševskio blokas“
dmitrij.ikonikov@visaginas.lt 8 605 28 865
Kločan Aleksandr Lietuvos rusų sąjunga aleksandr.klocan@visaginas.lt 8 682 58 879
Korotajev Maksim Visuomeninis rinkimų komitetas „Visaginas – tai mes“ maksim.korotajev@visaginas.lt  
Kotovas Sergejus Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) sergejus.kotovas@visaginas.lt 8 614 10 764
Lukoškov Boris Partija Tvarka ir teisingumas boris.lukoskov@visaginas.lt 8 699 40 146
Naidionov Denis Visuomeninis rinkimų komitetas „Visaginas – tai mes“  denis.naidionov@visaginas.lt 8 622 84 726
 Ana Padalka Visuomeninis rinkimų komitetas „Visaginas – tai mes“ ana.padalka@visaginas.lt  
Parfionovas Jonas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis jonas.parfionovas@visaginas.lt 8 685 78 416
Presniakov Igor Visuomeninis rinkimų komitetas „Visaginas – tai mes“ igor.presniakov@visaginas.lt 8 630 00 683
Račkauskas Vytautas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis vytautas.rackauskas@visaginas.lt 8 686 66 605

Rukosueva Nataliya

Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicija 
„Valdemaro Tomaševskio blokas“
nataliya.rukosueva@visaginas.lt 8 650 79 900

Šlaustas Vytautas

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) vytautas.slaustas@visaginas.lt 8 620 23 932

Štraupaitė Dalia

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) dalia.straupaite@visaginas.lt 8 687 20 092

Šuklin Jevgenij

Visuomeninis rinkimų komitetas „Visaginas – tai mes“ jevgenij.suklin@visaginas.lt 8 651 83 174

Tresnickaja Zinaida

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) zinaida.tresnickaja@visaginas.lt 8 620 57 465

Tarybos narių privačių interesų deklaracijos

Tarybos narių turto deklaracijos

Naidionov Denis

Paskutinis atnaujinimas: 2017-08-24 10:18:36
 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Rugsėjis
    2017     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10068929
Šiandien apsilankė: 6130
Dabar naršo: 187
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema