Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Miesto šventė 2019

Visos Visaginą mylinčios širdys RUGPJŪČIO 9–10 D. plaks vieningu gimtadienio ritmu! Dvi svarbiausias dienas švęsime Visaginą kūrybiškai, skambiai, aktyviai ir ryškiai! Organizatoriai jau rengia malonių staigmenų kupiną programą. 
www.sveskvisagina.lt


Prekyba Miesto šventės metu

Visagino savivaldybės administracija kviečia visus verslininkus, norinčius prekiauti ar teikti paslaugas miesto šventės metu, kuri vyks 2019 m. rugpjūčio 10 d. Santarvės aikštėje.
Miesto šventės metu nuo 12.00 iki 24.00 val. bus galima prekiauti maisto prekėmis (ledais, nealkoholiniais gėrimais, alumi iki 7,5 proc. stiprumo ir kt.), suderinus su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba; liaudies meno dirbiniais, suvenyrais, žaislais, galanterijos ir kosmetikos prekėmis bei teikti batuto paslaugas.
Leidimus prekiauti ar teikti paslaugas išduoda Visagino savivaldybės administracijos Vietinio ūkio valdymo ir statybos skyriaus vyresnioji specialistė Leonarda Zajankovskaja, Parko g. 14-108.
Prašymai dėl dalyvavimo šventinėje prekyboje priimami iki š. m. liepos 24 d.
Išsamesnė informacija teikiama tel. (8 386) 33 801.


Rugpjūčio 9-ąją, vakarą spalvins įvairios meno formos, o viena jų suskambės tradicija tapusiame „MUZIKINIAME SAULĖLYDYJE“ prie ežero!

Šis muzikinis įvykis neįmanomas be 1997 m. susibūrusios instrumentinės grupės „Provincija“ , kurios idėjiniai vedliai – Ilja Čiurakovas ir Tomas Kochanka.
Jaunimo klube „Orbita“ debiutavęs kolektyvas iki šiol puoselėja meilę džiazo skambesiui, o 2015 m. savo jėgomis išleido diską „12 mėnesių“ su vadovo I. Čiurakovo kūriniais.
Muzikinį saulėlydį 20.30 val. pradėsiantis ansamblis, lepins žinomomis klasikinio džiazo melodijomis ir autoriniais kolektyvo vadovo kūriniais.


Ieškome žmonių trumpam audio sveikinimui Visagino gimtadienio proga įrašyti!

Šiuo metu jau turime sveikinimus šiomis kalbomis: lietuvių, rusų, baltarusių, ukrainiečių, latvių, vokiečių, totorių, uzbekų, tadžikų, hebrajų, armėnų.
DAIROMĖS KALBANČIŲ: lenkų, gruzinų, tajų, anglų, prancūzų, ispanų, sinhalų, estų, suomių ir bet kokia kita kalba!
Planuojamas įrašymo laikas: liepos 16 d. 12.00 val.

Norintys sudalyvauti, rašykite el. p. sekretore@visaginokultura.lt 


 

Visagino dailininkai kviečiami prisijungti ir dalyvauti plenere prie Visagino ežero

Padovanokite visaginiečiams ir miesto svečiams galimybę stebėti hipnotizuojantį Jūsų kūrybos procesą! Kai viešosiose erdvėse pasirodo kuriantys dailininkai, miestas atgyja! Pleneris įvyks rugpjūčio 9 d. Registracija visiškai nebūtina, bet jei nuspręstumėte dalyvauti, brūkštelėkite el. p. sekretore@visaginokultura.lt, kad paviešintume laiko skyrusius ir magišką atmosferą kūrusius dailininkus.


Pradedame registraciją į rugpjūčio 10 d. paspirtukų, ropliukų ir bėgliukų varžybas vaikų miestelyje už PC „Domino“

Rugpjūčio 10 d. nuo 17 val. vaikų miestelyje (už PC „Domino“) vyks smagios rungtys:

1) Paspirtukų varžybos (5-6 m., 7-9 m., 10-13 m.)
2) Mažųjų ropliukų lenktynės (iki 1 m., 1-2 m.)

Jau dabar pradėkite ruošti jaunąsias ir jaunuosius sportininkus varžyboms. Registracija vyks iki LIEPOS 21 d., o su užsiregistravusiais susisieksime iki RUGPJŪČIO 2 d. (patvirtinsime registraciją, patikslinsime laiką ir nurodysime dalyvio numeriuką).

  


Kur susitinkame švęsti Visagino gimtadienio? 

Rugpjūčio 9 d. ilsinsime mintis, sielą ir kūną erdvėje prie ežero ir VKC „Banga".
Rugpjūčio 10 d. dainuosime, šoksime, kursime ir bendrausime Santarvės aikštėje. Amfiteatriuke prie PC „Domino" bus erdvė skirta vaikams dūkti.
Gimtadienio renginiai vyks ir kitose vietose, kitomis dienomis, tačiau čia įvardinti trys daugiausiai veiklų sutelkiantys taškai.


Kviečiame dalyvauti talentų koncerte

Rugpjūčio 10 d. nuo 17.00 val. vaikų miestelyje prie PC „Domino“ įvyks kūrybinė kartų jungtis talentų koncerte „KURIAME KARTU“. Kviečiame vaikus ir senjorus (kartu ar atskirai) tapti koncertinės programos vaikų erdvėje dalyviais – parodyti savo talentą! Tai gali būti šokiai, dainavimas, muzikavimas, magija, akrobatiniai triukai, pasakų skaitymas, teatras, eilių deklamavimas ar kita kūrybinė veikla.
Norinčiųjų dalyvauti registracija vyks iki liepos 15 d.  Jūsų patogumui, galite registruotis net 4 būdais:

Liepos 19 d. VKC „Banga“ (Parko g. 16 ) vyks dalyvių perklausa / peržiūra.


Rugpjūčio 10 d. Santarvės aikštėje švęsime jau 44-ąjį Visagino gimtadienį! 

2018-ųjų miesto šventėje pradėjome naują tradiciją – suburti originaliausius smulkiuosius Visagino kūrėjus į rankdarbių, dizaino ir meno mugę „Pagaminta Visagine“. Jau dabar kviečiame prisijungti kūrėjus, kurie kuria vienetinius gaminius – aksesuarus, interjero detales, suvenyrus, žaisliukus, drabužius, grafiką, fotografiją ir kt.
Mugės dalyvius įkurdinsime jaukioje atmosferoje ir pasirūpinsime, kad smulkieji Visagino kūrėjai būtų matomi! 
Vietų skaičius ribotas, todėl būsime išrankūs. Konkrečiai šioje mugėje, kurios idėja pristatyti smulkiuosius Visagino kūrėjus, negali dalyvauti masinės produkcijos gamintojai ir platintojai.
Tikimės, kad ši mugė bus malonių atradimų metas!

 

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"