Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Sedulinos alėjoje atsirado nauja skulptūra

Sedulinos alėjoje atsirado nauja skulptūra

Visaginas apsuptas miškų ir ežerų. Ir pačiame mieste yra daug gėlynų ir kompozicijų, užpildytų įvairiais augalais. Tai suteikia mūsų miestui puošnumo ir gyvybingumo. Tačiau ne tik augalai turi didelę reikšmę, svarbūs yra ir kiti dalykai. Elementai, kurie viešosiose erdvėse ar prie namų padeda mums gyventi gražiau, švariau ir patogiau, vadinami mažąja architektūra. Įspūdingos mažosios architektūros  formos ir konstrukcijos, išsiskiriančios iš kitų miesto objektų, atskleidžia ir pabrėžia kiekvieno miesto identitetą. Džiugu, kad Visagine pamažu atsiranda vis daugiau tokių traukos taškų, laisvalaikio ir pramogų erdvių, kurių pagrindinis tikslas yra suaktyvinti viešąjį gyvenimą.
Lapkričio 12 d. Sedulinos alėjoje (prie Statybininkų g. 8 namo) trinkelių aikštelės viduryje buvo pastatyta skulptūra „Sugrįžimas“ iš granito ir plieno su stilizuotomis gervėmis. 
Skulptūros autorius – skulptorius Mindaugas Jankauskas. Savivaldybės biudžetui skulptūra kainavo 10 tūkst. Eur. Pasak Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus specialistų, 2020 m. planuojamos lėšos naujoms mažosios architektūros formoms įrengti.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"