VERSIJA NEĮGALIEMS
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
SpausdintiPrašymų (skundų) priėmimas
Tarybos posėdžių transliacija
Visagino savivaldybės 2014 m. biudžeto projektas
Aplinkos tvarkymo ir švaros taisyklės
Atliekų tvarkymas
Oro kokybės rodikliai
Išorinės reklamos įrengimas
Valstybinės žemės nuomos mokestis
Vaikų socializacijos projektų rėmimo tvarkos aprašas
Vaikų socializacijos programos
Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 m. programa
Renginių organizavimas Visagino savivaldybės viešosiose vietose
Vaikų dienos centrai
Švietimo stebėsenos rodikliai
Spaudoje apie Visaginą
Gyvūnų laikymo ir auginimo Visagino savivaldybės teritorijoje taisyklės
Naujienos
2014-09-18  |   VISAGINE PRASIDEDA TARPTAUTINIŲ FESTIVALIŲ RUDUO!

Mieli visaginiečiai ir miesto svečiai, šis ruduo kaip niekada gausus renginių. Ir ne bet kokių! Jus kviečia trys grandioziniai tarptautiniai festivaliai su puikiomis, turiningomis ir spalvingomis programomis, kurios patenkins net ir išrankiausiųjų poreikius.

Rugsėjo 20 d. „MOZAIKA“

Rudeninį festivalių maratoną rugsėjo 20 d. pradeda X tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Mozaika“. Pirmą kartą atklydęs į Visaginą praėjusiais metais šis festivalis jau tapo vienu labiausiai laukiamų renginių Visagine. Fakyrai, kojūkininkai, akrobatai ir cirko artistai – visa tai ir ne tik laukia Jūsų jau šį šeštadienį amfiteatre prie Visagino kultūros centro „Sedulinos“ salės (Vilties g. 5) ir „Gerosios vilties“ vidurinės mokyklos.
Vilniaus senamiesčio teatras, kartu su Visagino savivaldybe organizuojantis festivalio programą Visagine, žada puikius ir nemokamus šių teatrų pasirodymus:
Ugnies teatras „Magrathea“, Baltarusija, „Teatras, kurio vardo negalima minėti“ („Teatr, kotorogo imeni nelzia nazyvat“), Rusija, „High Art“, Rusja, gatvės aktoriai Katerina ir Stepan, Rusija, „Pololo“, Rusija, „Al‘entrada“ istorinių šokių teatras, Ukraina, ugnies teatras „Pantera“, Ukraina, ugnies teatras „KOT“, Ukraina, tarptautinis projektas „Igriza“, „Vilniaus senamiesčio teatras“, Lietuva.
18.00 val. nuo viešbučio „Aukštaitija“ pajudės iškilminga teatralizuota eisena, kurioje dalyvaus ne tik profesionalūs atvykstantieji teatrai, bet ir Visagino teatro trupės bei muzikantai. Eisenos metu bus apribotas eismas atkarpoje nuo PC „Domino“ iki „Gerosios vilties“ vidurinės mokyklos amfiteatro – Veteranų, Parko, Kosmoso ir Vilties gatvėse. Prašome tuo metu apgalvoti savo judėjimo automobiliais maršrutus ir atkreipti dėmesį į eismo pasikeitimus gatvėse.

Plačiau
2014-09-18  |   RUGSĖJO 22-ĄJĄ VISAME PASAULYJE MINIMA TARPTAUTINĖ DIENA BE AUTOMOBILIO

Rugsėjo 22-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė diena be automobilio, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai, patiems prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.

Pirmą kartą akcija „Mieste – be savo automobilio“ buvo surengta Prancūzijoje 1998 m. Puiki idėja greitai išplito ir 2000 m. šiame renginyje jau dalyvavo 760 Europos miestų. Žmonės raginami bent šią dieną mieste išsiversti be automobilio, ieškoti kitokių susisiekimo priemonių – eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu. Tai ne tik gerina gyvenimo kokybę miestuose, mažina oro taršą ir triukšmą, bet ir efektyviai prisideda prie eismo saugumo gerinimo.

Mieli visaginiečiai, rugsėjo 22 dieną raginame ir Jus prisidėti prie akcijos ir kelionei į darbą, parduotuvę ar į svečius rinktis ne greitą ir patogų savo automobilį, o sveikesnę transporto rūšį. Tarptautinė diena be automobilio puiki proga bent vienai dienai pakeisti savo kasdienius transporto įpročius ir padovanoti sau, savo vaikams ir visuomenei švaresnio oro gurkšnį.

Plačiau
2014-09-18  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS AŠTUNTO POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ

2014 m. rugsėjo 25 d. 10.00 val. savivaldybės posėdžių salėje (Parko g. 14) vyks aštuntas Visagino savivaldybės tarybos posėdis (darbotvarkė sudaryta Visagino savivaldybės mero 2014 m. rugsėjo 17 d. potvarkiu Nr. PV-24):                  

DARBOTVARKĖ:

1. Dėl Visagino savivaldybės 2014 metų biudžeto patikslinimo


2. Dėl klasių skaičiaus Visagino savivaldybės bendrojo ugdymo mokykloms 2014–2015 mokslo metais patikslinimo


3. Dėl vidutinės kietojo kuro (malkų) kainos, taikomos būsto šildymo ir karšto vandens išlaidų kompensacijoms apskaičiuoti, patvirtinimo


4. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2013 m. gruodžio 19 d. sprendimo Nr. TS-175 „Dėl Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems Visagino savivaldybės gyventojams teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo


5. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2003 m. rugpjūčio 28 d. sprendimo Nr. TS-80 „Dėl Visagino savivaldybės sveikatos fondo nuostatų“ 1 ir 3 punktų pripažinimo netekusiais galios


6. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2012 m. vasario 23 d. sprendimo Nr. TS-28 „Dėl Visagino savivaldybės išmokų teikimo asmenims, patyrusiems socialinę riziką, tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo


7. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2013 m. balandžio 25 d. sprendimo Nr. TS-65 „Dėl Visagino savivaldybės vietinės reikšmės kelių ir gatvių tiesimo, taisymo (remonto) ir rekonstrukcijos darbų, planuojamų  finansuoti iš kelių priežiūros ir plėtros programos, papildomų tikslinių bei kitų lėšų, objektų sąrašo 2012–2015 m. patvirtinimo“ pakeitimo


8. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2012 m. birželio 26 d. sprendimo Nr. TS-123 „Dėl Visagino savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo įkainio (tarifo) nustatymo metodikos patvirtinimo“ pakeitimo


9. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2009 m. balandžio 30 d. sprendimo Nr. TS-123 „Dėl Žemės mokesčio ir valstybinės žemės nuomos mokesčio, nekilnojamojo turto mokesčio lengvatų svarstymo ir teikimo Visagino savivaldybėje tvarkų aprašų patvirtinimo“ pakeitimo


10. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2008 m. gruodžio 18 d. sprendimo Nr. TS-194 „Dėl Visagino savivaldybės želdynų ir želdinių apsaugos ir tvarkymo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo


11. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2013 m. birželio 27 d. sprendimo Nr. TS-90 „Dėl Butų ir kitų patalpų savininkų bendrosios nuosavybės administravimo tarifo apskaičiavimo metodikos patvirtinimo“ pakeitimo

Plačiau
2014-09-18  |   INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ PROJEKTAS „VIRTUALUS VIETOVĖS GIDAS“

Visagino „Gerosios vilties“ vidurinė mokykla dalyvavo „PROJEKTŲ VADYBOS AKADEMIJOS“ programoje. Šis projektas respublikoje laimėjo III vietą.
Mokiniai kartu su informacinių technologijų mokytoja metodininke Jelena Zoria sukūrė savo gyvenamosios vietovės gidą  „Keliaujame su Kikao“ (http://gvm.dkd.lt/pva), kurį spalio 14 d. 6 mokiniai pristatys partneriams Herenbergo gimnazijoje, Vokietijoje.
Projekte dalyvavo 29 mokiniai (6 komandos). Visi daug ir nuoširdžiai dirbo ir, kas svarbiausia, džiaugėsi tuo, ką darė. Kiekvienas atliktas darbas tobulino asmenybę, skatino mokinių entuziazmą ir motyvaciją. Tokie projektai padeda kūrybingai žvelgti į savo darbą, taip pat pajusti, kad prisidedi prie visuomenės ugdymo – ir tai yra didžiausia nauda mūsų mokyklai ir miestui.
Šis projektas baigėsi, bet veikla tęsiama pagal parengtą neformaliojo vaikų švietimo programą, papildančią bendrojo lavinimo mokykloje vykdomas programas. Kviečiame mokinius į tęsiamą  „Projekto vadybos akademijos“ veiklą.
Projekto akimirkos: https://onedrive.live.com/redir?resid=FC56E63C7B7E64D1!663&authkey=!AKjMvESGuAEKqrg&ithint=folder%2c.pdf

Plačiau
2014-09-17  |   LIETUVOS GYVENTOJAI AŠTUNTĄ KARTĄ KVIEČIAMI PASITIKRINTI KONSTITUCIJOS ŽINIAS

Šiemet Teisingumo ministerija jau aštuntus metus iš eilės organizuos tradiciniu tapusį Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamą Konstitucijos egzaminą, kurį laikyti ir pasitikrinti, kaip išmano Pagrindinį šalies įstatymą, galės visi Lietuvos piliečiai. Pirmasis egzamino etapas įvyks rugsėjo 30 d.

Egzaminas vyks visų 60 Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybėse. Jis vyks dviem etapais – antrasis bus surengtas spalio 14 d. Geriausiai egzamine pasirodžiusius piliečius spalio 28 d. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje vyksiančiuose apdovanojimuose sveikins Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir teisingumo ministras Juozas Bernatonis.

„Visi šalies gyventojai turi išmanyti Konstituciją, kadangi tai – mūsų valstybės pagrindas. Lietuvos piliečiams šis egzaminas bus puiki galimybė atnaujinti žinias ir pasitikrinti, kaip gerai žino savo teises, kurias jiems garantuoja Konstitucija“, – sako teisingumo ministras J. Bernatonis.

Plačiau
2014-09-17  |    Dėl Visagino savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų prioritetinių veiklų 2015 metams

Vadovaujantis  Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus 2014 m. rugsėjo 16 d. įsakymu Nr. ĮV-1010 „Dėl Visagino savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų prioritetinių veiklų 2015 metams“, patvirtinta Visagino savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų prioritetinės veiklos 2015 metams.

Įsakymas paskelbtas interneto svetainės www.visaginas.lt rubrikoje „Teisinė informacija – Teisės aktai – Direktoriaus įsakymai“.

Plačiau
2014-09-17  |   AKCIJA „DARŽELINUKAI UŽ KREPŠININKŲ PERGALES“

Visagino vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ vaikučiai, jų tėveliai ir lopšelio-darželio bendruomenės nariai 2014-09-09 atsiliepė į Ukmergės vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ ir Respublikinės ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ kvietimą dalyvauti akcijoje „Darželinukai – už krepšininkų pergales“. Akcija skirta Vaikų sveikatos metams paminėti ir Lietuvos krepšinio rinktinei Pasaulio čempionate palaikyti.

Prieš akcijos vykdymą, lopšelyje-darželyje buvo organizuojami pokalbiai su vaikais apie krepšinį ir įvairius judrius žaidimus su kamuoliu, apie jų naudą sveikatai.

Akcijoje skambėjo sukurtas  „krepšininkų himnas“, skanduotės. Akcija paskatino kuo daugiau žaisti su kamuoliu, suteikė vaikams galimybę pasijusti tikrais krepšinio sirgaliais ir dalyviais. Vaikai pademonstravo įvairių krepšinio žaidimo elementų.

Plačiau
2014-09-16  |   DĖL KARŠTO VANDENS TIEKIMO VARTOTOJAMS FESTIVALIO GATVĖJE (PATIKSLINTA INFORMACIJA)

Informuojame, kad  Visagino m. Festivalio g. vyksta Europos Sąjungos finansuojami šilumos tinklų rekonstrukcijos darbai pagal projektą „VĮ „Visagino energija“ šilumos tinklų atnaujinimas“.

Naujų šilumos tiekimo tinklų vamzdynų statybos, bandymų ir paleidimo darbus rangovas pagal konkurso ir rangos sutarties sąlygas privalo baigti iki 2014 m. rugsėjo 30 d., tačiau VĮ „Visagino energija“ ir rangovas imsis visų priemonių, kad darbai būtų baigti ir karštas vanduo vartotojams adresais Festivalio g. 6, 6a, 8, 8a, 9, 10, 10a, 11, 13, 15, 17 būtų pradėtas tiekti  kaip galima greičiau.

Atsiprašome už suteiktus nepatogumus.

Plačiau
2014-09-15  |   GATVĖJE BŪK ATSARGUS – ŠITO MOKYK IR DRAUGUS

„Šiandien Lietuvos keliuose neįvyko nei viena eismo nelaimė, nenukentėjo nei vienas vaikas.“ Tokio kelių policijos pranešimo laukia visi, kas rūpinasi eismo saugumu. Deja, dėl neapdairumo, saugaus eismo taisyklių nežinojimo ar nesilaikymo, kasdien įvyksta daug skaudžių nelaimių, kuriose nukenčia vaikai.

Visagino vaikų lopšelio-darželio „Auksinis raktelis“ pedagogai tiki, kad jeigu nuo ikimokyklinio amžiaus mokysime vaikus kelių eismo taisyklių, nuolat jas priminsime, galima pasiekti gerų rezultatų: vaikai sužinos apie gatvėse tykantį pavojų, išmoks pereiti gatvę, supras atšvaitų svarbą ir pan.

Visą praėjusią savaitę darželio ugdytiniai tobulino saugaus eismo ir saugaus elgesio gatvėje žinias bei įgūdžius. Trečiadienį priešmokyklinių grupių ugdytiniai buvo nuvykę į Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato saugaus eismo klasę.

Plačiau
2014-09-11  |   ,,MOKAUSI BŪTI SAUGUS“

2014 m. rugsėjo 5 d. Visagino „Gerosios vilties“ vidurinėje mokykloje vyko saugaus eismo pamokėlės, kuriose dalyvavo SDG Visagino skyriaus direktorė Audronė Kilienė ir pardavimų konsultantė Rita Adomaitienė.
Jau kelintus metus pirmomis mokslo metų dienomis SDG Visagino skyriaus specialistai padeda mažiesiems mokinukams mokytis saugaus eismo taisyklių, moko priimti teisingus sprendimus patekus įvairias saugias ir nesaugias situacijas.
Saugaus eismo pamokėlės padeda kiekvienam pirmokėliui saugiai pasiekti mokyklą, namus. Žinias įtvirtinti mokiniams padės spalvinimo knygelės ,, Mokausi būti saugus“, o saugumą užtikrins atšvaitai, kurie buvo įteikti 78 pirmokėliams. Džiugu, kad visi kartu rūpinamės mokinių saugumu.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Rugsėjis
    2014     
AKTUALUS
KLAUSIMAS
Kaip vertinate naują miesto gimtadienio šventei pasirinktą vietą I-ojo mikrorajono amfiteatre?
puikus pasirinkimas;
netinkama vieta;
neturiu nuomonės, man nesvarbu.
Rezultatai
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
PAIEŠKA
SVETAINĖJE
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10068929
Šiandien apsilankė: 2037
Dabar naršo: 20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema