Visagino savivaldybė

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
2016-04-28  |   VIEŠOJI KONSULTACIJA ENERGETIKOS SEKTORIAUS KLAUSIMAIS

Valstybinės energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos Utenos teritorinio skyriaus specialistai 2016 m. gegužės 23 d. (pirmadienį) 10 val. Visagino savivaldybės Didžiojoje salėje (Parko g. 14, Visaginas) surengs viešąją konsultaciją Valstybinės energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos kompetencijos klausimais.
Viešojoje konsultacijoje bus pristatyta Valstybinės energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos 2016–2018-ųjų metų strateginio veiklos plano apžvalga, aptartos aktualios energetikos įrenginių eksploatavimo problemos, specialistai pamokys, kaip užsakyti elektronines paslaugas – energetikos įrenginių techninės būklės patikrinimo pažymų ir energetikos įrenginių eksploatavimo veiklos atestatų išdavimą per Elektroninius valdžios vartus www.epaslaugos.lt, bei numatytos bendradarbiavimo su savivaldybe perspektyvos.
Konsultacijoje maloniai kviečiame dalyvauti gyventojus ir verslo atstovus.
Aktualius klausimus, pastebėjimus ir pageidavimus prašome pateikti el. paštu utena@vei.lt iki 2016 m. gegužės 16 d.

PlačiauNaujienos
2016-04-28  |   Įvyko renginys Černobylio katastrofai paminėti

2016 m. balandžio 26 d. sukako 30 metų, kai Černobylio atominėje elektrinėje įvyko viena baisiausių žmonijos istorijoje technogeninių katastrofų. Tiek metų prabėgo po Černobylio tragedijos, bet ji negali būti pamiršta, nors kasdien mažėja gyvų šios tragedijos liudininkų.
Černobylio katastrofai paminėti skirtas renginys įvyko balandžio 26 d. Kosmoso g. ir Taikos pr. sankirtoje prie paminklinio akmens. Renginyje dalyvavo Rusijos Federacijos ambasadorius Aleksandras Udalcovas, Baltarusijos ambasados atstovas Dmitrijus Griščenko, LR Seimo narys Algimantas Dumbrava, Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė, tarybos nariai, Visagino miesto bendrijos „Černobylis“ pirmininkas Dmitrijus Savostinas ir kt.

Plačiau
2016-04-28  |   Kviečiame į ataskaitinį Č.Sasnausko menų mokyklos koncertą

2016-04-29 17.00 val. (Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos salė, Festivalio g. 3A) – ataskaitinis menų mokyklos koncertas.

Plačiau
2016-04-28  |   IEŠKOMI PARTNERIAI PROJEKTAMS PAGAL PROGRAMĄ „KŪRYBIŠKA EUROPA“

IEŠKOMI PARTNERIAI PROJEKTAMS PAGAL PROGRAMĄ „KŪRYBIŠKA EUROPA“.

Daugiau informacijos galite rasti čia

Plačiau
2016-04-28  |    IEŠKOMI PARTNERIAI PROJEKTAMS PAGAL PROGRAMĄ „ERASMUS+“

IEŠKOMI PARTNERIAI PROJEKTAMS PAGAL PROGRAMĄ „ERASMUS+“.

Daugiau informacijos čia

Plačiau
2016-04-28  |   Pratybose „Taikus sakalas 2016“ treniruosis Karinių oro pajėgų ir Vidaus reikalų ministerijos vienetai

Gegužės 2-6 d. Karinių oro pajėgų (toliau – KOP) štabas organizuoja pajėgų lygmens pratybas „Taikus sakalas 2016“. Pagrindiniai pratybų veiksmai planuojami Ignalinos atominės elektrinės prieigose, Ignalinos rajone. Pratybų metu KOP vienetai aktyviai bendradarbiaudami su Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnais tobulins Ignalinos atominės elektrinės oro erdvės apsaugos veiksmus, treniruosis gesinti gaisro židinius, užtikrins situacijos valdymą ir kontrolę, vykdys vienetų techninį aptarnavimą lauko sąlygomis.
Pratybose dalyvaus kariai ir pareigūnai iš Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų (Oro gynybos bataliono, Aviacijos bazės, Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos ir Ginkluotės ir technikos remonto depo), LK Jungtinio štabo, Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos gelbėjimo departamento institucijų.

Plačiau
2016-04-27  |   ĮVYKO TRADICINĖ ŠVAROS AKCIJA „DAROM 2016“

Balandžio 22–23 d. Visagine vyko tradicinė pavasarinė visuotinė aplinkos tvarkymo akcija „Darom“.
Akciją organizavo Visagino savivaldybės administracija. Visus pavasarinio tvarkymosi darbus koordinavo Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šiupšinskas.

Plačiau
2016-04-27  |   PAGERBTI ĮTĖVIAI

2016-04-20 įvyko Visagino savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistų ir Socialinių paslaugų centro GIMK mokytojų susitikimas su visaginiečių šeima, 2016 metais į savo šeimą priėmusią (įvaikinusią) be tėvų globos likusį vaiką.
Susitikimo metu padėkota įvaikintojams už jų kilnų sprendimą priimti į savo šeimos ratą ir savo šeimos šiluma pasidalinti su vaiku, kuris praradęs šeimą ir galbūt iki šiol nežinojo, kas yra šeima – mama, tėtis, močiutė, senelis... 
Šiai šeimai buvo įteiktos atminimo dovanėlės: suvenyras „Už meilę vaikui“, simbolizuojantis gyvenimą, trapumą, sveikatą, meilę ir jaunystę; GIMK mokytojų išleista knygutė ,,Svetimą augina kaip savą", kurioje sudėtos mintys žmonių, nusprendusių į savo šeimą paimti auginti biologinių tėvų globos netekusius vaikus, mintys apie tai, kas juos paskatino ir kaip jie ryžosi priimti tokį sprendimą, ką galvojo ir kokius jausmus išgyveno žengdami tokį žingsnį, kaip jie jaučiasi savo gyvenimą ir rūpestį paskirdami „svetimam“, tikrųjų tėvų paliktam vaikui.

Plačiau
2016-04-27  |   SENIŪNAIČIAMS ĮTEIKTI PAŽYMĖJIMAI

Šiemet vykusiuose pakartotiniuose seniūnaičių rinkimuose 8 seniūnaitijų gyventojai, vis dar neturintys savo seniūnaičių, turėjo galimybę juos išsirinkti. Kandidatai buvo pasiūlyti tik į keturias seniūnaitijas, tačiau visi keturi pasiūlyti kandidatai buvo išrinkti.
Visagino savivaldybės seniūnaičių gretas papildė Festivalio g. seniūnaitijos seniūnaitė Dalia Vainiuvienė, Jaunystės g. seniūnaitijos seniūnaitis Sergejus Pletniovas, Pasmalvės seniūnaitijos seniūnaitė Natalia Stepuro, Vilkaragio seniūnaitijos seniūnaitis Ravilis Achmedšinas.

Plačiau
2016-04-27  |   Kviečiame į šv. Florijono – Ugniagesių globėjo dienos minėjimą

Minint Šv. Florijono – Ugniagesių globėjo dieną, Utenos apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje ir Utenos apskrities priešgaisrinėse gelbėjimo tarnybose organizuojami šventiniai renginiai. Šių metų balandžio 29 d. Zarasų rajone, Dusetų mieste Nepriklausomybės aikštėje rengiamos 2016 m. Lietuvos ugniagesybos sporto čempionato B pogrupio Utenos apskrities priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų varžybų finalas.

Siekiant kuo plačiau supažindinti visuomenę su ugniagesių gelbėtojų darbu ir gaisrų prevencija, gaisrine įranga, technika bei atkreipti visuomenės dėmesį į pagrindines gaisrų ir kitų nelaimių priežastis gegužės 2 – 6 dienomis Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos padaliniuose vyks „Atvirų durų” savaitė.
 

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Balandis
    2016     
AKTUALUS
KLAUSIMAS
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10068929
Šiandien apsilankė: 1626
Dabar naršo: 6
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema