VERSIJA NEĮGALIEMS
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
SpausdintiPrašymų (skundų) priėmimas
Tarybos posėdžių transliacija
Visagino savivaldybės 2014 m. biudžeto projektas
IAE regiono projektų konkursas
Aplinkos tvarkymo ir švaros taisyklės
Atliekų tvarkymas
Oro kokybės rodikliai
Išorinės reklamos įrengimas
Valstybinės žemės nuomos mokestis
Vaikų socializacijos projektų rėmimo tvarkos aprašas
Vaikų socializacijos programos
Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 m. programa
Renginių organizavimas Visagino savivaldybės viešosiose vietose
Vaikų dienos centrai
Švietimo stebėsenos rodikliai
Spaudoje apie Visaginą
Gyvūnų laikymo ir auginimo Visagino savivaldybės teritorijoje taisyklės
2014-07-16 PASIKRAUK GIMTADIENIO ENERGIJOS! VISAGINUI – 39

Man trisdešimt devyneri ir aš pats jauniausias Lietuvoje! Į mano gimtadienį kviečiami visi! Bus daug muzikos, šokių, dainų ir linksmybių. Ateik ir tu!
Tavo Visaginas – jauniausias Lietuvos miestas

Muzikos, šokių, dainų ir linksmybių tikrai netrūks! Miestas jau pasipuošė gimtadieniui, pasidabino ryškiaspalvėmis vėliavėlėmis ir laukia savo svečių. Pagrindiniai gimtadienio renginiai vyks rugpjūčio 1–3 dienomis. Penktadienį 19.00 val. šventę pradėsime gyvos muzikos vakaru prie Visagino kultūros centro (Vilties g. 5), kur mažajame amfiteatre koncertuos mūsų kraštietė, dainininkė Ona Kolobovaitė (sopranas). Po koncerto programą tęs Kultūros centro džiazo atlikėjai, tad galėsite jaukiai praleisti laiką ir pasimėgauti žavinga muzika po atviru dangumi.
Šeštadienio rytą nuo 10.00 val. visaginiečius žadins keliaujantis orkestras – miesto gatvėmis šventiniu autobusu-kabrioletu važinės Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendo vyrai ir būgnais bei blizgančiomis dūdomis kels jūsų šventinę nuotaiką. 11.00 val. autobusas prie PC „Domino“ lauks norinčiųjų pakeliauti miesto gatvėmis (kaina – 3 Lt).
Nuo 10.00 val. prie kultūros centro etnokultūrų pastato (Vilties g. 1) pradedamos floristinių kilimų kūrybinės dirbtuvės ir mugė. Norime priminti, kad registracija kursiantiems floristinius kilimus vyksta iki liepos 31 d. tel. (8 386) 31 865 arba el. paštu sekretore@visaginokultura.lt.

PlačiauNaujienos
2014-07-31  |   VĮ "Visagino energija" informuoja

Dėl 2014-07-31 trūkusio magistralinio vandentiekio atliekami remonto darbai magistraliniuose tinkluose. Atsiradus šalto (geriamojo) vandens pablogėjimo požymiams, prašome informuoti VĮ „Visagino energija“ tel. (8 386) 71 132 arba el. paštu info@visaginoenergija.lt.  

Plačiau
2014-07-30  |   VMI VYKDOMAS PROJEKTAS „RATAI“ ĮGAUNA PAGREITĮ

Utenos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau — Utenos AVMI) informuoja, kad Valstybinė mokesčių inspekcija šiemet vykdo projektą „Ratai“, kuris skirtas užtikrinti, kad pajamos, gaunamos iš verslo, susijusio su prekyba naudotais automobiliais, būtų apskaitytos ir visi mokesčiai nuo gautų pajamų būtų sumokėti. VMI, bendradarbiaudama su kitomis institucijomis — Muitinės departamentu, policijos komisariatais, Valstybės sienos apsaugos tarnyba — nustato ne vieną asmenį, kuris, pasirodo, ne vieneri metai verčiasi naudotų automobilių prekyba, tačiau yra neregistravęs veiklos ir nedirba jokioje naudotus automobilius parduodančioje įmonėje.
„Vienas iš projekto tikslų — „laisvųjų agentų“, perpardavinėjančių iš užsienio parvežtus naudotus automobilius, nustatymas. Ne paslaptis, kad jie parduoda nemažą dalį į Lietuvą parvežtų automobilių, tačiau nesumoka nė lito mokesčių“, — sako Utenos AVMI Mokestinių prievolių skyriaus vedėja Irena Gečienė, pabrėždama, kad vien Utenos apskrityje identifikuota ir į „juodąjį sąrašą“ įtraukta per 100 veiklos neregistravusių, tačiau galimai šešėliniu automobilių perpardavinėjimo verslu užsiimančių asmenų.

Plačiau
2014-07-30  |   VISAGINUI - 39!

Brangūs visaginiečiai ir miesto svečiai,
artėjant Visagino 39-ajam gimtadieniui šios gražios šventės proga džiugu pasveikinti visus – nuo pačių mažiausių iki miesto senjorų! Didžiausias bet kurio miesto turtas – tai žmonės, jį sukūrę, kuriantys ir kursiantys. Tik savo miestą mylinčių žmonių dėka yra saugomos tradicijos, rašoma istorija. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi kiekvienu visaginiečiu, savo darbais prisidedančiu prie Visagino vardo garsinimo.
Nuoširdžiai sveikinu visus Visagino gyventojus su mūsų miesto 39-uoju gimtadieniu! Kiekvienam linkiu geriausios kloties, tarpusavio supratimo, stiprios sveikatos, neišsenkančios laimės, vienybės ir kasdienių džiaugsmų.
Tegul artėjanti šventė būna linksma, kupina pakilios nuotaikos ir įspūdingų akimirkų.
Su miesto švente, mielieji!

Savivaldybės merė Dalia Štraupaitė

Plačiau
2014-07-30  |   DĖL LANKYMOSI MIŠKUOSE

Informuojame, kad rubrikoje „Teisinė informacija – Teisės aktai – Direktoriaus įsakymai“ paskelbtas 2014 m. liepos 30 d. Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas Nr. ĮV-833, kuriuo uždrausta laikinai esant padidintam gaisrų pavojui fizinių asmenų lankymąsi visuose Visagino savivaldybės teritorijoje esančiuose miškuose.

Plačiau
2014-07-29  |   GINTI! SAUGOTI! PADĖTI!

2014 m. rugpjūčio 2 d. (šeštadienį) nuo 16.00 iki 18.00 val. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato pareigūnai kviečia visus miesto gyventojus ir svečius į susitikimą ekstremalaus jaunimo sporto aikštelėje (Partizanų g. 2/7). Susitikimo metu:
- policijos specialiojo autotransporto ir specialiųjų priemonių demonstravimas;
 - automobilio apsivertimo imitacinio įrenginio demonstravimas;
 - saugos diržų efektyvumo įrenginio ekspozicija;
 - kinologo su tarnybiniu šunimi pasirodymas;
 - kriminalistinio lagaminėlio demonstravimas;
  - pirmosios pagalbos teikimo pratybos kartu su Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Visagino skyriaus savanoriais;
- programos „Saugios aplinkos kūrimas Visagino savivaldybėje“ pristatymas;
  - įvairūs siurprizai.
Mažųjų lankytojų lauks policijos bičiulis Amsis!
Susitikimo metu šalia esančioje palapinėje, vykdydami vagysčių prevenciją, Prevencijos poskyrio pareigūnai registruos ir žymės gyventojų asmeninius vertingus daiktus (mobiliojo ryšio telefonus, fotoaparatus,  dviračius ir pan.).
Dėl daiktų žymėjimo galima pasiteirauti telefonu 8 671 32701 arba atvykti adresu Veteranų g. 13 į 119 kabinetą.

Plačiau
2014-07-29  |   Naujagimių tėvelių dėmesiui!

Tėveliai, susilaukę vaikučių 2013 m. rugpjūčio–2014 m. rugpjūčio mėn. ir jų gimimą įregistravę Visagino savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje, 2014 m. rugpjūčio 2 d. laukiami miesto amfiteatre tarp VKC ir „Gerosios vilties“ vidurinės mokyklos, kur bus įteikiami „Mažojo visaginiečio pasai“. Šiais metais pasai bus dalinami visiems naujagimiams vienu metu. 16.30 val. kviečiame tėvelius su savo mažyliais prieiti prie scenos (vežimėlius prašome palikti toliau), draugiškai atsiimti visaginiečio pasus ir nusifotografuoti bendrai nuotraukai.

Plačiau
2014-07-29  |   Visagino savivaldybės administracija perka gyvenamąsias patalpas socialinio būsto reikmėms

Visagino savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu perka 2 (dviejų) (nuo 40 iki 56 kvadratinių metrų bendro ploto) ir 3 (trijų) kambarių (nuo 50 iki 70 kvadratinių metrų bendro ploto) gyvenamąsias patalpas socialinio būsto reikmėms.
Kandidatai pirkimo sąlygas ir kitus dokumentus, susijusius su gyvenamųjų patalpų pirkimu, gali gauti Visagino savivaldybės tinklalapyje adresu www.visaginas.lt arba Visagino savivaldybės administracijos Vietinio ūkio valdymo ir statybos skyriuje 414 kabinete, Parko g. 14, Visaginas.
Paraiškos dalyvauti skelbiamose derybose turi būti parengtos lietuvių kalba ir pateiktos į Visagino savivaldybės administracijos Bendrąjį skyrių (Kanceliariją), Parko g. 14-324, Visaginas, 2014 m. rugpjūčio 20 d. 9.00 val.

Plačiau
2014-07-29  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS NARIŲ GYVENTOJŲ PRIĖMIMO GRAFIKAS

Visagino savivaldybės tarybos narių gyventojų priėmimo asmeniniais klausimais 2014 m. rugpjūčio mėn. grafikas (gyventojų priėmimas vyksta Parko g. 14-104):
Aleksandr KLOČAN – rugpjūčio 4 d. nuo 17.00 iki 18.00 val.;
Tatiana KOLYKHAN – rugpjūčio 8 d. nuo 17.00 iki 18.00 val.;
Osman KACIJEV – rugpjūčio 20 d. nuo 12.00 iki 13.00 val.;
Sergej MONACHOV – rugpjūčio 26 d. nuo 17.00 iki 18.00 val.;
Vytautas PETKŪNAS – rugpjūčio 28 d. nuo 17.00 iki 18.00 val.
Primename, kad Visagino savivaldybės tarybos narių gyventojų priėmimo grafikas yra paskelbtas svetainės www.visaginas.lt rubrikoje „Gyventojų priėmimas“.

Plačiau
2014-07-28  |   Kviečiame kurti floristinius kilimus ir dalyvauti mugėje

Rugpjūčio 2-ąją Visaginas švęs jau 39-ąjį gimtadienį. Tarp gausybės renginių tradiciškai numatoma gaminti floristinius kilimus. Kūrybinių dirbtuvių pradžia 10.00 val. prie Visagino kultūros centro (Vilties g. 1). Taip pat bus organizuota ir rankdarbių mugė.
Pageidaujantieji gaminti floristinius kilimus ir dalyvauti rankdarbių mugėje kviečiami iki liepos 31 d. registruotis tel. (8 386) 31865.
Kviečiame visus aktyviai dalyvauti!

Plačiau
2014-07-28  |   NARKOTINIŲ MEDŽIAGŲ ŽALOS MAŽINIMAS VISAGINE

Nuo 2014 m. birželio mėnesio Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Visagino skyrius tęsia prieš kelerius metus pradėtą projektą „Narkotinių medžiagų žalos mažinimas Visagine“. Projektas finansuojamas iš Visagino savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų, programai skirta 9000 litų.
Projekto tikslas yra užtikrinti galimybę naudotis žalos mažinimo paslaugomis, kad sumažėtų ŽIV/AIDS, hepatito C ir kitų su narkotikais susijusių per kraują užkrečiamų infekcinių ligų plitimas ir sumažėtų su narkotikais susijusių mirčių skaičius. Mūsų žemo slenksčio paslaugų kabinete teikiamos paslaugos, skirtos švirkščiamąsias narkotines ir psichotropines medžiagas vartojantiems asmenims, siekiant sumažinti galimas su narkotikų vartojimu ir rizikinga elgsena susijusias neigiamas medicinines, socialines, ekonomines, teisines pasekmes visuomenei ir asmeniui.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Rugpjūtis
    2014     
AKTUALUS
KLAUSIMAS
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
PAIEŠKA
SVETAINĖJE
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10068929
Šiandien apsilankė: 1342
Dabar naršo: 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema