Mieli visaginiečiai,
Nuoširdžiai sveikinu Jus Rasos ir Joninių dienos proga!
Tai ypatingas metas, kai gamta pasiekia savo brandą, ilgiausios metų dienos dovanoja daugiau šviesos, o vasara pagaliau leidžia mėgautis šiluma, žaluma ir bendravimu.
Šiandien ypač džiugu matyti mūsų miestą gyvą ir pilną vaikų juoko, šeimų pasivaikščiojimų, bendruomenės susitikimų ir visų tų malonių kasdienybės akimirkų, kurios kuria mūsų miesto jaukumą.
Joninės primena, kaip svarbu bent trumpam sustoti, pasidžiaugti tuo, ką turime, ir pasisemti jėgų iš gamtos, artimųjų bei draugystės.
Nepamirškime, kad stebuklai slypi paprastume. Nuoširdžiai linkiu smagios ir gražios Rasos ir Joninių šventės!
Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz
Komentarai
Komentaras išsiųstas
*comment_error*
{{msg}}