Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Tarptautinis bendradarbiavimas

VISAGINAS – ZAMBRUVAS

1999 m. gegužės 29 d. Zambruvo mieste buvo sudaryta Lietuvos Respublikos Visagino miesto ir Lenkijos Respublikos Zambruvo miesto bendradarbiavimo sutartis verslo plėtros, sveikatos apsaugos ir socialinės globos, švietimo ir jaunimo auklėjimo, kultūros, sporto ir turizmo, abiejų miestų ūkinių subjektų bendradarbiavimo srityse.   

VISAGINAS – SLAVUTYČAS

2003 m. kovo 7 d. buvo sudaryta bendradarbiavimo sutartis tarp Ukrainos Slavutyčo miesto ir Visagino miesto abipusiams renginiams, skirtiems savitarpio pagalbos būdu spręsti monoprofilinių miestų, turinčių bendrą problemą – atominių elektrinių eksploatavimo nutraukimas, socialines problemas, organizuoti.   

VISAGINAS – OBNINSKAS

2018 m. rugpjūčio 6-14 d. Lietuvos Respublikos Visagino savivaldybė ir Rusijos Federacijos Obninsko miestas pasirašė sutartį dėl draugiškų santykių užmezgimo tarp savivaldybių, verslo plėtros, švietimo bei kultūrinių mainų srityse.   

VISAGINAS – SMURGAINYS

2008 m. vasario 2 d. Visagino savivaldybė ir Smurgainių rajono vykdomasis komitetas (Baltarusijos Respublika) pasirašė susitarimą dėl bendradarbiavimo pramonės ir verslo, švietimo ir sveikatos apsaugos, kultūros ir meno, turizmo ir sporto plėtros, ekologijos ir racionalaus gamtos išteklių naudojimo, vietos savivaldos srityse. 

VISAGINAS – Preobražensko rajonAS

2008 m. birželio 6 d. Visagine buvo pasirašytas memorandumas tarp Maskvos miesto Rytų administravimo apskrities prefektūros Preobražensko rajono ir Visagino savivaldybės dėl bendradarbiavimo ekonomikos, mokslo ir technikos, kultūros, socialinės apsaugos, sveikatos apsaugos ir aplinkosaugos, turizmo ir sporto srityse. 

VISAGINAS – BRESLAUJA

2011 m. rugsėjo 23 d. Breslaujoje, Baltarusijoje, Lietuvos Respublikos Visagino savivaldybė ir Baltarusijos Respublikos Vitebsko srt. Breslaujos rajono vykdomasis komitetas pasirašė bendradarbiavimo susitarimą dėl bendradarbiavimo pramonės ir verslo plėtros, švietimo ir sveikatos apsaugos, kultūros ir meno, turizmo ir sporto plėtros, ekologijos ir racionalaus gamtos išteklių naudojimo, vietos savivaldos srityse. 

VISAGINAS – SLANIMAS

2014 m. lapkričio 15 d. Slanime, Baltarusijoje,  Lietuvos Respublikos Visagino savivaldybė ir Baltarusijos Respublikos  Slanimo rajono vykdomasis  komitetas pasirašė susitarimą dėl bendradarbiavimo švietimo, kultūros, sporto, verslo plėtros  ir ekonomikos srityse.   

VISAGINAS – DAGDA

2014 m. gruodžio 10 d. Visagine Visagino savivaldybė ir Dagdos krašto savivaldybė pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl bendradarbiavimo verslo, turizmo, švietimo, sporto ir kultūros srityse. Sutarties šalys įsipareigojo bendradarbiauti organizuojant ir remiant liaudies meistrų, meno saviveiklos kolektyvų kūrybinius mainus, bendrų projektų pristatymo, kultūrinių ir pramoginių renginių organizavimą, įgyvendinant bendrus projektus, pasikeičiant informacija, pasidalijant vietos savivaldybės, įstaigų ir organizacijų darbo patirtimi įvairiose ūkio šakose, išsaugant ir plečiant esamus ir kuriant naujus ryšius tarp vietos savivaldybės institucijų ir įstaigų.

VISAGINAS – VARMĖS LIDZBARKAS

2018 m. lapkričio 12 d. Visagine Visagino savivaldybė ir Varmės Lidzbarko savivaldybė pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl bendradarbiavimo vietos savivaldos vystymosi, švietimo, sporto, kultūros, turizmo ir verslo srityse. Sutarties šalys įsipareigojo bendradarbiauti organizuojant ir remiant liaudies meistrų, meno saviveiklos kolektyvų kūrybinius mainus, bendrų projektų pristatymo, kultūrinių, sporto ir pramoginių renginių organizavimą, įgyvendinant bendrus projektus, pasikeičiant informacija, pasidalijant vietos savivaldybės, įstaigų ir organizacijų darbo patirtimi įvairiose ūkio šakose, išsaugant ir plečiant esamus ir kuriant naujus ryšius tarp vietos savivaldybės institucijų ir įstaigų. 

    

 

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"