Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Vietinė rinkliava už atliekų surinkimą ir tvarkymą

Dėl  informacijos apie vietinę rinkliavą už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą  suteikimo karantino metu, prašome kreiptis į Viešosios tvarkos ir rinkliavų skyriaus specialistus šiais kontaktais: el. p. vietinerinkliava@visaginas.lt, tel. 8 617 68 458 ir 8 694 95 852. Taip pat kviečiame naudotis e. savitarnos sistema https://rinkliava.visaginas.lt. Prisijungimo duomenys yra nurodyti Jums atsiųstame mokėjimo pranešime.


PATOGESNIS ATSISKAITYMAS UŽ VIETINĘ RINKLIAVĄ

Gerbiami vietinės rinkliavos už komunalines atliekas mokėtojai,
nuo šiol, naudojantis el. bankininkyste, e. savitarnos sistemoje (https://rinkliava.visaginas.lt) galite atlikti mokėjimus pagal suformuotus mokėjimo pranešimus.
Primename, pirmą kartą jungdamiesi prie e. savitarnos, turite užsiregistruoti naudotoju sistemoje su savo mokėtojo kodu ir suteiktu pirminiu prisijungimo slaptažodžiu. Prisijungimo duomenys yra nurodyti Jums atsiųstame mokėjimo pranešime. Jeigu mokėjimo pranešimas prarastas, prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.
Kviečiame aktyviai naudotis e. savitarnos sistema, kurioje galite peržiūrėti suformuotus mokėjimo pranešimus, atliktų įmokų istoriją, pildyti užklausas / prašymus, atsisakyti popierinių sąskaitų.
Atkreipiame dėmesį ir maloniai prašome visų rinkliavos mokėtojų, turinčių ar naudojančių nekilnojamąjį turtą Visagino savivaldybėje, pasikeitus faktinėms aplinkybėms (pardavus, išnuomavus, įsigijus nekilnojamąjį turtą (butą, garažą, sodo sklypą)) per 5 darbo dienas informuoti Viešosios tvarkos ir rinkliavų skyriaus specialistus šiais kontaktais: Parko g. 14, 416 kab., Visaginas, el. p. vietinerinkliava@visaginas.lt, tel. (8 386) 31 432 ir (8 386) 60 559.

E. SAVITARNOS ZONA

E. savitarnos naudojimosi instrukcija


KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS 

Nuo 2018 m. sausio 1 d. įvesta vietinė dvinarė rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą. Pagrindiniai atliekų tvarkymo sistemos gerinimo tikslai yra:

Ekologija – kad su atliekomis būtų tvarkomasi atsakingai, ir mes gyventume švariame mieste;
Švara – kad miestas ir kiemai būtų švarūs, o vietos, kur stovi atliekų konteineriai, nebebūtų nešvaros šaltinis;
Teisingumas – kad tvarkingiems savivaldybės gyventojams netektų mokėti už tuos verslus ir gyventojus, kurie iki šiol apskritai nieko nemokėjo.

RINKLIAVA

Vykdant Lietuvos Respublikos Seimo, Vyriausybės ir Visagino savivaldybės tarybos sprendimus, nuo 2018 m. sausio 1 d. Visagino savivaldybėje pakeista mokėjimo tvarka už atliekų surinkimą ir tvarkymą. Kasmėnesinius gyventojų ar įmonių atsiskaitymus ar tiesiogines sutartis su atliekų vežėju pakeitė vietinė rinkliava.Vietinė rinkliava – tai Visagino savivaldybės tarybos sprendimu nustatyta privaloma atliekų turėtojų įmoka į savivaldybės biudžetą už komunalinių atliekų surinkimą ir jų tvarkymą.

Dėl išsamios informacijos apie vietinę rinkliavą už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą suteikimo prašome kreiptis šiais kontaktais:
Visagino savivaldybės administracijos
Viešosios tvarkos ir rinkliavų skyrius
Parko g. 14, 416 kab., Visaginas
Tel. (8 386) 31 432, 60 559
El. p. vietinerinkliava@visaginas.lt 

Darbo laikas*:
  • Pirmadieniais 8.00–17.00 val., pietų pertrauka: 12.00–12.45 val.;
  • Antradieniais 8.00–17.00 val., pietų pertrauka: 12.00–12.45 val.;
  • Trečiadieniais 8.00–12.00 val.;
  • Ketvirtadieniais 8.00–17.00 val., pietų pertrauka: 12.00–12.45 val.;
  • Penktadienis – nepriėmimo diena.
  • Išankstinė registracija vyksta el. p. vietinerinkliava@visaginas.lt, tel. 8 617 68 458 ir 8 694 95 852.

*Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama viena valanda.


Komunalinių atliekų išvežimo grafikas

DUK (dažniausiai užduodami klausimai)

 

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"