Gerbiami Valstybės sienos apsaugos tarnybos buvę ir esami pareigūnai, pasieniečių bendruomenės nariai,
Nuoširdžiai sveikinu Jus Pasieniečių dienos proga! Nuoširdžiai vertinu Jūsų glaudų bendradarbiavimą su Visagino savivaldybe. Džiugu, kad kartu rūpinamės ne tik saugumu, bet ir bendruomenės gerove – Jūs prisidedate prie miesto renginių, pilietinių iniciatyvų, dovanojate vaikams pažinimo džiaugsmą, supažindinate juos su savo atsakinga profesija ir padedate ugdyti pagarbą valstybei bei jos saugotojams.
Jūsų tarnyba – tai kasdienė atsakomybė už mūsų valstybės saugumą, žmonių ramybę ir pasitikėjimą. Dėkoju už profesionalumą, budrumą ir pasiaukojimą atliekant šią svarbią misiją.
Linkiu, kad tarnyboje visuomet lydėtų stiprybė, išmintis ir sėkmė, o namuose lauktų artimųjų šiluma, ramybė ir palaikymas. Tegul prasmingi darbai, atsakomybė ir tarpusavio pasitikėjimas ir toliau stiprina mūsų kraštą bei bendruomenę! Ačiū Jums už tarnybą Lietuvai!
Visagino savivaldybės meras
Erlandas Galaguz
Nuotrauka: Visagino savivaldybės administracija
Komentarai
Komentaras išsiųstas
*comment_error*
{{msg}}