Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Fiziškai aktyvi senjorų vasara

Fiziškai aktyvi senjorų vasara

Visagino senjorai gerai žinomi kaip puikūs sodininkai, daržininkai, tačiau Visagino trečiojo amžiaus universiteto (Visagino TAU) senjorai-fizinio aktyvumo fakultetų studentai vasarą išlieka ir aktyvūs programų lankytojai.

Šiais metais Visagino TAU įgyvendina Visagino savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos iš dalies finansuojamą projektą „Aktyvūs senjorai – sveikesnė bendruomenė“. Projekto dalyviai – 55-erių ir vyresni visaginiečiai, veiklų įgyvendinimo laikotarpis 6 mėnesiai. Projekto vykdytojos Larisa Šilkina ir Lida Michailova.

Įgyvendinamo projekto tikslas – sudaryti sąlygas, kad Visagino vyresniojo amžiaus gyventojai kuo ilgiau išliktų fiziškai aktyvūs, savarankiški ir rūpintųsi savo sveikata. Įgyvendinant projektą yra vykdomi Sveikatingumo gimnastikos ir Turizmo fakultetų praktiniai užsiėmimai, tokiu būdu formuojant (arba išsaugant) fiziškai aktyvaus vyresniojo amžiaus visaginiečių gyvenimo įgūdžius. Siekiant motyvuoti esamus ir įtraukti naujus dalyvius, rudenį bus organizuoti 3 fizinio aktyvumo renginiai-konkursai, kuriuose dalyvaus projekto dalyviai ir bus pakviesti kiti tikslinės amžiaus grupės visaginiečiai, jų šeimų nariai.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"