Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Iki kovo 31 d. pratęsiami judėjimo ribojimai 16-oje savivaldybių (papildyta)

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija Vidaus reikalų ministerija praneša, kad ribojamas asmenų judėjimas tarp tų savivaldybių, kuriose 14 dienų COVID-19 sergamumo rodiklis 100 000 gyventojų yra daugiau kaip 200 atvejų: t. y. Biržų r., Klaipėdos m., Kupiškio r., Marijampolės, Neringos, Panevėžio m., Panevėžio r., Šalčininkų r., Širvintų r., Švenčionių r., Trakų r., Utenos r., Varėnos r., Vilniaus m., Vilniaus r., Visagino savivaldybės.

Į šias 16 savivaldybių draudžiama atvykti ir išvykti iš jų, išskyrus atvejus, kai vykstama: į savo gyvenamosios vietos savivaldybę, į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę dėl artimųjų giminaičių mirties, į darbą, į aptarnaujančius tarptautinius keleivių maršrutus oro, jūrų uostus, autobusų stotis ar iš jų, dėl sveikatos priežiūros paslaugų.
Šis ribojimas netaikomas vienos šeimos ar vieno namų ūkio nariams, vykstantiems į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje jie turi nekilnojamojo turto, priklausančio vienam iš šeimos ar namų ūkio narių nuosavybės teise.

Likime sąmoningi ir apribokime judėjimą dėl nebūtinų priežasčių!

Parengta pagal www.lrytas.lt 

Svarbi informacija dėl judėjimo ribojimų, atsakymai į klausimus (nuolat atnaujinama)


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"