Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Įvyko Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis

Sausio 4 d.  įvyko Visagino savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis, kuriame buvo svarstomi darbotvarkėje numatyti klausimai dėl Visagino vaikų lopšelių darželių bei pradinių klasių mokinių ugdymo organizavimo, grįžusių ir iš užsienio atvykusių asmenų, kuriems skirta izoliacija, kontrolės ir dėl judėjimo tarp savivaldybių ribojimo pratęsimo.

Posėdžio metu nuspręsta:

  1. Rekomenduoti sveikatos priežiūros įstaigoms, vaikų tėvams prašant, išduoti nedarbingumo pažymėjimus, perspėjant tėvus dėl galimo nedarbingumo pažymėjimo išdavimo teisėtumo patikrinimo.
  2. Įpareigoti Švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyrių organizuoti teisės aktų, reikalingų įgyvendinti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos Valstybės operacijų vadovo 2020-12-31 sprendimą Nr. V-3080 „Dėl vaikų, ugdomų pagal pradinio ugdymo programą, nuotolinio ugdymo, priežiūros ir maitinimo organizavimo įstaigose būtinų sąlygų", parengimą.
  3. Įpareigoti Visagino savivaldybės administracijos atsakingus specialistus ir Visagino PK atsakingus asmenis darbo tvarka suderinti grįžusių ir iš užsienio atvykusių asmenų, kuriems skirta izoliacija, patikrinimus. Pavesti Socialinės paramos skyriaus vedėjai Jolitai Zabulytei parengti administracijos direktoriaus įsakymą dėl grįžusių ir iš užsienio atvykusių asmenų, kuriems skirta izoliacija, kontrolės vykdymo organizavimo.
  4. Siūlyti administracijos direktoriui pratęsti 2020 m. gruodžio 17 d. įsakymo Nr. ĮV-E-629 „Dėl kelio ženklų įrengimo" galiojimą iki 2021 m. sausio 31 d. Policijos komisariatas primena, kad policijos pareigūnai gali ne tik grąžinti vykstančius iš kitų savivaldybių atgal, bet ir taikyti bausmes (svarbi informacija dėl judėjimo ribojimų).

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"