Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Įvyko neįgaliųjų sporto klubo „Visaggalis“ taurės žaidynės

Įvyko neįgaliųjų sporto klubo „Visaggalis“ taurės žaidynės

Lapkričio 19 d. Visagino rekreacijos centre įvyko „NSK Visaggalio taurės žaidynės“, skirtos neįgaliųjų sporto klubo „Visaggalis“ 15-ąjam gimtadieniui paminėti. 

Žaidynių atidarymo metu klubą ir „Visaggaliečius“ šiltais žodžiais sveikino Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Julija Svideniene bei gausiai susirinkę svečiai.  

Atvykę sportininkai iš Ukmergės, Rokiškio, Alytaus, Visagino ir gausus būrys iš Daugpilio (Latvija) varžėsi Bočios bendroje ir paralimpinėje kategorijose, smiginio, baudų mėtymo bei šaudymo iš pneumatinio šautuvo rungtyse. Varžybas vainikavo apdovanojimai medaliais ir taurėmis, kuriuos įteikė Visagino savivaldybės švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriaus vyriausiasis specialistas Artūras Česliokas. 

Dėkojame svečiams, dalyviams, sportininkams bei savanoriams už tai, kad Jūs esate, už Jūsų sveikinimus ir linkėjimus, už Jūsų palaikymą ir pagalbą. 

Atskira padėka „Prestorante“ picerijai už gardžias užkandžius žaidynių dalyviams.  

„NSK Visaggalis“ oficialiai savo gimtadienį švenčia lapkričio 23 dieną. Dar kartą sveikiname visus „Visaggaliečius“ ir linkime sveikatos, stiprybės, visokeriopos sėkmės. Tvirtai siekite savo užsibrėžtų tikslų tiek sportiniame, tiek asmeniniame gyvenime!Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"