Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Kviečiame teikti prašymus dėl dalinio finansavimo

Kviečiame teikti prašymus dėl dalinio finansavimo

Kviečiame Lietuvos kultūros tarybos finansavimą gavusius projektų vykdytojus teikti prašymus dėl dalinio finansavimo. Prašymus gali teikti tik Visagino savivaldybėje veikiančios kultūros organizacijos, kurių projektai įtraukti į Lietuvos kultūros tarybos sprendimu patvirtintus kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų krypčių ir programų sąrašus.

Projekto vykdytojas turi pateikti savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu patvirtintos formos prašymą. Rengiant prašymą turi būti vadovaujamasi Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. liepos 17 d. įsakymu Nr. ĮV-E 389 patvirtintu tvarkos aprašu. Tvarkos aprašą ir prašymą (1 priedas) galima rasti čia.
Prašymą analizuoja ir vertina Visagino savivaldybės kultūros ir meno taryba (toliau – Taryba). Taryba, įvertinusi prašymą, surašo posėdžio protokolą, kuriame teikia rekomendaciją Skyriui dėl bendrafinansavimo lėšų skyrimo projektui įgyvendinti.
Skyrius, atsižvelgdamas į Tarybos rekomendaciją, rengia Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymo projektą dėl lėšų skyrimo, o jeigu projekto vykdytojas – Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Skyrius rengia teikimą dėl lėšų perskirstymo ir Savivaldybės biudžeto tikslinimo.
Lėšos projektui įgyvendinti skiriamos Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu, o jeigu projekto vykdytojas – Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Finansų ir biudžeto skyrius, atsižvelgdamas į Skyriaus teikimą, rengia Visagino savivaldybės tarybos sprendimo projektą dėl biudžeto tikslinimo.

Skenuotas dokumentas – prašymas (1 priedas) – teikiamas Savivaldybės administracijai elektroninėmis informacijos perdavimo priemonėmis (DVS ar el. p. visaginas@visaginas.lt) iki 2021 m. balandžio 30 d.
Papildoma informacija teikiama tel. (8 386) 31 789 arba 8 622 75 869.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"