Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Renginys tarptautinei šeimos dienai ir vaiko dienoms paminėti

Gegužės 18 d. Visagino edukacijų centro kiemelyje rinkosi vaikai, tėveliai, mokytojai, miesto gyventojai. Čia vyko šeimos šventė, skirta tarptautinei šeimos dienai ir vaiko dienoms paminėti.

Susirinkuosius pasveikino centro direktorė Vilija Burokienė bei Visagino savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriaus vedėja Monika Gutė. Vedėja tarė sveikinimo žodžius ir apdovanojo mokinių dailės konkurso „Mama ir aš” nugalėtojus bei Edukacijų centro kūrybinės studijos „Lastik” mokytoją Olesyą Davidovskayą Visagino mero padėkos raštais bei edukacijų centro įsteigtomis atminimo dovanėlėmis. Direktorė įteikė Visagino savivaldybės dovanėles aktyviausiems Centro mokytojams bei darbuotojams, aktyviai prisidėjusiems prie šventės organizavimo.

Puikią nuotaiką dovanojo šiuolaikinių šokių kursų „U-dance” ugdytinių šokiai ir studijos „Muzikinė logoritmika” mažųjų ugdytinių atliekamos dainelės. Visos šventės metu vaikai ir tėveliai dalyvavo organizuojamose edukacijose, vyko akcija „Pasodink krūmelį”, kurioje aktyviai dalyvavo šventės dalyviai. Visi buvo vaišinami arbata, skanėstais.

Šventę vainikavo socialinių partnerių Visagino menų rezidencijos „Art taškas” laipynių parkas ir Robotikos akademijos organizuotos edukacijos.

Dėkojame Visagino savivaldybės merui, administracijai už palaikymą, partneriams, mokytojams, edukacijų centro darbuotojams už iniciatyvas, pagalbą organizuojant šį puikų renginį, kuris sutelkė ne tik centro bet ir miesto bendruomenę.  Dėkojame tėveliams, vaikams, Visagino šeimoms už aktyvų dalyvavimą ir puikios nuotaikos kūrimą.

Informacija ir nuotraukos: Visagino edukacijų centras


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"