Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Rugpjūčio 6  d. vyko stalo teniso, smiginio ir boccia varžytuvės

Rugpjūčio 6  d. vyko stalo teniso, smiginio ir boccia varžytuvės. Gausiai susirinkę įvairaus amžiaus sportininkai išbandė jėgas trijuose turnyruose.

Stalo teniso turnyre vaikų grupėje nugalėjo T. Petkun, antrą vietą užėmė M. Matyskin ir trečias buvo A. Staciuk. Vyrų grupėje laimėjo pirmą vietą V. Vachov, antrą – S. Mindriukov, trečią – E. Tretjakov. Moterų grupėje nugalėtoja tapo Anastasija (Portugalija), antrą vietą užėmė S. Lutoškina ir trečią – T. Krutiajeva.

Sportininkai varžėsi ir smiginio varžybose. Vyrų grupės prizininkai: 1 vieta E. Tretjakov, 2 – S Mindriukov ir 3 – S. Zubakin. Moterų grupėje nugalėjo Anastasija, 2 vieta – S. Krutiajeva ir 3 – S. Lutoškina. Komandinio žaidimo Boccia nugalėtojai: 1-,,Tau“, 2 -Visagino veteranų sporto klubas“, 3 – Anastasija.

Rugpjūčio 13 ir 14 d. vyko rusiško biliardo turnyras, skirtas Visagino miesto šventei: „Visagino miesto taurė“.

Turnyre dalyvavo 22 dalyviai.  Nugalėtoju tapo V. Mačan, antrąją vietą  užėmė A. Grišin, trečiąją - A. Fiodorov ir ketvirtasis liko V. Stakanov. Visagino savivaldybės administracijos skirtus prizus įteikė Švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kontrolės skyriaus vyriausiasis specialistas A. Česliokas.