Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

STEAM mokslų konkurse „Mūsų eksperimentas“ verdeniečiai tapo nugalėtojais

STEAM mokslų konkurse „Mūsų eksperimentas“ verdeniečiai tapo nugalėtojais

STEAM mokslų konkursą „Mūsų eksperimentas“ inicijuoja Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Konkursą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Konkurso tikslas – skatinti kūrybiškai mokytis STEAM mokslų, patirti tyrinėjimo ir atradimo džiaugsmą. Konkurso dalyviai – 1-12 klasių mokiniai.

Visagino „Verdenės“ gimnazijos 4 a klasės mokinių komanda konkursui pateikė net du darbus: „Plėšrumo vertinimas naudojant dirbtinius vikšrus ir lapų mėginius“ ir „Prikeliu seną daiktą naujam gyvenimui“. Abu darbai ir tapo konkurso nugalėtojais! Mokiniams konkursui padėjo pasiruošti pradinio ugdymo mokytoja ekspertė Danguolė Savičienė. Mokiniai gavo ne tik padėkas iš Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus, bet įspūdingus prizus – priemonių rinkinius atlikti įvairiems eksperimentams.
Šiemet STEAM mokslų konkursui „Mūsų eksperimentas“ buvo pateikta 50 integruotų fizikos, chemijos, biologijos, inžinerijos eksperimentų, kurių metu mokiniai kėlė hipotezes, formulavo eksperimentų tikslą ir uždavinius, planavo eigą, o kaip jiems sekasi – fiksavo filmukuose.
Dirbdami savarankiškai ar nedidelėmis komandomis, mokiniai konkursui pristatė aktualių ir originalių tyrimų, kurie suteikė naudingos integruotų tyrimų patirties.
Mokslininkai, Biologijos, Chemijos, Fizikos mokytojų asociacijų atstovai, vertinę konkursui pateiktus darbus, pripažino, kad šiais metais konkursui pateikti darbai buvo įdomūs. Jų teigimu, gerai, kad mokiniai gilina anksčiau pradėtus tyrimus, atlieka daugiau bandymų, tematikoje atsižvelgia į klimato kaitos problemas.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"