Valstybės tarnautojų diena Dūkšto dvare: vadovų diskusija ir palinkėjimai Visagino savivaldybės komandai

Tarptautinės valstybės tarnautojų dienos proga Visagino savivaldybės ir administracijos darbuotojai susitiko ypatingoje aplinkoje – istoriniame Dūkšto dvare, kur skambėjo padėkos ir sveikinimo žodžiai valstybės tarnautojams.
Visagino komanda leidosi į pažintinę ekskursiją po Dūkšto dvarą, susipažino su jo istorija ir kultūriniu paveldu, o renginio akcentu tapo savivaldybės vadovų diskusija apie valstybės tarnybos vaidmenį šiandienos valstybėje.
Susirinkusiuosius pasveikino Visagino savivaldybės administracijos Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja ir renginio iniciatorė Aldona Navagruckienė. Ji padėkojo valstybės tarnautojams už atsakingą darbą, profesionalumą ir indėlį kuriant šiuolaikišką, gyventojams atvirą savivaldą.
Diskusijos metu kalbėta apie sparčiai besikeičiančią visuomenę, augančius gyventojų lūkesčius, technologijų pažangą bei dirbtinio intelekto galimybes ir iššūkius valstybės tarnyboje. Aptarta, kaip išlaikyti žmogiškąjį ryšį su gyventojais, kartu diegiant inovatyvius darbo metodus ir kuriant efektyvesnes viešąsias paslaugas. Diskusiją moderavo Vidaus administravimo ir informacinių technologijų skyriaus vyriausioji specialistė Glorija Šeider.
Šventės metu taip pat pagerbti administracijos darbuotojai. Šių metų Visagino savivaldybės administracijos „Metų valstybės tarnautojo (-os)“ vardas skirtas Socialinės paramos skyriaus vedėjai Jolitai Zabulytei. Šis įvertinimas – padėka už profesionalumą, atsakingą lyderystę, atsidavimą darbui ir nuoširdų rūpestį žmonėmis.
„Kiekvienas darbuotojas savo darbu prisideda prie pokyčių, kuriuos kasdien jaučia miesto gyventojai. Džiaugiuosi profesionalia, iniciatyvia ir vieninga komanda, kuri nebijo iššūkių ir kartu siekia bendrų tikslų. Esu įsitikinęs, kad dar daug didelių ir gražių darbų mūsų laukia priešakyje“, – sveikindamas tarnautojus sakė Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz.
Organizacinė kultūra kuriama ne tik darbo kabinetuose ar priimant sprendimus. Ji gimsta iš bendrų patirčių, pasitikėjimo, pagarbos ir nuoširdaus bendradarbiavimo. Šis profesinės šventės paminėjimas tapo svarbia komandos stiprinimo dalimi, leidžiančia ne tik įvertinti nuveiktus darbus, bet ir kurti dar tvirtesnius tarpusavio ryšius.
 
Tikime, kad vieninga, atsakinga ir savo darbu tikinti komanda yra pagrindas kuriant stiprų, augantį ir kiekvienam gyventojui atvirą Visaginą!

 


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Komentaras išsiųstas

*comment_error*

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"