Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Visagino pensininkų klubui - 30 metų!

Visagino pensininkų klubui - 30 metų!
Vakar iškilmingame renginyje Pensininkų klubo 30-mečio proga klubo narius sveikino Visagino savivaldybės mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė, Administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas, direktoriaus pavaduotoja Julija Svidėnienė ir Visagino Trečiojo amžiaus universiteto pirmininkė Asta Sieliūnienė!
 
Gerbiami Visagino pensininkų klubo nariai, švęskite nuostabią progą - klubo gyvavimo, gražių renginių, Jūsų iniciatyvų, veiklų trisdešimtmetį!
Tegu Jūsų atkaklumas, energija, nuoširdumas ir pozityvus nusiteikimas visuomet prisideda prie klubo narių ir visų Visagino senjorų oraus, gražaus gyvenimo mieste!
Ši proga svarbi ne tik klubo nariams ar pensinio amžiaus gyventojams. Ji svarbi ir Jūsų vaikams, anūkams, mums visiems, kurie supranta ir vertina Jūsų veiklą, kuria Jūs prisidedate prie tradicijų ir vertybių išsaugojimo, Visagino identiteto ir jo gyventojų gerovės.
Linkime Jums visuomet išdidžiai skleisti savo vidinę šviesą, kurios atspindžiai atneštų į Jūsų gyvenimus turtingiausių gėrybių: atjautos, supratimo, meilės ir tikrosios laimės!
Nuoširdžiai sveikiname klubo trisdešimtmečio proga!
 
           
           
 

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"