Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Vyriausybė švelnina karantiną – laisvėja namų ūkių bendravimas, daugiau žmonių galės dalyvauti laidotuvėse

Vyriausybė trečiadienį nutarė, kad bendrauti uždarose erdvėse būtų galima dviem namų ūkiams arba ne didesnėms nei 5 asmenų grupėms. Atvirose erdvėse siūloma leisti bendrauti iki 10 asmenų grupėms. Iki šiol galioję reikalavimai numatė, kad bendrauti uždarose erdvėse gali tik vieno namų ūkio ar vienos šeimos nariai.

„Pakeitimai susiję su kultūra, švietimo paslaugomis. <...> Dėl užsieniečių atvykimo – siūlome leisti į Lietuvą atvykti visiems užsieniečiams, kurie yra visiškai paskiepyti viena iš Lietuvoje naudojamų vakcinų. Dėl testų – siūloma sugriežtinti reikalavimus grįžtantiems ir atvykstantiems iš Indijos.

Dėl asmenų būriavimosi sutarėme, kad leisime dviejų šeimų ar dviejų namų arba ne daugiau nei 5 asmenų uždarose, arba 10 asmenų atvirose erdvėse atvirus kontaktus“, – kalbėjo sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Atsisakoma asmenų skaičiaus transporto priemonėse ribojimo.

 

Ministrų kabinetas taip pat pritarė, kad pažintiniuose takuose, zoologijos ir botanikos soduose bei kitose ekspozicinėse erdvėse galės vykti ekskursijos su gidu iki 25 asmenų, užtikrinant išankstinę dalyvių registraciją.

Šie pakeitimai įsigalios nuo pirmadienio, gegužės 24-osios.

Didinamas ir asmenų, kuriems leidžiama dalyvauti laidotuvėse, skaičius. Iki šiol laidotuvėse buvo leidžiama dalyvauti ne daugiau nei 10 asmenų, o dabar siūloma šį skaičių didinti iki 50.

Be to, Vyriausybė į „gerųjų“ pagal COVID-19 situaciją savivaldybių sąrašą įtraukė Birštono, Ignalinos rajono, Kretingos rajono, Mažeikių rajono, Neringos bei Skuodo savivaldybes.

Informacija iš https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1412726/vyriausybe-svelnina-karantina-laisveja-namu-ukiu-bendravimas-daugiau-zmoniu-gales-dalyvauti-laidotuvese


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"