Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Sekime tvarumo žingsniais apsipirkdami bagažinių turguje

2022-10-02  09:00 - 2022-10-02  12:00 val.
Kita
Pirmasis bagažinių turgus Zarasuose įvyko rugsėjo pradžioje. Tiek dalyviams tiek prekeiviams toks formatas patiko, todėl KARTOJAME ir spalio 2 d. vėl organizuojame bagažinių turgų Zarasuose!
Bagažinių turguje daiktai keičia savo savininkus, o žmonės gerai leidžia laiką! Bagažinių turguje parduodama viskas, ko nereikia: nuo namų apyvokos daiktų ir drabužių iki įvairių niekučių, rankdarbių, paveikslų ir pan. Vaikučius kviečiame peržiūrėti savo žaisliukus ir jau atsibodusius žaisliukus už simbolinę kainą perleisti į kitas rankas. Suaugusieji savo spintelėse ir sandėliukuose neabejotinai turi prikaupę įdomių daikčiukų, ar senienų - kurios turi šansą virsti pinigais. O gal savo spintelėse turite sendaikčių, istorinių nuotraukų kurias norėtumėte parduoti?
 
Prekybos vieta - nemokama. Prekiaujama iš bagažinių arba tiesiog išdėliojus daiktus ant patiesalo. Prekiautojams nereikia turėti verslo liudijimų ar kitų dokumentų. Norinčius prekiauti - kviečiame registruotis: https://bit.ly/3TeIZC7 Renginio metu organzatoriai suneštiniam stalui iškeps pyragą, o prekybininkus ir dalyvius - kviečiame termosiukuose atsinešti arbatos ar kavos.
 
Renginio diena: Spalio 2 d.(sekmadienį)
Renginio laikas: 9-12 val.
Renginio vieta: Žemaitės g. 35A, Zarasai
 
Renginio naujienas sekite čia:


Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"