Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Tarpinstitucinis susitikimas / pasitarimas

2019-12-04  14:00 - 2019-12-04
Savivaldybės didžioji posėdžių salė, Parko g. 14

Visagino savivaldybės administracija kviečia įstaigos vadovus / atstovus 2019 m. gruodžio 4 d. 14.00 val. į tarpinstitucinį susitikimą/pasitarimą (savivaldybės didžioji posėdžių salė, Parko g. 14).
Tarpinstitucinio susitikimo / pasitarimo tikslas – įtraukti kuo daugiau dalyvių iš skirtingų įstaigų, dirbančių su vaikais, jaunimu ir šeimomis, patiriančiomis emocinių, psichologinių ar kitų sunkumų, ir stengtis sukurti tinkamiausią kelią pagalbos teikimui, kurti kuo glaudesnius ryšius tarp visų įstaigų ir darbuotojų.
Susitikime siekiama:

  • Pasidalinti darbo patirtimi, pasiekimais, mintimis, problemomis, lūkesčiais, skatinti bei stiprinti bendradarbiavimą ir pagalbą visais lygmenimis taip tobulinant tarpinstitucinio bendradarbiavimo sritis.
  • Siekti susitarimo formuojant vieną bendrą praktiką savivaldybėje dėl koordinuotai teikiamų paslaugų.
  • Diskutuoti, kaip galima pagerinti nevyriausybinių organizacijų įtraukimą į vaikų elgesio problemų sprendimo procesus, kaip pasiekti, jog vaiko teisių įgyvendinimo problemos būtų sprendžiamos konstruktyviai bei užtikrinant maksimalias atitinkamų sričių specialistų pastangas vaiko gerovei pasiekti.
  • Formuoti bendrą praktiką, kuri padėsianti ir ateityje dar kokybiškiau bei operatyviau bendradarbiauti vaikų ir šeimos labui, aptarti bendravimo ir bendradarbiavimo galimybės: vaikų socialinių ryšių pagerėjimą, integraciją į visuomenę, grįžimą į mokyklą, apskritai, nusikalstamumo mažėjimą ir t.t.

Aptarti bei apžvelgti:

  1. Švietimo įstaigų problemas, lūkesčius.
  2. Policijos fiksuotus jaunuolių, kurių amžius veikos padarymo metu buvo iki 16 metų, padarytus administracinius teisės pažeidimus, policijos pareigūnų vykdomas prevencines akcijas ir priemones, įskaitant saugumą gatvėse ir keliuose, žalingų įpročių (alkoholio, psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo) ir nusikalstamumo prevencijos organizavimo klausimus, smurto šeimoje problemų sprendimo būdus.
  3. Paslaugų teikėjų – kokybės, patrauklumo, rezultatyvumo kriterijus bei problemas.
  4. Pristatyti nevyriausybinių organizacijų veiklas, susijusias su vaikų, jaunimo ar jų šeimos užimtumu.

Prašome iki 2019-11-29 informuoti apie dalyvavimą (kontaktiniai duomenys, jums rūpimi klausimai, ar norėsite pasisakyti) el. p. danute.kotoviene@visaginas.lt Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"