Vaikų dienos proga Visagino viešoji biblioteka kviečia į renginį „Didysis sąmyšis“

2026-05-15  14:00 - 2026-05-15  17:00 val.
Visagino viešoji biblioteka, Taikos pr. 52
Paveikslelis, susijęs su Vaikų dienos proga Visagino viešoji biblioteka kviečia į renginį „Didysis sąmyšis“

Gegužės 15 d. nuo 14.00 iki 17.00 val. Vaikų dienos proga bibliotekoje rengiame tikrą „Didįjį sąmyšį“. Tai bus labai nuoširdi šventė – jausitės taip, tarsi patys būtumėte užsukę į svečius pas senelį Petsoną ir jo nenuoramą katiną Findusą.

Ką esame paruošę:

  • Kūrybinės dirbtuvės: statysime bokštus iš popierinių blynų ir gaminsime „kalbančius“ knygų skirtukus.

  • Miuklų medžioklė: šios mažos išdykėlės pasislėpė visoje bibliotekoje. Gausite užduočių lapus ir leisitės į paieškas!

  • „Skaitytojo teisės“ Finduso požiūriu: eksponuosime nuostabias iliustracijas iš knygų ir sužinosite, kokias gi teises turi knygų skaitytojai.

  • Fotozona su Findusu.

  • Viktorina („Kahoot“): 15.00 ir 16.00 val. rengsime smagią viktoriną. Norėdami dalyvauti ir susirungti dėl Finduso žinovo vardo, būtinai pasiimkite telefoną.

Kur: Taikos g. 52.

Orai: jei švies saulė – švęsime lauke, jei lis – pasislėpsime bibliotekoje.

Įėjimas laisvas! Tiesiog užsukite geros nuotaikos.

Šaltinis.

Informacija ir vizualinė medžiaga: Visagino viešoji biblioteka



Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"