Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Susitikimas su VSAT atstovais dėl valstybės lygio ekstremalios situacijos, paskelbtos dėl nelegalios migracijos

Susitikimas su VSAT atstovais dėl valstybės lygio ekstremalios situacijos, paskelbtos dėl...

Liepos 13 d. Visagino savivaldybėje įvyko susitikimas dėl valstybės lygio ekstremalios situacijos, susijusios su nelegalių migrantų srautais. Susitikime dalyvavo Visagino savivaldybės meras E. Galaguz, Visagino savivaldybės administracijos direktorius V. A. Bukauskas bei Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiasis specialistas K. Bagdanavičius kartu su svečiais – Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovais. Susitikimo pagrindinis tikslas buvo išsiaiškinti situaciją dėl migrantų likimo bei informuoti visuomenę, jog jokie sprendimai su tikslu apgyvendinti migrantus Visagino savivaldybėje nėra priimti.

Visagino savivaldybės meras prašo rimties bei supratimo ekstremalios situacijos laikotarpiu bei patikina, kad galimybė priimti migrantus Visagino savivaldybėje yra ribota bei tokių sprendimų Vyriausybė nėra priėmusi. Taip pat teigiama, kad jei Vyriausybė priimtų ekstremaliai situacijai palankius sprendimus, kurie būtų susiję su Visagino savivaldybės pagalba, privalėsime būti solidarūs.

„Susitikimo metu VSAT atstovams aprodytos buvusios gimdymo namų patalpos, esančios už ligoninės, kurios taip pat yra apleistos, o turint intencijų ten ką nors apgyvendinti, patalpas reikėtų visų pirma remontuoti“, – pasakojo meras.

Šiuo metu Lietuvos Respublikos Vyriausybė valdo ekstremalią situaciją bei priima sprendimus, kad sumažintų nelegalių migrantų srautus bei pastarųjų likimas kuo greičiau būtų nuspręstas. Liepos 13 d. Lietuvos Respublikos Seimo neeilinės sesijos posėdyje Ministrė Pirmininkė I. Šimonytė pabrėžė, kad „Lietuva netaps koridoriumi į kitas Europos Sąjungos šalis.“

Informacinis šaltinis


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"