Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Projektinės veiklos reikšmė ugdymo procese

Projektinės veiklos reikšmė ugdymo procese

Rugsėjo 9 d. Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje vyko tarptautinio Erasmus+ projekto „European Rainbow. The Guide to teach European Citizenship“ baigiamasis renginys – seminaras „Projektinės veiklos reikšmė ugdymo procese“.
Malonu, kad į renginį atvyko ne tik miesto bendrojo lavinimo mokyklų mokytojų ir mokinių komandos, bet ir svečių iš Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos partnerės. Tai Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos komanda.
Seminarą pradėjo „Žiburio“ mokyklos anglų kalbos vyresnioji mokytoja Žana Latyšovič. Mokytoja papasakojo apie ilgametę mokyklos projektinę patirtį, projekto „European Rainbow. The Guide to teach European Citizenship“ vykdytas veiklas bei pademonstravo projekto metu lietuvių ir anglų kalba sukurtą metodų knygą „Methods to teach European Citizenship“.
Vėliau projekto metu sukaupta patirtimi bei vertybes ir pilietiškumą ugdančių metodų taikymo subtilybėmis pasidalijo ir „Žiburio“ mokyklos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Zita Miškinytė – Mazūrienė.
Seminaro „vinis“ – žurnalisto Dainiaus Radzevičiaus paskaita „Būti žmogumi ir piliečiu – vertybių konfliktai ir pilietiškumo pamokos“ – tikrai nepaliko abejingų. Ypač nudžiugino žurnalisto betarpiškas bendravimas su mokiniais. Buvo gera matyti jaunuolių žibančias akis ir jausti nuoširdrų jų susidomėjimą, nes, pasibaigus paskaitai, lektorius dar ilgai atsakinėjo į klausimus. Išties, tokios patirtys, kai kartu mokosi ir mokinys, ir mokytojas yra motyvuojančios ir kuriančios bendradarbiavimo kultūrą.
Pasibaigus seminarui, mokyklos komandos gavo dovanų lietuvių ir anglų kalbomis išleistas metodų knygas „Methods to teach European Citizenship“. Tad, tikimės, kad bus ne tik praturtintos miesto mokyklų bibliotekos, bet ir pamokų ar kitų veiklų metu mokytojai pasinaudos konkrečiais projekto metodais.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"