Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Visagino Spiečius

Bendradarbystės centras „Spiečius” jau greitai savo duris atvers Visagino verslininkams, adresu Taikos pr. 7.  

„Spiečius“ – tai VšĮ „Versli Lietuva“ sukurta netradicinio tipo verslo vystymosi erdvė, pritaikyta smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams, vykdantiems veiklą ne ilgiau kaip 5 metus, bendradarbiauti tarpusavyje ir plėstis.
„Spiečiuose“ verslininkams suteikiamos nemokamos kompiuterizuotos darbo vietos su įranga, teikiamos verslo konsultacijos, verslo mentorių pagalba, vyksta verslo įgūdžių ugdymo programos, bendruomenės susitikimai.

„Spiečiaus“ teikiamos naudos:

  • Bendruomenė: darbas verslių ir iniciatyvių skirtingų sričių profesionalų apsuptyje skatina ne tik naujų idėjų įgyvendinimą, bet ir tarpusavio bendradarbiavimą.
  • Įkvėpimo šaltinis: prasmingi ir verslui aktualūs mokymai, mentorystė, informaciniai renginiai, motyvuojantys pokalbiai su lokalios verslo ir kūrybinės bendruomenės nariais.
  • Aplinka: patogi, moderni ir šiuolaikiška aplinka, mažinanti verslininkų išlaidas, nes dalijamasi ne tik erdve, susitikimų ar posėdžių kambariu, bet ir organizacine įranga.

Jau dabar Visagino smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai gali rezervuoti nemokamą darbo vietą: http://bit.ly/rezervuokvieta

Šiuo metu Lietuvoje veikia 7 „Spiečiai“: Šiauliuose, Kėdainiuose, Panevėžyje, Tauragėje, Klaipėdoje, Alytuje ir Marijampolėje. Artimiausiu metu atsidarys 6 nauji „Spiečiai“: Rokiškyje, Utenoje, Ukmergėje, Visagine, Plungėje ir Birštone.

Daugiau apie „Spiečius“ rasite čia http://bit.ly/spiecius


Visagine bus kuriamas bendradarbystės centras „Spiečius“

2020 m. lapkričio 20 d. Visagino savivaldybės taryba sprendimu Nr. TS-239 „Dėl pritarimo bendradarbystės centro „Spiečius" steigimui Visagino savivaldybėje" pritarė bendradarbystės centro „Spiečius“ steigimui, taip pat iš VšĮ „Versli Lietuva“ buvo gautas patvirtinimas, kad paraiška sėkmingai praėjo vertinimą, ir Visagino savivaldybėje bus kuriamas bendradarbystės centras „Spiečius“.
Bendradarbystės centras „Spiečius“ (angl. co-working space) – tai „Versli Lietuva“ sukurta netradicinio tipo verslo vystymosi erdvė, pritaikyta smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams, vykdantiems veiklą ne ilgiau kaip 5 metus, bendradarbiauti tarpusavyje ir plėstis. „Spiečiai" orientuoti į skaitmeninio ir kūrybinių industrijų verslų atstovus. Šiuose centruose verslininkams yra suteikiamos nemokamos kompiuterizuotos darbo vietos su įranga, teikiamos skaitmeninio, kūrybinių industrijų vystymo, socialinio verslo konsultacijos, vykdomos praktinės mentorių sesijos, organizuojami verslo ugdymo mokymai ir įgyvendinamos kitos verslo skatinimo ir plėtros iniciatyvos.
Verslo plėtros konsultacijas bendradarbystės centruose įsikūrusioms įmonėms teikia į Verslo konsultantų tinklą atrinktos įmonės ir įstaigos.

Planuojama, kad bendradarbystės centras „Spiečius“ Visagino savivaldybėje veiks nuo 2021 m. sausio mėn. iki 2026 m. gruodžio mėn. Dėl išsamesnės informacijos galima kreiptis į Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriaus vyr. specialistą Laurą Puslį, el. p. lauras.puslys@visaginas.lt.

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"