Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Tarptautinis gatvės teatro festivalis „Mozaika-2019“

2019-09-14  17:00 - 2019-09-14
Kita

Teatras neatsiejama kultūros dalis, bet ne kiekvienas gali sau leisti nusipirkti bilietą į spektaklį. Kasmet vykstantis projektas „Tarptautinis gatvės teatro festivalis MOZAIKA 2019“ suteikia galimybę pasinerti į teatro pasaulį kiekvienam norinčiam, nes vyksta viešoje erdvėje nemokamai. Festivalis  „Mozaika 2019“ jau keturioliktas Vilniaus senamiesčio teatro vykdomas festivalis, tapęs tradiciniu festivaliu, vykstančiu rudens lygiadienio metu. Festivalis tai ne tik skirtingi teatro sričių pasirodymai, tokie kaip lėlių teatras, ugnies teatras, akrobatika, pantomima, cirkas, tačiau ir senoviniai šokiai, gatvės muzika, kuri yra neatsiejama teatro dalis, kūrybinės dirbtuvės, meistriškumo pamokos. Šiemet festivalis atkeliaus į Visaginą rugsėjo 14 d.

PROGRAMA VISAGINE

  • 17.00 – Monospektaklis pagal Jaroslavos Pulinovič pjesę „Natašos svajonė“ (rusų kalba, viešas, nemokamas) VKC „Bangos“ salė;
  • 18.00–18.45 – Teatralizuota edukacinė veikla VKC „Bangos“ kiemelis;
  • 19.00 – Teatralizuota dalyvių eisena nuo VKC „Bangos“ kiemelio, Visagino g. pėsčiųjų alėja iki „Sedulinos“ kiemelio;
  • 19.30 – Festivalio dalyvių pasirodymai: Visagino kūrybos namų teatras „Mėlynoji paukštė“, tarptautinė jungtinė trupė iš Italijos „Pololo“; Tea Lion Team ir Happy People iš Maskvos; svečiai iš Baltarusijos Katsiaryna Shanko & Lisaveta Hryhoryeva ir trupė „Atoma“ (VKC „Sedulinos“ kiemelis).


Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"