Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Kviečiame Visagino savivaldybės gyventojus teikti siūlymus dėl planuojamo svarstyti sprendimo Nr. TS-211

Kviečiame Visagino savivaldybės gyventojus įsitraukti į savivaldos gyvenimą ir pateikti nuomonę dėl Visagino savivaldybės taryboje planuojamo svarstyti sprendimo „Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2020 m. rugsėjo 24 d. sprendimo Nr. TS-211 ,,Dėl Skolų pripažinimo beviltiškomis, jų apskaitos ir nurašymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“.

Skolų pripažinimo beviltiškomis, jų apskaitos ir nurašymo tvarkos aprašas keičiamas, nes pasikeitė Lietuvos Respublikos vietos savivaldos ir Lietuvos Respublikos viešojo sektoriaus atskaitomybės įstatymai. Parengto tvarkos aprašo tikslas – reglamentuoti Visagino savivaldybės kontroliuojamų ir valdomų viešojo sektoriaus subjektų: Visagino savivaldybės administracijos, Visagino savivaldybės iždo, biudžetinių ir viešųjų įstaigų t. y savivaldybės viešojo sektoriaus subjektų skolų pripažinimo beviltiškomis, jų apskaitos ir nurašymo tvarką.

Jei Jūs turite pastabų dėl šio sprendimo projekto, savo pasiūlymus siųskite iki 2023 m. lapkričio 21 dienos 12.00 val., el. p. mantas.jatulionis@visaginas.lt


Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"