Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Pasiilgusiems prabangos, tviskesio ir grožio – kolekcininko Aleksandro Vasiljevo kvietimas į pokylį Visagine!

2021-12-03  17:00 - 2021-12-04
Visagino kultūros centro „Sedulinos“ salė, Vilties g. 5

2021 m. gruodžio 3 d. 17.00 val. Visagino kultūros centro salėje „Sedulina“ (Vilties g. 5) bus atidaryta mados paroda „KVIETIMAS Į POKYLĮ“, kurioje bus pristatytos gražiausios XX a. vakarinės suknelės iš Aleksandro Vasiljevo kolekcijos. 

Pasak Aleksandro Vasiljevo, „kas gali būti romantiškiau ir ko galima trokšti labiau už kvietimą į pokylį? Čia susilieja muzika ir šokis, kvepalų aromatas ir akių spindesys, taftos šnaresys ir blizgučių mirgėjimas, tiulio migla ir įmantrūs nėrinių piešiniai. Per pastarąjį amžių šimtai dizainerių ir siuvėjų bandė patenkinti išrankiausių klienčių skonį, kurdami šį neprilygstamą aukštosios mados drabužį – vakarinę suknelę, kuri visuomet žavėjo ir žavės žiūrovą, – juk ji yra tikras moteriškos laimės įsikūnijimas ir simbolis.“

Paroda veiks 2021 m. gruodžio 4 d. - 2022 m. sausio 15 d. (antradieniais-šeštadieniais 15-20 val.) VKC salėje „Sedulina“, Vilties g. 5.

Parodos rengėjai: VšĮ „Alexandre Vassiliev fondas“ ir Visagino kultūros centras.

Parodos naujienos Facebook: https://fb.me/e/1w6Gb212o

INFORMACIJA APIE BILIETUS

Bilietai mokami, juos galima įsigyti internetu ir Visagino kultūros centro kasoje „Draugystė“, Parko g. 7 (antradieniais-šeštadieniais 14-20 val.).

Į parodos atidarymo renginį įleidžiami asmenys, turintys galimybių pasą. Parodos lankymas ne atidarymo dieną leidžiamas ir asmenims be galimybių paso. Apsauginės veido kaukės yra privalomos.Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"