Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Naujienos

 

Jaunimo vasaros užimtumo programa. Darbdavių registracija!

Programos tikslas - sudaryti palankias sąlygas didinti jaunimo užimtumą vasaros atostogų metu (birželio–rugpjūčio mėnesiais, ne ugdymo proceso metu).

Įgyvendinant Programą siekiama skatinti jaunimo bendradarbiavimą su Savivaldybės teritorijoje veikiančiais darbdaviais, pagerinti jaunimo profesinio orientavimo kokybę, užimtumą vasaros atostogų laikotarpiu.

Skelbiama darbdavių atranka.

Programoje dalyvauti gali:

Darbdaviai:

  1. Lietuvos Respublikoje įsteigtas juridinis asmuo, kuris veiklą vykdo Savivaldybės teritorijoje;
  2. Smulkaus ir vidutinio verslo subjektai, kaip juos apibrėžia Lietuvos Respublikos smulkaus ir vidutinio verslo įstatymas, registruoti ir vykdantys veiklą Savivaldybės teritorijoje;
  3. Lietuvos Respublikoje įsteigtos organizacijos ir įstaigos, kurios įregistruotos ir vykdo veiklą Savivaldybės teritorijoje;
  4. Lietuvos Respublikos pilietis, kuris verčiasi individualia veikla (pagal individualios veiklos pažymėjimą ar verslo liudijimą) ir veiklą vykdo Savivaldybės teritorijoje.

Anketos teikiamos iki 2024 m. gegužės 14 d. el. paštu visaginas@visaginas.lt 

Platesnė informacija apie konkursą teikiama tel. 8 616 40680, el. paštu evelina.visockyte@visaginas.lt

Programa

Anketa darbdaviams


Skelbiamas konkursas - Visagino atviroms jaunimo erdvėms


 

 

 

Kviečiame jaunimą į renginį – „Jauna karta“ (II dalis)

KADA: balandžio 26 dieną, 17.30 val.

KUR: VKC „Banga“, Parko g. 16

Kviečiame jaunimą į renginį – „Jauna karta“ (II dalis). „Jauna karta“– tai dar vienas Europos jaunimo savaitės renginys, skirtas jaunimui ir žmonėms, kuriems mūsų regiono jaunimo problemos nėra svetimos.

Antro renginio susitikimo metu bus aptarti jaunų žmonių projektai, idėjos, koncepcijos, skirtos Visaginui, Zarasams ir Ignalinai. Visos idėjos bus konspektuojamos į patogią formą ir išsiųstos savivaldybės darbuotojams, kad jie galėtų įtraukti jas į Strateginį planą ar bent turėti juos „po ranka“ galvojant apie miesto vystymą.

Renginyje taip pat dalyvaus komikas Saulius Andrukonis, kuris padės su humoru išnagrinėti pačias linksmiausias idėjas, o po oficialios programos – Jūsų lauks kelių grupių iš Zarasų ir Visagino koncertai!

Kvieskite savo draugus, ateikite patys, „patūsinsim“!

Šis dviejų dalių renginys yra Europos Jaunimo savaitės minėjimo renginių ciklo dalis. Jo rėmėjai – Jaunimo Reikalų Agentūra ir Visagino Kultūros centras.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/725551782798205 

Renginys priklauso Europos jaunimo savaitės (EJS2024) renginių ciklui. Jį finansuoja @EuropeanYouthEU

 

 

Kvietimas jaunuoliams dalyvauti vasaros mokymuose: https://www.socialinis-sufleris.lt/naujienos/pradedame-registracija-jau-i-6-a-karta-organizuojamus-stiprus-ivairoveje-vasaros-mokymus/

Kvietimas prisijungti naujiems kolegoms:
https://www.socialinis-sufleris.lt/naujienos/jaunimo-vasaros-mokymai-stiprus-ivairoveje-iesko-pastiprinimo/

Kvietimas asmenims, dirbantiems su jaunimu (muziejų, jaunimo darbuotojams, mokytojams ir kt.) į nuotolinius užsiėmimus:
https://www.socialinis-sufleris.lt/naujienos/kvieciame-su-jaunimu-dirbancius-asmenis-registruotis-i-nuotolinius-uzsiemimus/

Kvietimas mokykloms, kurios nori, kad atvyktume pas jas pravesti dirbtuves:
https://www.socialinis-sufleris.lt/naujienos/kvietimas-registruotis-istaigoms-kur-lankosi-jauni-asmenys/

 

 Nauja Visagino savivaldybės jaunimo reikalų tarybos kadencija


Laisvės filmų maratonas

 

Padėk Visaginui tapti - Lietuvos jaunimo sostine 2025 m.!

 

 

Visagino jaunimas sieks tapti 2025 m. Lietuvos jaunimo sostine

 

2024 m. sausio 26 d. 14:00 Visagino savivaldybės mažojoje posėdžių salėje šaukiamas Jaunimo reikalų tarybos posėdis.

Darbotvarkė:

1. Dėl projekto "Lietuvos jaunimo sostinė 2025m." paraiškos rengimo;

2. Dėl JRT nario delegavimas į Visagino savivaldybės narkotikų kontrolės komisiją;

3. Dėl JRT Šeštadienio;

4. Dėl projektų teikimo "Erasmus+" ir "Europos solidarumo korpuso" programoms;

5. Dėl Jaunimo apklausos;

6. Dėl Susitikimų su mokyklų savivaldomis/jaunimu;

7. Viešinimo tinklelio kūrimas ir įgyvendinimas;

8. "Idėjų pašto" įrankio kūrimas;

9. Dėl LijOT Iniciatyvos "Vote16" (pridedama pozicija susipažinimui);

10. Kiti klausimai

Kviečiame teikti paraiškas 2024 m. jaunimo projektams 

Gal atsiras ir jaunuolių, kurie turi idėjų bet nemoka aprašyti - tai gali kreiptis, visada padėsime!
  •  Erasmus+ - jaunimo mainai, bendradarbiavimas su kitomis įstaigomis/organizacijomis.
  •  Europos solidarumo korpusas - savanoriškos veiklos ir solidarumo projektai.
 
Projektus gali teikti įstaigos, organizacijos, jaunimo grupės, kurie vykdo veiklas švietimo, mokymo, sporto ir Jaunimo srityse
Daugiau info čia apie Europos solidarumo korpusą: https://www.solidarumokorpusas.lt/paskelbtas-europos.../...

Lapkričio 29 d. įvyko Visagino savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos posėdis. Posėdžio metu buvo patvirtintas SJRT 2024-2025 metų veiklos planas, aptartos prioritetinės veiklos artimiausiam laikotarpiui bei planuojami susitikimai su Visagino mokyklų savivaldomis.


Gruodžio 1 d. Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos nariams ir jaunimo reikalų koordinatorei prasidėjo aktyviai dalyvaujant Zarasuose vykusiuose mokymuose "Jaunimo įgalinimas" Mokymuose gilinomės į jaunimo politiką, jaunų žmonių poreikius ir kaip pasinaudoti galimybėmis priimant jaunimui svarbius klausimus. Diskutavome ką dar galime padaryti savo savivaldybėje, kad būtų draugiškesnė jaunimui.

Ačiū lektoriui Mariui Ulozui už žinias ir motyvaciją.
Ačiū Zarasų kultūros centrui, Zarasų atviram jaunimo centrui/Zarasai Youth Centre bei didžiausia padėka Zarasų Jaunimo Reikalų Koordinatorei Julijai.

Lapkričio 21 d. Visagino jaunimo reikalų taryba bei Jaunimo reikalų koordinatorė Evelina Visockytė susitiko su Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritas stalas" ir Klaipėdos jaunimo reikalų taryba.

Susitikimo metu aptarėme Visagine ir Klaipėdoje esančias priemones, orientuotas į jaunimą, problemas, su kuriomis susiduria jaunimas savivaldybėse. Taip pat ieškojome sėkmės recepto, kokiu būdu pritraukti jaunuolius į visuomenines veiklas, kaip šias veiklas padaryti kuo patrauklesnėmis vietos jaunuoliams.

Labai dėkojame Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritas stalas" (KLAS) už iniciatyvą ir organizuotą susitikimą. Tikimės, jog artimiausiu metu susitiksime Klaipėdoje arba Visagine.

2023 m. lapkričio 29 d. 16:30 Visagino savivaldybės mažojoje posėdžių salėje šaukiamas JRT posėdis.

Darbotvarkė:

1. 2024 m. JRT veiklos plano tvirtinimas

2. Kiti klausimai. 

 


Rugpjūčio 7–9 dienomis Kėkštų k., Žalgirio sen., Kretingos r., vyko Jaunimo vasaros akademija „Kartu mes galime daug!“, kurioje dalyvavo Lietuvos jaunimas iš 19 savivaldybių. Visagino jaunimo atstovai taip pat sudalyvavo Žeimaitijoje organizuojamoje akademijoje jaunimui.

Jaunimo vasaros akademijos tikslas – suteikti jaunimui žinių, socialinių įgūdžių bei kompetencijų, reikalingų veiksmingai jaunimo veiklos plėtrai, skatinti bendradarbiavimą tarp regionų aktyvaus pilietiškumo, dalyvavimo demokratiniame gyvenime, užimtumo, tarptautinio bendradarbiavimo srityse bei skatinti jaunimo ir politikų dialogą.

„Jaunimo vasaros akademija“ – tai išskirtinė Žemaitijos regiono jaunimo tradicija, gyvuojanti jau beveik du dešimtmečius ir kasmet organizuojama vis kitoje savivaldybėje. Kitąmet ji vyks Telšiuose ir Visagino komanda bus pasiruošusi vykti!

Jaunimo atsiliepimai:

„Vykusioji jaunimo stovykla buvo nepaprastai įkvepianti! dalyvavimas šioje stovykloje buvo tiesiog nepakartojama patirtis. Organizatoriai puikiai parengė įvairias veiklų programas, įtraukdami įvairias sritis - nuo kūrybiškumo iki komandinio darbo. Turėjome galimybę išmokti naujų dalykų, tobulinti savo įgūdžius ir atrasti savo potencialą. Atmosfera buvo draugiška ir skatino įsitraukti į veiklas. Be to, kas dieną vyko nuotykiai ir žaidimai, kurie paliko tikrai neeilinius prisiminimus visiems dalyviams" - Mindaugas

„Man patiko veiklų įvairovė - apyrankių gaminimas, diskotekos, kokteilių vakaras, profesijų mugė, diskusijos, koncertas, mainai, jogos ir gongų užsiėmimai. Atrodo, visos nepanašios ir papildančios viena kitą, ir svarbiausia, kad visos leido išbandyti skirtingus dalykus ir parodyti mums - jaunimui - savo stipriąsias puses. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę sudalyvauti Jaunimo Vasaros Akademijoje, nes tai buvo puiki galimybė atsipalaiduoti, mokytis per kitų patirtis ir sužinoti naujovių, nardyti lyg žuviai jaunų ir užsidegusių, iniciatyvių žmonių būryje, susipažinti su bendraamžiais - kad ir kokie visi esame jauni ir pasimetę, blaškomi vėjų, bet turėdami vienas kitą šalia supratome, kad kas mums skirta - tas ir ateis. Vidinis žmogus nepasiduos, o jaunystė bus jauna amžinai :) " Miglė

„Aš labai džiaugiuosi, kad man pasisekė dalyvauti šioje akademijoje. Patiko, kad buvo daug veiklų, buvo labai malonu susipažinti su kitais žmonėmis. Įdomiausia buvo dalyvauti estafetėse, nes visada įdomu patikrinti savo jėgas" - Polina

Kelionė, startinis mokestis, apranga - finansuota Visagino savivaldybės administracijos, iš „Jaunimo politikos įgyvendinimas" priemonės.


Kviečiame dalyvauti šių metų birželio 1 d. 16.00 val. Visagino jaunimo visuotiniame susirinkime ir išrinkti 5 jaunuolius, kurie atstovaus Visagino jaunimą - Visagino savivaldybės jaunimo reikalų taryboje!

Kandidatai į Jaunimo reikalų tarybą:

 
Vardas Pavardė Atstovaujama organizacija Amžius
Maksim Ivanov Visagino menų rezidencija 24
Roman Jevsejev Asociacija „Visagino skautų organizacija“ 30
Rusnė Emilija Narbutaitė

LMS Visagino mokinių savivaldų informavimo centras
Visagino „Verdenės" gimnazija

15
Veronika Raimonda Semeniuk

VšĮ Visagino edukacijų centro atvira jaunimo erdvė

27
Miglė Zakarkaitė Visagino „Žiburio“ pagrindinė mokykla 15

Dalyvavimui visuotiniame jaunimo susirinkime kviečiamos jaunimo organizacijos, su jaunimu dirbančios organizacijos, mokinių savivaldų atstovai ir kiti su jaunimu susiję asmenys.

Dalyvavimui visuotiniam jaunimo susirinkimui būtina išankstinė registracija. 

Registracija el. p. evelina.visockyte@visaginas.lt (nurodant: vardą, pavardę, el. paštą ir tel. nr.)

Daugiau informacijos: Jaunimo reikalų koordinatorė Evelina Visockytė (tel. 8 616 40680)


 Visagino savivaldybės administracija įgyvendina Jaunimo vasaros užimtumo programą!


Šaukiamas Visagino savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis nuotoliniu būdu 2022 m. lapkričio 25 d. 15.00 val.

Preliminari darbotvarkė:

1. Dėl gauto rašto iš savanorių veiklą organizuojančios organizacijos (pridedu);

2. Dėl 2022 metų veiklų plano įgyvendinimo;

3. Dėl tarptautinės savanorystės dienos minėjimo;

4. Kiti einamieji klausimai.

Kviečiame jaunimą kandidatuoti į Visagino savivaldybės jaunimo reikalų tarybą


Norime Jums pranešti, jog „Jaunimo linija“ atnaujina prekės ženklą!

Siekiame būti jaunimui patrauklia ir prieinama erdve emocinių iššūkių akivaizdoje, tad atnaujindami prekės ženklą galvojome apie savo pagrindinę tikslinę grupę – jaunus žmones.

Atnaujintas prekė ženklo vizualinis identitetas paremtas idėja, kad gyvenimas nėra tik tiesi linija, atvirkščiai – gyvenimas yra visoks: ir juodas, ir baltas, ir pilkas, kartais žalias, su violetiniais intarpais, gyvenimas keičiasi ir vingiuoja, priklausomai nuo aplinkybių ir pasirinkimų. Stabilūs išlieka tik labai nedaug dalykų.

Pagrindinis grafinis elementas – spalvota, „judanti“ linija, kuri simbolizuoja kismą, o kartu ir pastovumą. Atnaujintos ir prekės ženklo spalvos, nors pagrindinės – žalios – neatsisakoma, bet ji modernesnė – mėtinė. Atnaujintas „Jaunimo linijos“ logotipas atspindi takumą, todėl priklausomai nuo aplinkybių, žalias grafinis elementas bus keičiamas. 

Kviečiame peržiūrėti naująjį vizualinį identitetą ir, jeigu reikia, atsinaujinti „Jaunimo linijos“ logotipą.

„Jaunimo linijos“ komanda


Kviečia nauja aktyvaus jaunimo erdvė Taikos pr.7


VšĮ „Nectarus“ ir besimokančio Vilniaus dalinasi Jaunimo politikos rekomendacijomis


Visagino savivaldybės jaunimo komanda antrą kartą dalyvavo Jaunimo vasaros akademijoje


Tarptautinio projekto „Etno bangos“ dalyvių vizitas Italijoje

2022 m. kovo 8 d. vyks Jaunimo reikalų tarybos posėdis


CREAzone – jaunimo verslumo ugdymo metodika


Įvyko pirmasis 2022 metų Jaunimo reikalų tarybos posėdis


Įvyko Jaunimo reikalų tarybos posėdis – išrinkta Tarybos pirmininkė, planuotas 2022 m. veiklų ir biudžeto planas

 


Kviečiame susipažinti su Jaunimo problematikos tyrimo ataskaita

Siekiant atskleisti jaunimo padėtį Lietuvoje, stebėti jaunimo situacijos pokyčius ir analizuoti jų priežastis bei išskirti problematiškiausias jaunimo politikos sritis, Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros užsakymu 2020 m. paskutinį ketvirtį buvo atliktas nacionalinis jaunimo problematikos tyrimas. Tyrimu buvo bandoma išsiaiškinti visoje šalyje gyvenančių jaunų žmonių požiūrį į santykius su šeima, studijas ir mokslą, laisvalaikį ir užimtumą, draugų tinklą, gyvenimo sąlygas ir kt.

Kviečiame susipažinti su tyrimo ataskaita.

Daugiau informacijos rasite čia.


2021-01-27 įvyko Visagino savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos (toliau – SJRT) posėdis nuotoliniu būdu 
 
Posėdžio darbotvarkėje buvo svarstomas svarbiausias klausimas – tai SJRT 2021 metinis veiklos planas, aptariamos veiklos ir siektini rezultatai. 
SJRT nariai vienbalsiai pritarė 2021 metiniam veiklos planui.
Su patvirtintu JRT 2021 m. veiklos planu galite susipažinti čia.

Šaukiamas Visagino savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis 2021 m. rugpjūčio 30 d. 15.30 val. Visagino savivaldybės mažojoje posėdžių salėje.

Preliminari darbotvarkė:

1. JRT pirmininko rinkimai;

2. JRT pavaduotojo rinkimai;

3. Dėl 2022 m. veiklų ir biudžeto planavimo;

4. Dėl jaunimo verslumo ir savanorystės skatinimo;

5. Kiti einamieji klausimai.

 


Šaukiamas Visagino savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis

Pranešame, kad 2021 m. sausio 27 d. 15.00 val. šaukiamas Visagino savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis. Posėdis vyks nuotoliniu būdu. Posėdžio darbotvarkė:

1. Dėl 2021 m. Jaunimo reikalų tarybos veiklos plano patvirtinimo.
2. Kiti einamieji klausimai. 

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"